Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
cupity: tak už tento týden z tebe bude taky vdaná paní...a já už jsem vdaná 16 dní - to je fofr. Tyhle sny se mi naštěstí vyhnuly - tedy něco se mi zdálo, ale to bylo tak 2 měsíce před svatbou - těsně před se mi nic podobného nezdálo. Super, že se nervozita zatím nedostavila. A ty přemýšlivé stavy jsem měla taky. Říkala jsem si, jaký je to obrovský dar, že mám svého muže a že můžu jít vedle něj. Takže neboj, to máme asi všechny. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak už jsem si koupila nové botičky a to jsem byla v Plzni jen 3dny :-D :-D :-D Včera jsem celý den byla v bazénku a začala jsem tam i cvičit abych něco zhubla no a dneska jdu na tu zumbu tak jsem zvědavá.Spousta holek si to vychvaluje ;-) cupity to je normálka ,že jsi nervozní a byla včera taky a mám svatbu až za 12dní.A sny mám taky naposledy se mi zdálo,že mi poslali z Číny šaty a byly celé modré a hrozně ošklivý :-| a pak když už jsem se s tím smířila,tak Pavel nedorazil na svatbu :-( Naštěstí jsem se pak vzbudila a on ležel vedle mě a ve skřínio byly moje krásné šatičky.No už jsem zvědavá až nám tu pak další den budeš psát jak to byl úžasný den a budou tu i fotečky ;-) Kami ty jo 16dní to je už doba :-o
Profilova fotka
Niky: tak to si zumbu pěkně užij, já na ni nedám dopustit, ale už jsem se shledala i s názory, že ne všude je tak pěkná, no ostatně jako se vším, ne všude je to stejné. Holky moje zlaté tak jsem si dnes v práci vybojovala od zítra dovolenou, huráááááááááááá
Profilova fotka
Ty jo tak to si jí vychutnej a pěkně odpočívej ;-) Já na ni jdu poprvé tak neočekávam,že to bude tanyny jako u mě v práci,ale myslim si že budu trochu kopyto :-D Ono to tak většinou bývá,tanečník a pak má dělat jiný pohyb a je lost :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky... cupity: tak už jen 5 dní...uuuáááá niky: tak už jen 11 dní...uuuáááá :-D :-D :-D Tak my už konečně máme oddací list a zítra jdu zažádat o občanku a až bude občanka, tak oběhám vše ostatní. Takže na chvíli ještě klídek... ;-)
Ahoj holky, měla bych na Vas prosbu. Vdavam se v srpnu v Klatovech a ted jsem se dozvedela, ze nam vypadly dve kapely. Nemate nejaky tip na kapelku z Plzne, pripadne sikovneho DJ- DJku? V klatovech se toho moc sehnat neda :( Dekuju moc
Profilova fotka
Ahoj holky, přišla jsem e podívat, co se tu děje nového a ono nic ;o), tak já jdu zas v klidu panikařit ohledně příprav :-D :-D :-D :-D. Ne dělám si legrci, nervozita je jen decentní, jen plaším, že nestíhám jinak na přípravy už kašlu, protože na co jsem si nevzpomněla do teď, že bych mělůa zařídit za tři dny už nezařídím. Tak se tu mějte zas krásně a já jdu pokračovat v úklidu. Kami: Gratulejšn k oddacímu listu a to běhání po úřadech nezávidím, i když nás to tedy čeká všechny. Niky: tak jaká byla zumba? Lenco: bohužel já žádného neznám, my si budeme dělat hudbu sami. Zatím pááááá :-)
Profilova fotka
cupity: asi se sem přes víkend nedostanu, tak bych ti moc chtěla popřát, ať vám svatební den vyjde. Užívej si to, vnímej každou chvilku, uteče to rychle, ale je to krásný. Počasí bude trošku tropické, ale já měla taky horko a dá se to. Těším se na vyprávění. Budu na tebe myslet!!! x-)
Profilova fotka
Ahojky holky moje ;-) no cupity zumba byla naprosto úžasná!!!!Opravdu něco jiného než to moje tancování,ale musím říct,že mě nadchla a vyřádila jsem se :-D Teď jsem byla na jumpech to je takový skákání na trampolínách a ve čtvrtek jdu znovu a to musim říct,že je masakr :-N po 10 minutách jsem byla úplně hotová :-x A nebij se já začínám taky chvilkama zmatkovat,ale bohužel já opravdu nic nestíhám =-) Kami tak si uži úřady nás to zachvilku bude taky čekat.A jak se ti jinak daří jako vdané paní ;-) Holky já se teď každý den válimk u bazénu a lenošim já sem vám už hnědá jako černá perla z mozambiku :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kami jsem vážně nadšená a můžu poděkovat i tobě!!!Ta paní Benešová je opravdu báječná ;-) Dneska jsem se s ní byla domlouvat a fakt mám z ní dobrý pocit :-) CUPITY DRŽÍM PALEČKY I NA NOHOU !!!!!! :-D Uží si ten zítřek a myslim na tebe!!! :-)
Profilova fotka
Tak holky, poslední úkoly splněny, jdu se zkusit vyspat a zítra to vypukne. Nervozita už malinko je, tak příště už jako paní ahoooj
Profilova fotka
Jůůůůůůůůůůů, dneska se nám vdává cupity!!! Vypadá to, že počasí bude opravdu pěkně hicovat, tak snad se nám novomanželé nerozpustí. ;-) Moc držím palečky, ať všechno vyjde!!! niky: jako vdaná paní - žádná změna. Náš vztah je stejný jako před tím, jen člověk cítí takovou větší sounáležitost. x-) A moc ráda používám slova můj manžel, můj muž. :-D Na nové příjmení si také pořád ještě zvykám, nikde se nepředstavuju a v práci zvedám telefony minimálně, takže to jméno nemám ještě pořádně zažité, ale jde to, jde to. Že jo, že je paní Benešová skvělá! U nás patřila mezi nejlepší dodavatele, kteří dodrželi to, co slíbili. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No moc cupity nezávidim to počasí je hnus,až jsem se dneska spálila a mm zimnici :-| No už se těšim až nám napíše dojmy ;-) My jsme měly za 15mnut vyřešené kytky a pak kdyby mi taťka nezavolal ,že pro mě jede tak tam s ní kecam 3hodiny :-D :-D :-D Ale fakt mám z ní velikou radost je to správná ženská :-) na t se taky těšim až se budeme někde přestavovat a já řeknu to je můj manžel :-D A na jméno si rychle zvyknu už teď se chci občas podepsat jako Prokopec ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásí se paní Lemperová :-D nějak nevím co mám psát, protože jsem do dneška nenašla k tomu báječnému dni ta správná slova, všechna jsou moc obyčejná, aby dokázali naši svatbu vystihnout. Jsem moc šťastná, moc jsem si to užila, byl smích i pláč i od těch do kteých bych to nikdy neřekla, můj tatínek byl tak dojatý, že nám nemohl ani popřát a musel se vrátit znovu až mohl mluvit. Bylo to jak v pohádce, manžel byl báječný a jestli je jindy vůči mně pozorný, tak od té doby jsem ta nejopečovávanější paní ;-) . Vše bylo super i ohledě dodavatelů a dokonce už máme i profi fotky, jak jsem z nich měl strach, tak jsem max. spokojená. Jen co budu mít víc času, budu vyprávět víc. Zastavila jsem se jen za vámi, aby jste neřekli, že se ani nenahlásím :-D :-D :-D . Jdu si zas užívat líbánky :-D Pa, pa
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme se právě vrátili z Krkonoš, tak mířím hned sem, abych si přečetla co cupity. Paráda. Mám radost, že se vám to vydařilo a že jsi šťastná. Tak to má být. Super. Těším se na fotky a na další vyprávění. Jen si užívej líbánky, je to krásný čas. Já jsem v líbánkách ještě pořád. x-) x-) x-) Nu a za chvilku to má za sebou niky a je to. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) cupity gratulace a moc hezké jmeno ;-) Já vám řeknu,že jestli se budu ještě nikdy vdávat tak to odpískávám už předem ]-( nervy z lidí který si pořád něco vymýšlí a mě 3dny před svatbou tím jen zatěžují a otravují ptž já to musím řešit.Jsem akorád tak pěkně nasran. . . . Tak jen doufám,že v den D se mi to vše vynahradí :-( naštěstí jsem dneska vše vyřešila tak jen doufám,že se s prominutím zas nějaký blb nenajde i když bych asi v to moc doufat neměla :-| no neva ,ale těšim se na šatičky.Jo a Kami včera jsem zkoušela líčení i s účesem(culíkem jak mám v albíčku) a vypadalo to mooooooc krásně takže jdu do culíku jak mi všichni říkali ;-) Hlavně že mám Pavla ten mě vždy podrží abych se nenervovala i když tu teď není se mnou :-)
Profilova fotka
niky: lidi jsou jak praštění, nedokážou si uvědomit, že ten den není o nich, ale o vás dvou. Určitě si to ale v den D nenechej líbit, nerozčiluj se kvůli tomu a házej to za hlavu. Já to tak udělala a jak jsem si to užila. Žádný starosti jsem si nepřipouštěla a vše řešila až po svatbě. Je to tak krátký den, že je fakt hovadina se rozčilovat. Neboj, všechno dopadne dobře a ten tvůj den bude prostě krásný. Super, že líčení i účes vypadá. Už se moc těším na fotečky!!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, niky přesně jak říká Kamča, absolutně si ten den nezaslouží nějaké starosti. Já všem dala hned ráno jasně najevo kdo se vdává a žení a teprve teď začínám řešit ostatní (ješitné a uražené) lidi. Holky odkaz na naše fotečky je www.fotofara.cz/lemperovi , ať se můžete kouknout než je dám do albíčka. Niky kdyby jsme se tu náhodou už neviděli, tak si svatbičku pořádně se ženichem užijte, uvidíš, že to bude naprosto pohádkový den, plný štěstí a úsměvů. ;-)
Profilova fotka
cupity: jééééé, oddával nás stejný člověk :-) :-) :-) že měl příjemnou řeč, cooo? To je sranda! Jinak fotečky pěkné, moooc vám to slušelo, byla jsi krásná nevěsta a ženich v tom fráčku eňo ňůňo. :-D Září z vás pohoda a radost. Super. :-)
Profilova fotka
Nikyyyyy: jdu ti popřát, ať ti zítřek vyjde ve všech směrech, pořádně si ten svůj den užijte a ať všechno klapne. Moc se těším, až si zde přečtu, že to bylo krásné, neboť to bude krásné. Držím palce a těším se na fotky!!!
Profilova fotka
Holky mojeee hlásim se tu poprvé jako paní Prokopec ;-) a je to nádhera :-D Zítra tu nebudu musíme jet zpět do essenu ale v úterý hned jak nám udělají internet tak sem půjdu a pokecáme :-)
Profilova fotka
Dobrý den paní Prokopec, tak Vás mezi námi ostřílenými manželkami vítám :-D Holky to jsou tak nádherné pocity být svoji, škoda, že se vdáváme jednou za život, jábych se kvůli těm krásným pocitům vdávala pořád - samozřejmě za toho samého muže ;-) Niky: už se moc těším, až budeš vyprávět a pořádně tu zas všechny poklábosíme. Já jsem dnes po čtrnácti dnech poprvé v právi na sto procent, tak jsem na sebe zvědavá. Zatím přeju krásný den a ať se nikde neupečem :-)
Profilova fotka
niky: huráááá, naše poslední svobodná už je taky manželinkou. Super. Tak a teď si můžeme udělovat rady do manželství. ;-) My máme s manželem dneska už měsíční výročí. :-D Letí to.
Profilova fotka
no jo ty bláho už je 12.7. ty brďo to leti jak blazen. Jj taky jsem vcera doma manzelovi rikala, ze uz jsme po sobote vechny tri vdane :-) :-) :-)
Profilova fotka
cupity: jojo, letí to - uvidíš sama... Jinak jsem ti výše psala, že jsme měli stejného oddávajícího a že měl příjemnou řeč. ;-)
Profilova fotka
Jj, promiň, ani jsem ti neodpověděla, jsem pořád na pomyslném obláčku či co :-N Naprosto s tebou souhlasím, měl pěknou řeč a mluvil nahlas, takže jsme dobře slyšeli, což mně mile překvapilo 8-)
Profilova fotka
cupity: v pohodě. ;-) Já jen, jestli sis toho všimla. :-D Já ho fakt poslouchala od začátku do konce. Bylo to hezké. Nám dovolili po celý obřad hudbu, takže vzadu pana oddávajícího asi neslyšeli, ale naše ano slyšeli všichni. :-D
Profilova fotka
Nám hráli klasicky varhany a slyšeli ho prý i vzadu, tak u Vás možná taky, ale spíš třeba vnímaly hudbu. Už jsem moc zvědavá co niky a na fotečky se taky těším x-)
Profilova fotka
No někdo mi říkal, že opravdu neslyšel - ale mně je to jedno, stejně to nikdo moc nevnímá, jen ti nejbližší a ti byli blízko, tak slyšeli. ;-) A "ano" slyšeli všichni, to my jsme hrdě řekli nahlas. :-D Niky se ještě ukázat nepřišla a my jsme tak zvědavééé. No asi toho má moc, přece jenom se hned vrátit do Německa a ještě ke všemu do nového bytu, no počkáme si. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) měly jste naprostou pravdu byl to nádherný den!!!!!!Tolik srandy jsem si dlouho neužila a vůbec jsem byla nervozní :-) Slivovička tekla proudem a ráno jsem se probudila s naraženou čelistí(byla tam obrovská trampolína) :-D :-D :-D Profi fotky budou příští týden tak vám jsem dám alespoň nějaké co udělal tatínek od mé svědkyně.Jinak včera už jsme dorazili do essenu tak vybaluju a je tu bouřka.A jak je u vás?Mox jsem se sem těšila až zase budeme klábosit ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?