Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
cupity: no ono zase toho mnoho pod závoj nejde. Já bych ten účes ještě trošku víc uhladila, aby tam nelítaly ty vlásky, ale to je přece jasný, byl to jenom nástřel, ve svatební den si všichni dají obzvláště záležet. Možná bych zezadu ještě zkusila ten drdol malinko jinak, ale z boku se mi to líbí - ta šešulka je prostě moc povedená a zepředu až to bude sestříhlé, tak to bude také pěkné. Já taky při zkouškách nebyla na 100% spokojená a ve svatební den to všechno dopadlo na 200%, byla jsem fakt nadšená. Pravda je, že jak si na sebe vezmeš ty šaty, všechno se to umocní! ;-)
Profilova fotka
Upřímně tě obivuju, jak si byla v klidu, já zrovna dnes cítím, jak jsem nervozní, že už je to tady. Je to tím, že mi lidé píší a volají, že už se těší na radnici, nebo že chtěli přijít na kukačku a jsou to lidi, které jsem třeba dva roky neviděla. No jsem na to zvěavá, jak to všechno nakonec bude.
Profilova fotka
To že jsi nervózní dnes, ještě neznamená, že budeš nervózní v den D. Já nebyla vůbec, jen jsem ty 2 dny před svatbou moc nemohla spát - pořád se mi honily hlavou myšlenky co a jak, takže jsem ve svatební den vstala v 5, naštěstí ty endorfiny mi dodaly energii a vydržela jsem si užívat svatbu až do 4 do rána. :-)
Profilova fotka
Jo a holky, naše svatba byla fakt nádherná, úžasná a budu na to celej život vzpomínat, ale pořád nemám pocit, že bych si to ráda zopákla. Pořád jsou ty dojmy ve mě tak čerstvé, že z toho budu ještě dlouho žít. A navíc jsem ráda, že už nemusím řešit, jestli vyjde počasí, jestli vyjde tohle nebo tamto. Jsem zvedavá na vás, jaký budete mít pocity... :-)
Profilova fotka
HOLKY, tak mi fotografka poslala ochutnávku - 33 fotek, tak je máte všechny v albu. Jukněte se ;-)
Profilova fotka
Kami, jak už jsem napsala pod fotečky, jsou absolutně úžasný. Ty jsou opravdu tak nádherný, že jsem uronila i slzičku, strašně Vám to slušelo. Zvolila jsi opravdu moc dobře a nemáš ohledně korunek sto pro čeho litovat. Jéééé to jsou tak krásný fotky, no nic to už jsem říkala :-N
Profilova fotka
cupity: děkuju ti mooooc, taky se mi strašně líbí...a tolik se těším na zbytek. Jsem moc ráda, že jsme zvolili tuhle fotografku, peněz nelituju ani trochu. Je to ta nejhezčí vzpomínka. x-) x-) x-)
Profilova fotka
no a vlásky a líčení, všechno paráda, šatičky ti taky strašně slušely, opravdu jsi byla krásná princezna :-)
Profilova fotka
cupity: děkuji x-) x-) x-) moc mě to těší :-)
Profilova fotka
Cupity účes je moc pěkný přesně jak říká Kamča až to bude uhlazenější tak to bude perfektní a líčení je jednoduchý a hezký.Sluší ti to budeš kočka ;-) Kami fotky jsou naprosto DOKONALÝ!!!! :-) Sluší ti to moc,fakt bomba
Profilova fotka
Děkuji i tobě, Niky. Myslela jsem, že mě ta ochutnávka uspokojí, ale jsem teď ještě více zvědavá na zbytek. Se mi to úplně vybavilo, kde jsme všude fotili a že tam musí být ještě mnohem více krásnějších fotek, tak se nemůžu dočkat. Ale už to vydržím...budu muset. :-D Niky, tak jak si pokročila v balení?
Profilova fotka
Jsou moc pěkný škoda ,že já tokový mít nebudu nebo třeba ten klučina překvapí :-) Chceš továžně vědět? tak že jsem zabalila jednu bednu a upekla si brambory v troubě,no a teď tu ležim na gauči s obrovským pupkem :-D :-D :-D :-D :-D tak to je moje balení.Ale dneska už jsme koupili autíčko takže alespoň něco jsme zvládli :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
niky, však budeš mít taky pěkné fotky - toho já se vůbec nebojím - vypadáš dost fotogenicky, takže i kdyby byl fotograf tele, ty se budeš fotit jedna báseň! ;-) Takže balení nic moc, nu ještě že už je toho jen málo, co? :-) A jaký autíčko jste koupili?
Profilova fotka
No nevim,nevim teď jsem docela nakynula a jsem líná žrát míň.Miluju jídlo :-| No v úterý mám s ním spicha tak jsem zvědavá ;-) Už nám chybí jen elektronika a moje oblečení.Holky prča jen moje boty se vešly do dvou ikea tašek a ještě je to vrchovatý :-D tak jsem si hned vyslechla :-D :-D :-D A připravila jsem si boty který si teď beru do Plzně ,8párů na 14dní :-D měly jste vidět jeho výraz :-D Nemá to semnou jednoduchý :-) Koupili jsme si VW passatcombi.Pěkný 2005rok výroby,75tis. najeto a stříbrný.Mam radost alespoň jedna starost je z krku ;-)
Profilova fotka
Niky tak gratuluju k pasatce, at vam dlouho a dobre slouzi ;-) D těma botama si mi rozesmála, vzpomněla jsem si na svoje stěhování k přítelovi, kdyz jsem moje boty stěhovala ve třech takových těch velkých plastových koších na špinavé prádlo (malej v nic má hračky) :-D přítel se tenkrát nevzmohl na slovo a jen tak opatrně říká: " to jsou všechno tvoje boty?" :-D :-D :-D :-D Já dostala záchvat smíchu a říkám, že ano, no a za dva dni jsme měli udělaný nový botník, protože do jeho malého se mi nevešly :-D :-D :-D Holky ten jeho výraz mi fakt rozesmívá ještě dneska. Takže ohledně bot, tě naprosto chápu 8-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ty si jak já.Teď tu byl Pája ,že mám prý ještě jednu ikea tašku ve sklepě a jen kozačky :-D :-D jsme všechny stejné :-D :-D Holky a to jste neviděly mojí ikeáckou truhlu kde mám jenom kabelky :-D Já se ze mě picnu.Jo a holky včera jsem si barvila hlavu. . . . . . . . půlku hlavy mám černou a konečky hnědé :-D tak doufám,že se to vymeje mě fakt dneska už ze mě trefí šlak 8-(
Profilova fotka
Ahoj holky :-) přidávám se do diskuze ... svatbu máme 14.8.2010 na zámku Manětín. Jinak skoro všechno zařízené, ale už jsem trochu nervozni =-)
Profilova fotka
Ahojky sluníčko vítam tě mezi náma :-) manětín je pěkný ;-) Tak to si dobrá,já do teď nevím nic o dortu,výslužkách,....a ještě by se něco našlo. No a svatbu mám za 17dní :-D
Profilova fotka
dort už bychom měli, jen se teďka tchýně plete do objednávání zákusků :-| to nikuse: kde bude svatba?
Profilova fotka
Já jí budu mít na býkově,už hrozně dlouho se mi to tam líbí :-) Mě taky zařizuje dort tchýně se švagrovou,ale já mam opak u mě moc aktivní nejsou :-| Vůbec se mnou teďnekomunikujou tak ani nevim jestli dort je nebo není :-S
Profilova fotka
Na Býkově jsem nikdy nebyla :-( dort určo bude uvidíš :-) co já bych za to dala kdyby tchýně přestala vyvíjet aktivitu .... :-S
Profilova fotka
:-D :-D :-D moje je v pohodě je fakt,že lidi ze strany ženicha zas tak dobře nezmán ptž s Pavlem spolu zas tak dlouho nejsme,žijeme v německu a oni ve Zlíně takže je to dost daleko.Ale co jsme se zatím takhle viděli,psaly si a telefonovaly tak musím říct,že je opravdu v poho,ale u jeho ségry si nejsem jistá jestli mě zrovna dvakrát musí,ale já proti ní nic nemam mě je sympatická a hlavně jí obdivuju jak ona má vychovaný dětimusim říct máma jedna báseň :-) nasadila mi laťku vysoko ;-) Doufám když ne tak budou koláčky :-D Ale jeho rodina je úplně jiná než moje takže jsem zvědavá jak to bude na svatbě vypadat.My jsme hrozně hluční a ukecaní kdež to Zlíňáci hodně tichý :-S no uvidíme jak to dopadne když špatně tak neva,stejně bydlí daleko a často se s nimi vídat nebudu ;-)
Profilova fotka
Snad to všechno dobře dopadne :-) ;-) třeba se příbuzní uvolní a zábava bude ok. taky jsem měla strach seznámit moje a martinovo rodiče, ale dobře to dopadlo a nakonec si i potykali ;-)
Profilova fotka
Já si taky myslim,že to bude v poho,ale naše rodina vůbec je hodně vtipná.Máme tam tak trochu lidi o kterých se nemůžeš ani zmínit natož aby se tam viděli :-S Ale všem jsem řekla co je čeká jestli budou nějaký problémy,takže se teď všichni uklidnili :-D
Profilova fotka
Dobré ranko holky, slunicko: Vítej v klubu :-D :-D Náš kamarád Martin se žení na manětíně 21.8., tak už se na jeho svatbu moc těším, protože já zas ještě nebyla nikdy tam :-N Holky tak vcera probehla schuzka s fotografem, dostal instrukce, tak snad bude vse ok, ukazoval nam fotky co fotil minuly tyden svatbu na radnici a dole v parku, no sice zadna slava, proste klasika, ale musi se mu nechat, ze ma dobrej fotak a alespon to je na tech fotkach poznat. Platit by jsme meli neco kolem 4000,- coz si myslim, ze je prijatelna cena. Jeste musime zajit do Gondoly a domluvit detaily tam, hokly a na misto hostiny, jste jim prinesly zasedaci poradek s jmenovkama a oni to pripravi??? Ja to mam tak v planu, tak bych nerada aby na mne koukali co si to vymyslim :-D Jo a taky jsem se vcera rozhodla ze uz nejsem nejmladsi a koupila jsem si podprdu pod saty, tak jsem zvedava jestli ji pouziju nebo ne :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
cupity: já jim pořádek a jmenovky přinesla den před svatbou a v pohodě to připravili, určitě to nebude problém ani v Gondole. ;-) Já podprsenku neměla, byla všitá v šatech, tak to stačilo, tak jsem byla ráda... ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky jsem tu po stěhování 8-( 8-( 8-( Řeknu vám ,že to byla pomalá ale jistá smrt.Jsem naprosto vyřízená a teď tu ještě lítám jako čamrda ve starým bytě abych uklidila bo se zítra předávají klíče.Věcí v autě máme s prominutím až do prdele takže cesta taky zrovna vábná nebude a to se nás těď ještě zeptali známý jestli bychom jim nevzali syna k babičce do Plzně(jo vezmeme ale jedině na střechu) :-| no takže zítra začínáme na novo.Dneska to probíhalo asi následovně: 3hodiny balení krabic,ikea tašek a regálů do obrovského auta, 4hodky do Essenu, 3hodiny vybalování toho všeho jen ve dvou a to až do podkroví :-N takže koleno bolí jako sviňa :-( Pozitiva: Holky jsem sťastná!!!!!Volala ženská z divadla v essenu,že by mě ráda viděla a mám ve středu konkurz do divadla x-) x-) x-) Takže už je 50procent, že nebudu nezaměstnaná a budu dělat to co mě baví,tak držte palce a i na nohou :-D cupity já třeba podprdu v šatech nemám ale jsou tam vycpávky a když si ty šaty dobře utáhnu tam mi nepadají ;-) A prosimtě jseš hezká ženská a pokud nemáš prsa až u kolen a v šatech nemáš v šitou podprdu tak bych to neřešila,ale zase jestli se budeš cítit líp tak proč ne.A s tima jmenovkama ,když jim dáš instrukce tak to určitě zvládnou.Kamaradka to raky tak měla :-)
Profilova fotka
niky: uf, jenom ta představa mě zmohla, ale super, že už jste přestěhovaní. Sice asi ještě kultivovaně nebydlíte, určitě budete ještě dlouho vybalovat a hlavně to uklízet, ale už je to na dobré cestě. ;-) Moc držím palce, aby ti ta práce vyšla a dělala jsi to, co tě baví!!! A teď už jen odpočívej, ať si to koleno neodděláš ještě víc!!!
Profilova fotka
Holky už jsem v Plzniiii!!!!! :-D To je nádhera konečně klídeček a hned jsem si dneska koupila(teda moje mamča) krásnou noční,svtební košilku.Protože jsme museli tamtu vrátit,byla děravá už když ji poslali :-| Ale nevadí.pořídili jsme líp ;-) no v úterý večer zase jdu zpátky ,ale ve středu už bdu zase v Plzni.Tak jsem zvědavá jak dopadnu. No a co ty cupity?už se začíná projvovt nervozita? :-)
Profilova fotka
Krásné sluníčkové dobré ranko přeju :-) Niky: Vítej zpátky v Plzni a přesně jak říká Kamča pořádně relaxuj, ať jsi fit a můžeš na svatbě protancovat troje střevíčky ;-) S tou prcaí, by to bylo supr,hned na novém místě začít i pracvat, to člověku hned zvedne náladu. No Kami už tě v tom dlouho samotnou nenechám 6 dní a je ze mně taky paní :-N Nervozita se myslím neprojevuje, ale mám takové zvláštní přemýšlivé stavy, jako že si toho našeho vtzahu hrozně vážím a že jsem moc ráda, že jsem i já našla svoji životní lásku a tak (no blázen). O víkendu jsem vydrbala auta ve vnitř, připravovali jsme hudbu na grilovačku a proběhla zkušební párty sice jen z 10 lidičkama,ale člověk si alespoň udělal trochu představu jak to bude asi vypadat s těma 30. Jinak je to dobrý, svatbou jsem správně postižená, dnes se mi zdálo, že to byla katastrofa, měla jsem jednu botu bílou druhou hnědou, šaty taky nějaký hnědý, fotograf šel místo focení na pivo atd. hrůza, tak doufám, že ve skutečnosti to tak nedopadne :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?