Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
ahoooj niky, super že i tobě se svatbička vydařila, tak se nám to povedlo všem, a to jsme měly všechny lecjaké obavy, ale všechny jsme si to náležitě užily. :-) Těším se na fotky, jsem děsně zvědavá na šatičky a účes v ten den D. U nás je pořád krásně. Ráno bylo pod mrakem a bylo příjemně, ani zima, ani horko, ale pak se to protrhalo a už to zase praží. Večer hlásí bouřky, tak doufám, že budou a že se vzduch osvěží. Jak jsi vůbec zvládala počasí na svatbě, myslela jsem na tebe, že jste měli docela pěkný hic. Ale pořád lepší než déšť, co? ;-)
Profilova fotka
Přesně Kami.I ty obavy který jsem měla se nenaplnily ;-) No měli jsme 35 :-| U oltáře ze mě teklo ptž jsme byli přímo na slunku a video zrovna pecka taky nebude ptž nám sluníčko pražilo přímo do očí tak se tam oba dva škňuříme ,ale co přežili jsme to.jo a oběd se moc nevydařil přinesli svíčkovou s masem tvrdým jako kámen tak jsme měli rovnou raut a neplatili jsme jim to tak jsme ještě ušetřili :-D Tady teď zapršelo opravdu pořádně a už zase paří slunko.máme ten byt v podkrový takže pěkna saunička :-S nejhorší to tedy bylo včera když jsme dorazili teď už se tu vyvětralo no a zítra nás čekají nákupy nábytku už se těšim :-)
Profilova fotka
AHoooj Niky, jé nákupy nábytku - závidím ;-) Jednou si tu říkala, že co je u Vás za počasí u nás je druhý den, takže můžeme očekávat osvěžení vzduchu i s bouřkou ;-) . No mladé paní, to máme, ale krásný život, co? x-) x-) x-)
Profilova fotka
Leni taky se hrozně těšim jen to budou stresy ptž Pavel bude zase plašit co když se to nevejde a jestli to teď není zbytečný takže určitě bude 5minut pak v autě ticho :-| takhle vypadají naše hádky :-D :-D :-D No to bylo když jsem žila v eisenachu je to od Plzně 400km teď jsem od Plzně asi 700km ,ale mohlo by se to vyplnit uvidíme.Teď už je tu zase nechutný vedro tak ještě že tu mám v kuchyni větrák.No jinak kuchyň je už hotová ;-) juhuu. Holky mě je tak trochu menší prstýnek tak jen nevimjestli je to tím vedrem nebo ho mám nechat trochu zvětšit když já bych potřebovala jen o půl čísla a tomi neudělají :-S a při obřadu jsem musela slinit prst Pájovi taky semu trochu z toho vedra zvětšilyprsty :-D no byla legrace.a jak u vás vypadají svatební cesty?Jinak Leni moc pěkné fotečky slušelo ti to i klukům :-)
Profilova fotka
U nás to s cestou nijak nevypadá, sice jsme řekli, že finanční dary půjdou na svatební cestu, ale jsme tak vydaní z peněz, že to určo neklapne, tak jsme se domluvili, že asi spíš koupíme za ně myčku. Naše nejbližší dovolená je voda, ale jelikož je na tom můj zaměstnavatel nějak finančně taky špatně, tak zřejmě nedostanu tenhle měsíc výplatu a všechny moje platby budeme muset zaplatit od jinud, takže je momentálně v ohrožení i voda :-( No necháme se překvapit, jak to všechno dopadne, někde se to rodinné štěstí musí holt kompenzovat něčím trochu negativním, aby to bylo vyrovnanější :-D Niky dej už sem ty fotečky :-D
Profilova fotka
niky: mě je v těchto hicech prstýnek taky těsnější, občas tak, že ho nemůžu sundat, ale v zimě mi bude plandat. Manžel ho měl větší, tak je mu teď akorát - a když bylo po svatbě chladněji, tak už ho málem ztratil, něco si oprašoval z kalhot a prstýnek na jednou letěl z terasy do trávy a kamenů, no našel ho, ale já už byla zelená, že ho hned 14 po svatbě ztratí. :-D My svatební cestu měli do toho Berlína a Tropical Islandu a ještě chceme moře. Uvažujeme o Emirátech, na to že je to celkem exotika to není o moc dražší než třeba Turecko nebo Kréta. Tak uvidíme. Teď je tam však až 50°C a to nedáme ani náhodou, takže možná v září. Ale jak jsem letos k moři chtěla, tak se mi chtít přestává, tady u nás jsou hice taky pěkný, takže nějak mě to přešlo. I když u moře je to jiný. No uvidíme. :-)
Profilova fotka
Leni tak to mě mrzí snad ti to dobře dopadne.My chtěli taky penízky co jsme dostali jako dary dát nejdřív na nějakou pořádnou dovolenou,ale teď je přeci jen důležitější ten byteček.a myslím si že nám ještě dost zbyde tak třeba příští rok ;-) Fotečky už jsem tam dala ,ale jen 2ptž mi ostatní nejdou nahrát jsou v jiném formátu než klasické fotky tak budete muset vydržet na profi ty budou v pátek,ale než dorazí sem tak to je budu mít někdy ve středu,doufám :-D Kamčo tak to si mě uklidnila já už tu plašila taťkami sám říkal ať počkám do zimi a uvidim.No a Pavel ten ho od včerejška nenosí ptž má tréninky a bojí se že by ho stratil tak si pořád dělám srandu že se tedy necháme rozvést :-) ty jo emiráty jsou moc pěkný tam byla moje kamarádka na svatební cestě a nemohli si to vynachválit,ale je fakt že tam byli taky nějak později
Profilova fotka
Niky moc ti to slušeloa maminka vypadá jak tvoje starší sestra :-D opravdu štramanda, máš být po kom tak hezká holka.
Profilova fotka
:-D :-D :-D Děkuju a mamince vyřídim ;-) Každý si myslí že jsme buď ségry a nebo kamarádky
Profilova fotka
U nás to bylo dřív také tak, jenže mamina před 2 lety onemocněla a nasadili ji léky po kterých neskutečně přibrala, strašne je oteklá, tak už si nás nepletou.
Profilova fotka
Mojímamce asi před rokem zjistili štítnou žlázu takže taky přibrala a teď moc nejí tak trochu zhubla.ona je takový blázen,který by udělal vše jen aby vypadal dobře :-N Jednou i nejedla ptž si myslela že je tlustá a pak měla 35kilo 8-( je fakt že je hodně malinká,ale stejně.ale je to moje nej kámoška
Profilova fotka
niky: mooooc ti to slušelo, těším se na zbytek fotek. A tééééda kytička je luxusní, ta se paní Benešové moc povedla. Nedám na tu ženskou dopustit! Ta prostě umí. A koukám, jaké jsi měla velké podpatky, ty jako baletka jsi asi zvyklá, ale mě by upadly nohy. No super. Jdu ti tam napsat gratulaci! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kytka byla úžasná,až mi bylo líto jí házet :-D S paní Benešovou jsem si moc rozuměla a ráda jí doporučim dál ;-) Kami a neboj se mě nohy bolely a pěkně!!! :-| Už při focení jsem si je zula a všechny fotky co máme tak jsem bosa,ale to uvidíš až sem dám fotky od profíka :-) Byla jsem se vším moc spokojená až na kuchaře.S prominutím nám přímo posral oběd tak jsme měli jen předkrm,polévku a dort který jsme si dovezli :-S Maso ze svíčkové se nedalo krájet já bych mlčela ,ale lidi se začali ozývat tak jsme jim to vrátili a pochopitelně nezaplatili.Ještě štěstí,že jsme měli veliký raut a tak si to všichni vynahradili ;-)
Profilova fotka
Nemoci jsou holt svinstvo, naše mami byla ještě před dvěma tokama silná jako já (dnes nosím její oblečení) ale během 3 měsíců nabrala na 90kg, chudák do dneška se s tím nemůže vyrovnat, hlavně tedy jak to není tuk ale voda, tak jí tělo bolí jak jí natýká, ale zvládla i svatbu úplně v poho i oblečení jsme na ní sehnali, tak mi dělá radost :-) Holky kolik jste platilli za kytičky a pro koho všeho jste je objednávaly?
Profilova fotka
niky: já kytičku neházela ;-) bylo mi jí líto, tak jsem se na svobodné dámy vyprdla. Náš oběd byl zase moc dobrý, ale vázla obsluha a raut byl o hodinu a půl déle než byla domluva. Zádrhely musí být. ;-) Hlavní je, že jsme si to i tak moc užily a ničím takovým jsme se nenechali rozladit. cupity: mně květiny stály 2.334,- komplet - byla v tom má květina, 1x pro svědkyni, 2x pro maminky, 1x korsáž, a 1x výzdoba na stůl - vše s pivoňkami, které nejsou zrovna levné, takže já byla nadmíru spokojená. Kolik a za co jsi platila ty?
Profilova fotka
Holky tak jsem teď volala na matriku a už máme oddací list hotový x-) My platili za mojí kytku, 2x maminky, 1x svědkyně, 1x korsáž 1640,-. Když jsem se ptala, ženicha na cenu a řekl mi jí, tak jsem propadla lehké panice, že je to podezřele levné a že to musí vypadat strašně, měla jsem co dělat abych se na kytky nepodívala (měli jsme je doma od soboty), ale když mi v neděli kytičku přinesl, tak jsem byla nadšená.
Profilova fotka
cupity: tak to je opravdu krásná cena ;-) Nu tak šup, šup oddací list vyzvednout a zažádat o občanku, o novou kartičku pojištěnce, dát to v práci, ať tě můžou nahlásit na sociálce. A vše ostatní alespoň já budu zařizovat až s novou OP.
Profilova fotka
no my to máme ještě mnohem složitější, zatím to bohužel vypadá, že budu mít new OP 2x za sebou, protože, v pondělí půjdeme pro oddací list a hned tam chci nechat změnit příjmení synovi (k tomu teda taky potřebuju xy papírů) no a hned jestli to tedy půjde, tk chci nechat změnit příjmení sobě - oboje trvá min. měsíc, takže si teď musím nechat udělat novou OP, že jsem se vdala a mám dvě příjmení a pak za měsíc novou, že mám jedno příjmení a změnu u syna a k tomu teda, pojšťovna, práce, banka, čez, plynárna, katastr nemovitostí, malému nový pas atd, no jen doufám, že až to budu oběhávat, že nebudou takový vedra.a nejvíc mi štve platit tu OP 2x, kolik to vlastně stojí? :-|
Profilova fotka
cupity: a proč sis nechala obě jména? Nějak to nechápu, proč si nedala rovnou nové a nezměnila potom jen jméno malýmu. Ale asi nějaký rozumný důvod máš, viď? No máš to pěkně složitý. To mu vlastně budeš muset měnit 2x rodný list, co? Jinak spoustu toho, cos vyjmenovala stačí vyřídit mailem - na pojišťovnu (VZP) jsem poslala naskenovaný OL, starou OP a ten papírek o změně a v pohodě. Na katastr jsem psala a ti mi odepsali, že nejlepší je to změnit až s novou OP a taky stačí mailem, ČEZ by měl jít taky mailem (říkala kamarádka), plynárna je asi horší. Jinak změna OP nic nestojí!!! Z důvodu uzavření manželství nic, potom nevím s tou další změnou jména, ale poprvý nic neplatíš!
Profilova fotka
Leni tojedobrá cena za kytky.Já měla mojí kytku,2 pro maminky,1pro svědkyni,2 korzáže,1na obřadní dům,a 1 na stůl před nás a platila jsem 3500Kč.Všechno byly kopretiny a gerbery.Já měla oddací list hned v pondělí ,řekla jsem že ho potřebujeme nutně ptž odjíždíme do německ a oni mám ho vystavili rychle.Teď už se bude vyzvedávat z překladu a v pátek posílat k nám do německa ;-) No a pak mi začne lítaní po ambasádě v mnichově :-| ,ale tak hrozný jako ty to teda fakt nemám :-N Holky a dneska jsem měla hrozný sen.Zdálo se mi že jsem si měla brát nějakou holku a že jsme měly den před svatbou a vše vyřizovaly :-o probudila jsem se celá zpocená :-D to až řeknu Pájvi ten semi zase bude smát
Profilova fotka
Jé tak to si mi potěšila Kami s tím co všechno můžu vyřídit mailem, jen mi teda vůbec nedošlo, že budeme měnit i rodný list. :-| Dvě příjmení mám proto, že otcovi malého nevěřím ani nos mezi očima a když říká, že nám souhlas se změnou malého příjmení podepíše, tak mu nevěřím, jen doufám, že to splní a protože ho znám, tak jsem si nechaa raději druhé příjmení stejné se synem, kdyby souhlas otec nepodepsal. Ani jsme nevěděla, že to jse a že je tak snadné druhé příjmení pak zrušit, poradli mi to na matrice, mají tam s tím nemalé zkušenosti, asi nebudu první která se vdala a má dítě s jiným mužem :-D Niky ty jsi blázen takové sny hi hi hi hi hi. Holk a jak jste na tom s novým příjmením, mně nedělá problém říkat ho, když zvednu třeba telefon, ale podepisuju se pořád starým, ještě že mám nic neříkající klikyhák podpis :-D
Profilova fotka
To já ještě moc nové příjmení neužívám.Vlastně vůbec :-N Na dokladech a všude mám napsáno staré příjmení a hned jak mi příjde oddací list musím jít vše změnit a pak si asi i na schránce napíšu nové ;-) Pořád se cítim jako bych měla moje staré a jen se občas představim manželovo jménem :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat budu mít svatbu 14.8. a potřebovala bych poradit nějakou cukrárnu, kde dělají dobré dorty. Děkuji za pomoc. :-)
Profilova fotka
ahojky určitě se k nám připoj :-) já ti bohužel s dortíkem neporadim,ale holky určitě ano.Ale co jsem slyšela tak prý na Doubravce dělají dobrý koláčky a dortíky.myslim,že je to Sluneční ulicea cukrárna se jmenuje Prima.Koláčky jsem měla od nich a byly dokonalé tak se poptej tam ;-)
Profilova fotka
cupity: aháááá, tak to je jiná, tak to už to chápu, proč máš dvě příjmení. Tak snad to všechno dobře dopadne a ten souhlas dostanete. Jinak na příjmení si stále zvykám. Ale co se týče podpisu, tak to jsem vyřešila bravurně. Při obřadu jsem své dívčí jméno podepsala školácky a své nové jméno si nechala jako můj klikihák. Obě jména mi totiž začínají na "K" za kterým už následuje vlnka, takže podpis jsem si nechala stejný a vyšvihla jsem ho i na občanku. niky: tak ty jsi čerstvoučká paní, tak máš ještě nárok si zvykat, ale co já? Už přes měsíc vdaná? :-D lenkajp: já měla dort z Prácheňský cukrárny, tak je ze Strakonic, ale dort lze vyzvednout na Borských polích, ale i na více místech, kam cukrárna dováží. Jukni na: http://www.prachenska-cukrarna.cz/ Za třípatrový dort jsme platili 1279,- ;-)
Profilova fotka
Kami já se ještě ke všemu podepsala na špatný místa při obřadě :-D :-D :-D ,ale naštěstí si toho nikdo nevšiml ;-) Holky už jsem sešroubovala 2regály z ikei a zachvilku mi přivezou gauč,postel a komodu :-N Miluju ikeu :-D ,ale bolí z toho pěkně ruce
Profilova fotka
niky, já se málem taky podepsala špatně, ale včas jsem si to uvědomila, tak nakonec jsem se podepsala dobře. Holky, juchůůů, fotografka už v pátek zaslala všechny fotky, takže zítra je budu mít doma. Strašně se těším, až si je všechny prohlédnu.
Profilova fotka
Ty jo tak ještě něco přihoď do albíčka ;-) Mě je posílali poštou v pátek tak snad zítra nebo v úterý je tu mám tak je dám hned taky do alba :-)
Profilova fotka
niky: tak to je super, děsně se na tvé fotečky těším a určitě i já ještě něco přidám.
Profilova fotka
Kami to já taky.Když jsem je viděla a ona mi řekla ,že budou až za týden tak vím jak si se cítila když ty si musela čekat dýl :-N Mě se moc líbily a nakonec jsem je nechala barevný a moc jich taky není.Všeho všudy asi kolem 120kousků a vyfotit jsme si nechali jen obřad,park a knedlíčkovou polévku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?