Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
niky: já vím, v tomhle je Německo bezkonkurenční. U nás ty úřady jsou katastrofa. Mě stačilo jenom, když jsme šli ten sňatek na matriku potvrzovat, paní než otočila zadkem, to bylo něco. Proto nikdy na úřadě skočit nechci, protože tam člověk pěkně zakrní. Ale třeba oddávajícího jsme měli super, měl příjemný hlas, hezky mluvil a fakt jsem ho poslouchala a vnímala. Ale mě se to pro tentokrát hodí, že si pak jen vezmu 1 den na zařízení občanky a než udělají občanku, tak budu mít zase klid a potom oběhám všechno ostatní. Dovolená mi končí zítra, v pondělí jdu už do práce. Vůbec se mi nechce, žila jsem teď v úplně jiném světě a bylo to tááák super. Nu jo, ale bude muset nu. :-S
Profilova fotka
Jj to ti věřim,mít volníčko a na všechno čas je perfektní.to já teď si budu mít nechtěné ,delší volno ,ale co nadělám :-| Ale nechápu ženské které se nechávají vydržovat od chlapa nic nedělají jestli se nenudí.Nejenom,že mě by to štvalo se nechat živit,ale to musí být i hrozná nuda :-N takhle v létě mě to baví se válet někde u vody nebo u taťky na barášku u bazénku ale max. tak 10dní pak už se hrozně nudim a špekuluju nesmysli :-D To naše paní oddávající je moc příjemná,ale tak divně kouká,že mi ten příjemný pocit k ní zkazí :-D no tak si pak vyber
Profilova fotka
niky: naprosto souhlasím, taky bych se unudila nechat se vydržovat. Přesně tak, bavilo by mě to jen chvíli, pak bych byla k uzoufání nešťastná. A ty už tedy víš, kdo vás bude oddávat? Tak to já vůbec nevěděla, bylo to překvapení. Přišli dva - ženská a chlap. Ženská nás chlapovi představila a ten měl pak tu řeč. Trošku jsem se bála, aby nekoktal nebo neráčkoval jako např. ve filmu Vratné láhve, jestli jsi viděla :-D . Ale mluvil moc pěkně. Ty joooo, my dneska s manželem celý den spíme, to je snad první volný den - vlastně jsme se od čtvrtka 10.6. nezastavili až teď. I líbánky byly dost aktivní, ale moc jsme si to užili. Jen tak koukám, že jsme pěkně unavení. :-D
Profilova fotka
My budeme mítpaní z Třemošný a na Býkov chodí vězšinou jen ona no tak uvidíme.Asikdyby mi oddávající koktal tak je to hnusné,ale bála bych se,že se začnu smát :-N Kamarádkaměla vtipnou oddávající,ta u proslovu vyloženě křičela a žekla 2slova za minutu :-D Takže obřad který normálně trvá 15min ona měla na 30 :-D :-D :-D Se ti nedivim že jste utahaní.Stresy a staristi se svatbou pak hned na to líbánky kde přeci jen voda a sauna taky unaví a hlavně jste jeli autem takže jste si třeba ani v tom autě nemohli odpočinout :-| Kami tak já frčim teda spíš se jdu belhat na představení jsem zvědavá jak to zvládnu,tak zatím papa :-)
Profilova fotka
niky: no to si děláš srandu, 2 slova za minutu, to bych vykvetla. To u nás to bylo svižné a opravdu na těch 15 minut. Myslím, že na oddávajího by neměli dávat kdejakýho frantu flintu, protože je to přece jenom důležité poslání uvést pár do manželství a nezkazit mu to svým projevem. No byli jsme utahaní jak koťata. Ale už jsme si odpočinuli. Zítra musíme uklidit byt, je to tu jak po výbuchu, my ani nebyli schopní vybalit, fakt katastrofa. Si děláme srandu, že jsme dali na kliku "Bitte, Zimmer reinigen" a nikdo dosud nepřišel, že to budeme muset reklamovat. :-D Doufám, že ses na představení moc nedodělala a že už bylo poslední ;-)
Profilova fotka
No právě proto si myslim,že by neměli mít ani vadu řeči :-| naše paní oddávající říkala ,že obřed bude trvat 15min,tak snad jo :-) To je vždycky hrozný mrdník když se dorazí domů z výletu.Musíš vybali,vyprat, . . . já upřímně to úplně nesnášim :-S Teď jsem dorazila ne teda z divadla ,ale z baru :-D byla jsem si sednout s jednou kamarádkou jo a bylo to fajn :-) No ,ale noha bolí jako čert docela se začínám bát ,že to bude asi opravdu menisk no tak snad ne :-S Ale ještě zítra a pak si nechámnapsat krankenschreiben a v pátek nach hause juhuuuuuu :-D Se nevýslovně těšim.To bude klid,žádné starosti jen už budu ladit věci na svatbu a odpočívat ;-) Jo a zkoušela jsem nový účest.tak se mi pak jukni do alba a poraď co je hezčí,jestli ten původní a nebo ta novinka s tím že by tam taky byla ta korunka jako v původním a gumičky by nebyly vidět ;-) mě se líbí oba ,ale má rodina je pro ten původní ptž mám vlasy hodně dlouhé tak prý ať je ukažu a že mi i víc sluší a holky v práci říkali,že jsou hezký oba dva.No tak já nevim =-)
Profilova fotka
niky: to je dobře, že už budeš jenom odpočívat. Já mám vyhazovací koleno, čas od času mi vyletí čéška, přetrhá mi vazy v koleni a vrátí se zpět a já pak týden pajdám. Jsem se bála, aby se mi to neudělalo před svatbou a naštěstí ne. Ale cítila jsem, když jsem tancovala, že mi to párkrát chtělo vystřelit, naštěstí už za ta léta umím udělat protipohyb a zarazit to. Teď už se mi to teda ani tolik nestává, ale když jsem byla mladší tak pořád. Au, au a vždycky to strašně bolelo. Takže hezky odpočívej, ať se nožka dá do pořádku!!! A k účesu, já na 100% souhlasím s tvou rodinou. Určitě bych vlasy úplně takhle neschovávala, zvlášť jestli je máš dlouhé a krásné. Ten původní účes nebude tak upnutý a budeš více rozvernější. Bude to i mnohem krásnější na fotkách, když tam ty vlásky budou pěkně vidět. I na tý první fotce, co máš v albu - ten den zasnoubení - se ti ty vlásky hezky linou po zádech, to je parádička. Tohle přece nemůžeš schovat!!!!! Všechny modelky si vlasy nechávají prodlužovat a ty bys své krásné vlásky úplně zabalila do takového malého uzlíčku. Ne, ne, ne!!! Za mě tedy rozhodně původní účes a lá Krainová!!! ;-)
Profilova fotka
Auuu až mě z tebe brní koleno :-| No uvidim co mi řekne zítra ;-) Ty mluvíš jako moje rodiče :-D :-D :-D Ty taky si ze mě dělají srandu ať si ty vlasy co mám tak dlouhé a husté po '' POŠŤÁKOVI'' užiju :-D :-D Ono to dělá hodně to ,že 8let na konzervatoři jsme museli mít vlasy v drdolu sepnuté a teď úplně k smrti nesnášim když musím mít rozpuštěné,ale přitom se mi to víc líbí :-| je to o zvyku.Tak já dám na vás na všechny a i promě to bude jednodušší udělat a hlavně nebudu strávit v koupelně 2hodiny :-) To bylo dobrý po 2hodinách jsem vylezla z koupelnycelá nadšená jak jsem si udělala nádherný účes a taťka mě hned v první minutě našeho rozhovoru na skypu vrátil hodně rychle na zem.a tojsem čuměla,ptž on semi nějak zvlášť do ničeho nemotá ,třeba řekne jo tak bych to neudělat nebo tak je to lepší ,ale dodá je to tvoje věc dělej jak chceš,ale u toho účesu mi řekl,že to vypadí jako hovnoa Pavel mi řekl ,že vypadám jako sumista :-D :-D :-D
Profilova fotka
niky: :-D :-D :-D No jako ono by to všechno vypadalo jinak ve svatební den s tou korunkou, s líčením a šatičkami. Ale mě v první chvíli napadlo, kdepak tak krásný vlásky schovávat, vždyť to je jako kdyby se šla sprchovat a nechtěla si je namočit. Jen jsem ti to tak natvrdo nechtěla napsat, ale když už píšeš, co ti řekli vaši a Pavel, tak si taky hodím polínko do ohýnku. :-D Ale bez urážky!!! Jsem jen upřímná. Já jsem byla taky ráda, žes mi poradila ty polorozpuštěný vlásky. To i díky tobě jsem se k tomu rozhoupala a cítila jsem se v den D nádherně. :-) Jinak to znám, já také hodně nosím vlasy stáhnuté do culíku, páč já nemám vlasy ani vlnitý, ani rovný, takže když jsem ráno líná je žehlit nebo nějak upravovat, tak raději udělám culík. A pak když si jednou za čas vlásky nažehlím a hezky upravím na rozpuštěné, tak jsem celá nesvá, že mi všude lítají apod. ;-)
Profilova fotka
Já jsem jedině ráda když mi řekne svůj názor i když je to kritika,díkymému povolání jsem si na kriutiku už zvykla :-) Je fakt že ten culík je hezčí,ale já zkoušela něconového ptž mi topřišlo takovémálo slavostní.to jsem celá já pořád něco špekuluju :-D Právě taky mě štve jak ty vlasy lítají kolem a úplně nejlepší je když semi přilepí na rty ptž je mám natřený leskem ]-( ty si byla nádherná nevěsta moc ti to slušelo,zrovna včera jsem se zase dívala na tvoje fptečky a už se nemůžu dočkat profesionálních ;-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky vítám z líbánek naší panííííí ;-) Pár dní jsem se tu neukázala a takových novinek mám :-) Ve čtvrtek jsme si jeli pro hotpvé prstýnky a moc se mi líbí, v pátek jsem měla dovču a byla na zkoušce účesu a jak říká niky i můj účes neměl u všech úspěch, ale je to moje hlava a mně se líbí, takže bude :-) V sobotu jsme chtěly jet sami se svědkyní k nim na chatu, že mně udělá zkoušku líčení a uděláme si takovou malou rozlučku se svobodou ve dvou. Ale nevyšlo to, zůstaly jsme v Plzni, zkoušku líčení mi udělala u kamarádky, dali jsme vínko a pak vyrazily opět na travesti, protože se nám to ve středu šíleně líbilo a opět to nemělo chybu. Holky doporučuju, je to strašná legrace. Pak, že je v Plachetnici helium párty a tak jsme mluvili jak Křemílek s Vochomůrkou, strašná legrace, brala bych helium i na svatbu :-D No a holky tam slavily ruzlučku další dvě nevěsty. Jedna se vdává den přede mnou a druhá stejně jako ty Niky ;-) . Pro nevěsty tam byl objednaný sriptér, takže jsem měla ve finále rozlučku i se striptýzem. Strašně jsem se vyřádila a vytancovala, moc se mi to líbilo.
Profilova fotka
niky: děkuju. Taky se nemůžu dočkat profi fotek. Fotografka slíbila ochutnávku, ale zatím nic, asi toho má hodně, tak musím být trpělivá. Zase jsem radši, že si s nima trošku pohraje, protřídí to a pak nám pošle jen ty pěkné, než aby nám hned švíkla všechno. Včera jsme byli s kamarádama na pivu, tak jsem si prohlížela ve foťáku to, co nafotili oni. A moc se mi fotečky líbily, je tedy pravda, že někde házím pěkný držky - to já umím :-D , ale většina byla zdařilá. :-) cupity: nu ahoooj, děkuji za přivítání. Tak to je super, že se prstýnky líbí. Máte je od toho Kubíka, viď? Já se na ten svůj pořád koukám, strašně se mi líbí. A kam prosímtě na to travesti chodíte? No holky, já už jsem dneska v práci. Strašný, kolik tu toho mám, to vám byl takovej havaj, krásně jsem si od práce odpočinula. Ještě že už jsou brzy ty svátky v červenci, už se nemůžu dočkat dalšího volna. Jsem se nějak namlsala. Hlavně jsme s manželem byli pořád spolu, to bylo bezvadný, se mi po něm skoro stýská. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Kami, jj od Kubíka je máme. Za ty peníze nemaj chybu ;-) Ta travesti byla hrozná náhoda, budoucí švagrová je viděla minulý týden na těch plzeškých oslavách a tak se jí ukázka vystoupení líbila, že koupila hned dvě vstupenky. Ve st jsme tedy vyrazili do House of bluse a tam se mi tak moc líbili, že jsme šli v sobotu znovu a tentokrát do příznačného místa, protože 3 hodinové vystoupení bylo v klubu Míša :-D Jinak ohledně prstýnků, já na ně chodím tajně koukat do šuplíku, hi, hi, takže už se taky těším, až bude na prstíku
Profilova fotka
cupity: aha, tak v klubu Míša - jééé, tak tam bych asi manžela nedostala. My jak byli v tom Berlíně, tak jsme vždycky vlezli do nějakýho krámu a měli tam věci pro gaye - jako kožený kalhoty vykrojené na zadku i předku a vždycky se k Tomovi sápali, tak jsme tam byli z toho trochu vyplašení. Nic proti homosexuálům, ale bylo nám to celkem nepříjemný. Pak jsme šli parkem a tam to byl chlap vedle chlapa - nahý se tam opalovali. Prdele s pinďourama vyloženě vystrčený, ne že by jen tak leželi - jsme to i z dálky fotili. No připadala jsem si tam jak stará babka, co se pohoršuje, ale bylo to fakt zvláštní. :-D Jsou tam tomu hodně otevření a hodně to dávají najevo. Ale já když si pak v tom tropicalu islandu z plavek udělala tanga, aby mi to po tobogánu frčelo, tak na mě taky čuměli, jak kdybych se vysvlékla do naha a bůhcí co tam nedělala za výtržnosti. To jsem trochu nechápala. :-) Já na prstýnek taky pořád chodila koukat a nutila i Toma, ať si ho vyzkouší, že mi s ním přijde strašně sexy - mně se totiž na chlapech děsně líbí snubáky. Nu a teď už ho nosíme, jak to uteklo. :-)
Profilova fotka
no tak to se vůbec nedivím, to bychnedala ani já. já byla v Míšovi po druhé za života musím říct, že ani jednou jsem tam neviděla nic nestandartního, nad čím by se člověk pohoršoval nebo by mu to bylo nepříjemné. Jediné co jsem tam teď viděla, že jeden kluk chytil druhého kolem ramen a dal mu pusu. jinak je to "normální" bar. Asi je to o předsudkách, kamarád s námi taky jít nechtěla pak nám moc děkoval, že jsme ho přemluvili, že to bylo super. S těma prstýnkama jsme na tom stejně, mně se moc líbí i když ten můj nosí prstýnek co jsme si kupovali spolu už dřív. No a jak probíhalo svatební veselí? Máme se na něco připravit, nějaká doporučení od zkušené paní? ;-)
Profilova fotka
Svatební veselí probíhalo dobře. Postupem času, jak se setkáváme s hosty zjišťuju, že to úplně dokonalé nebylo. Ale já si ten den užila maximálně a rozhodně mi to žádní rýpalové nezkazí. Jde o to, že bych dneska možná přehodnotila, koho pozvat a koho ne. Pár lidí bych vyšoupla a někoho naopak přidala. Ale to už nejde, takže to neřeším. Složení na svatbách není jednoduché, lidé se vzájemně úplně neznají, takže někdo se může cítit jak pátý kolo u vozu, jak tomu bylo i u nás. Nakonec jsem to tam tedy trošku dala dohromady, tak si myslím, že to dopadlo dobře a že se snad nakonec bavil dobře každý. Ale někteří hosté si prostě myslí, že je budete bavit. No nevim. Třeba moje mamka si brala osobně, že jí můj muž ani nevzal tancovat apod. Nakonec to těm lidem vysvětlíte. No prostě dokonalá není žádná svatba, ale my si to užili a fakt to byl nejkrásnější den v životě. Takže se takovými věcmi nenechejte zaskočit a prostě si to užívejte, je to váš den!!!!
Profilova fotka
Cupity ty jedeš :-D asi se budu muset jít někdy taky podívat když tady tak čtu tu chválu :-D :-D :-D a nafotíš prstýnky a dáš je do albíčka? ;-) kami oni němci jsou hodně jiní v těhle věcech.Já když jsem tu poprvé byla v sauně tak jsem s brekotem vyběhla a šla znovu až za půl roku :-D Ženská rozcapená na lavičce že jí šlo vidět až do krku a chlapi to samé :-| Oni se za nahotu nestydí a ani jim to nepřijde divný.Protě tu takové věci zvlášť neřeší :-x Toho,že se někdo nebude na naší svatbě bavit taky bojim ptž se naše rodiny pořádně ani neznají :-S ale uvidíme moje rodina je ukecanější tak třeba se to tam rozjede.a s tím koho bych pozvala a koho ne tak bohužel v tom mám jasno už teď,ale přeci jen je to rodina :-| ale přesně jak říkaš je to náš den a všichni co nám ho budou chtít zkazit atk mi můžou políbit ;-) Joooo a te´d jsem dorazila od doktora tak mi dal nemocenskou do konce týdne,juhhhhuuu takže v pátek do Plzně :-) A nic vážného to není jen natažený nějaký sval a češka je celá doivná,takže na baletku normálka :-D :-D
Profilova fotka
niky: právě, že jsem si taky říkala, že se nejspíš za nahotu nestydí a že to neřeší, o to víc mě to překvapilo v tom tropical islandu, když jsem si ty kalhotky zastrčila jako tanga, aby mi to svištělo a současně si nezničila plavky, no a vždycky jsem cítila, jak si na mě zezadu ty holky ukazujou a to nejsem žádná machna, že by jako třeba řešili velkej zadek...prostě mi to přišlo, že se pohoršujou, že jsem ukázala zadek jakoby v tangách a je fakt že v tangových plavkách jsem tam neviděla jedinou holku. Možná je to tím, že už je to přece jen 70 km od Berlína nebo fakt nevím. :-D No u nás to nakonec dopadlo dobře, fakt si myslím, že se nakonec bavili všichni. Ale pár lidí mě zklamalo. Jen si prostě říkám, že to rozhodně nebudu řešit, protože já se bavila sakra dobře a zkazit si ten pocit nenechám. :-)
Profilova fotka
Kami to je normálka oni čumí protože vidí pořádnou ''babu'' :-D To i kdyby si byla nabalená jako sněhulák tak na tebe budou čumět na to už jsem si zvykla.U nás v čechách se fešák otočí za nějakou bábovkou a už jim děláme scény ,ale v německu ne ženský sklopí hlavu a dělají že to nevidí a jestli na tebe čučely i ženský tak to jen proto že závidí.česky a slovenský holky jsou hezký a bohužel němky nám nesahají ani po kotníky ;-) Ty jo holky teď balim a musim říct,že už te´d mě to nebaví.Ale chytla jsem tempo tak jestli mi to vydrží můlžu mít zitra vše hotové :-D
Profilova fotka
niky: mě balení a vybalování šíleně ale šíleně nebaví, takže pokud si chytla tempo, tak jeď, protože stačí si na chvíli sednout a zahledět se a už se do toho člověku nechce. Aspoň já to tak mám. Jo a jinak super, že to je jen natažený sval, to se vstřebá brzy a bude to dobrý. Téda holky, já už se nemůžu dočkat našich svatebních fotek, jsem si napřed říkala, no měsíc nevadí, to vydržím, ale už bych je tak chtěla vidět. Je budu mít asi někdy v době, kdy se budete vdávat, takže se s fotkama možná sejdeme, jestli vy tam taky nemáte nějakou delší čekací lhůtu. ;-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D asi před 20min jsem si sedla a už semi do tohoznovu nechce :-D :-D :-D ty jsi jak já ;-) To se ti nedivim,já jen doufám,že nám je dají co nejdřív po svatbě jen by mě zajímalo jak to uděláme ptž v sobotu je svatba a my hned v pondělí jedeme do německa :-| Aleaspoň víš že se ti snimavyhraje a budou moc pěkný ;-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to máš jak já, to je sranda, úplně se do tebe umím vžít, jak už se ti do toho nechce...hihihi. Jooooo, já jsem ráda, že si s nima vyhraje, ale já se na ně tak těším, teď jsem jí napsala e-mail, že moc prosím o ochutnávku, tak jsem zvědavá, zda aspoň něco málo pošle. To je tak napínavý, to je něco.
Profilova fotka
Asi tě teď překvapim,ale sbalila jsem všechno nádobí nakonec jsem se k tomu dokopala :-D Teď si dávám zasloužené pivečko a zítra dodělám zbytek ;-) Už mi chybí jen oblečení,boty a elektronika :-) To za dva dny zvládnu.No a teď jsem mluvila se svědkyní a budu s ní chodit cvičit ,já se tak těšim konečně úplně jiný pohyb než na který jsem zvyklá :-N nakonec zjistím ,že jsem tele :-D ty jo tak to musíš dát asoň jednu do alba :-) já se na ně těšim jako by byly moje
Profilova fotka
Hele Kami a jaký mely úspěch svatební noviny? :-)
Profilova fotka
Tak fotografka odepsala, že šťavnatá ochutnávka fotek bude nejpozději zítra. Juchů, už se těším. Zbytek prý tak do měsíce. Ale já se těším aspoň na tu ochutnávku. Niky, ty jsi tedy šikulka, že ses do toho nakonec tak opřela. To už všechno pěkně zvládneš a máš to z krku, pak jen vybalit a uklidit v novém bytečku, ale to už snad bude příjemnější... Svatební noviny měly úspěch obrovský. Ještě včera nám volala švagrová, že se nad nimi moc pobavili a že to byl dobrý nápad. Někteří dokonce tvrdí, že se díky našim novinám konečně zorientovali v naší rodině - na manželově straně je to trošku chaos a tím, jak jsme tam dali všech hostů fotku a ke každému napsali, kdo to je, co dělá, které jsou např. jeho děti, kdo je čí manželka a přítelkyně apod. tak se jim to fakt moc líbilo. V hotelu nám nezůstaly jediné, takže si všech 30 ks hosté rozebrali. :-)
Profilova fotka
Dobré ranko, Kami tak to je super, že sklidili takový obrovský úspěch ;-) Já už se pomalu začínám na svatbu taky těšit, ale zároveň jsem trochu nervózní z toho co nám ještě chybí, nu což máme na to ještě přes týden čas :-D. Holky přidala jsem do albíčka pár fotek účesu a líčení, tak s komentářema sem ;-)
Profilova fotka
joa fotečky no huraaaa, tak to ja se uz na zitrek tsim taky, snad sem jich hned par zvladnes dat ;-)
Profilova fotka
cupity: líčení pěkné - moc ti to sluší. Účes se mi také líbí, já jsem sice na ty volnější účesy, ale moc ti to sluší - především se mi líbí ta vyčesaná šešulka - hezky tam padne ta korunka. Vlasy kolem obličeje píšeš, že budou ještě sestříhané, takže to už psát nebudu, že bych sestříhla, když už je to v plánu. ;-) No budeš kočka, a už se ti to pěkně přiblížilo, co?
Profilova fotka
jo a prstýnky jsou nádherné!!!
Profilova fotka
No najednou je svatba za dveřma a já mám pocit, že nemám vůbec nic hotovo, připraveno, atd. Pořád jsem si říkala, to je čas a šup ho za 12 dní je to tady. Jinak děkuju za názor, naší mami se to totiž moc nelíbí, tak jsem chtěla vědět co na to ostatní, Z rodiny se moc nikomu ukazovat nechci, aby taky měli nějaké překvapení ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?