Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
http://www.jysk.cz/index
Dala jsem si to do vyhledávače a našla jejich stránky. A prodejny mají i v Ostravě, tak tam zkusím zajet. Děkuji za tip holky.
clea není zač
Zajela bych tam příští týden, snad ho tam seženu.
Profilova fotka
Fakt??Mi každý říkal a byly na to reklamy, že koupelnov, to jsem blázen.. :-N Tak to se omlouvám za klamavou reklamu na jysk. ;-) Ale vím, že tam ten deštník mají .. :-)
leni tak tě fakt někdo tahal za nos. mají tam dopňky do koupelny to jo. Deštník tam mají určo :-)
Profilova fotka
Jo vlastně, to jsem si spletla z tohoto chodily letáky s matracema a polštářema už vím. :-D
leni :-D
Hlaví je, že tam mají deštník. V Ostravě jsou 2 prodejny, tak snad ho tam někde vypátrám.
clea držím pěstičky :-)
kal děkujiiiii
Profilova fotka
No dneska tam zabrousím když už budem v Přerově. ;-)
Článek se načítá
clea není zač Leni tobě přeji taky dobrý lov :-)
to by mě zajímalo, co ještě zjistím, že nemám :-(
evulinko naštěstí je ještě čas, takže se neboj :-)
Profilova fotka
evu, to já taky tak je to vždycky, aji na týden na dovolenou když balím, tak vždycky něco zapomenu, tak v tomto případě se toho bojím snad trojnásob. :-N
kal:však já se nebojím, i na úřadě nám řekli, že nám stačí prstýnky, občanky a něco na sebe
Z toho já mám taky obavy, že na něco zapomenu :-|
jo a že tam máme být pět minut před obřadem
My máme raději přijít později než dříve. Což se mi náramně hodí :-)
Holky snad na nic nezapomene :-)
já určitě zapomenu na kapesník :-D , to dělám od malička, to mi ho bude muset pujčit buď taťka nebo přítel :-D
evu tak to já si dám kapesníček do mé malušenké kabelečky. Teda doufám :-o
kal, tak tu kabeličku budu mít taky, mám ale obavy, žeho tam nedám ;-)
Profilova fotka
My tam máme být asi 15 minut před- než se vyřídí kdo kde má sedět jak se bude vcházet a tak, taky nejdřív my a svědkov budeme vyřizovat občanky ještě nám ustřihnou rožek.A svědkové je předloží. :-) No ale jak nás znám, budem tam ještě dřív. :-D
Profilova fotka
Tak už jsem zase tu :-)
zen super :-)
Profilova fotka
Holky vy jste mě tak blbly, že pojedu pro ten děštník taky :-D
Profilova fotka
kal, jak je dneska? A co včera pomohl spánek?
zen pojistka je pojistka :-) No trochu to pomohlo, ale dneska už hlava nebolí, naštěstí. A doufám, že dlouho bolet nebude :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?