Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
kal, díky ale není to úplně ono (podle mě) ale názor druhých je taky dobrý, takže pokud se ti to líbí asi je to dobrý :-D
zen to znám, mě se taky nelíbí nic :-D
Dobré ránko holky
Profilova fotka
kal, dej si tam tu fotku
zen rozkaz :-D ahoj evulinko, koukám, že jsi se dnes registrovala :-)
Profilova fotka
No jo máme tu novou duši :-)
Profilova fotka
Zen líčení máš pěkné. ;-)
Hotovo :-)
nová duše a o jeden stresík víc :-D
Profilova fotka
holky musím na 20minut pracovat ;-) Za chvilku jsem zpět.
evulinko neboj my ti pomůžeme :-)
kal:to jste zlatíčka, já mám snad vše zařízené, akorát mě včera naštvali v pujčovně šatů.šaty mám vybrané už od ledna, myslela jsem že si tento týden dojdu na zkoušku , a před svatbou se o to nebudu muset starat.jen si je ve středu 19.4.vyzvednu.ale oni jsou tentotýden nemocní, příští týden mají dovolenou.tak pujdu na zkoušku v úterý po velikonocích a ve středu si je vyzvednu.nevím proč nemůže jít vše jednoduše.
Článek se načítá
evulinko tak to je fakt blbé. Mě šaty budou dost upravovat, takže jsem zvědavá na výsledný efekt. Mám z toho strach, ale věřím, že bude vše tak jak jsme se domluvily. My ještě nemáme oblek pro ženicha, o tom by se mělo rozhodnout dnes a dnes bysme měli jít zamluvit kytku.
Profilova fotka
evulinko to nejsi sama.Já tam měla být už tak před měsícem :-N , ale nejdřív jsem čekala až mi přijdou objednané boty- kvůli délce šatů a teď se tam nemám jak dostat, ale na pevno jdu zítra i kdyby padaly trakaře. ;-)
leni tak přeji ať se tam zítra dostaneš a samozřejmě trakaře, ti nikdo nepřeje ;-)
Já jdu dnes nakoupit věci na výslužky a chtěla bych si ještě objednat 1 dort, ten hlavní třípatrový v maricpánu. Snad ho ta paní, na kterou mám kontakt dělá.
Krabičky na výslužky zatím taky nemáme, rodiče jedou zítra do makra tak počkám jestli je tam seženou.
A asi bych se měla začít shánět po bílém deštníku :-S
Tak bílý deštník mám, koupila jsem ho v jysku :-)
kal: tak kytku mám naštěstí zamluvenou a oblek pro ženicha nemáme, ještě čeká, co kdyby náhodou zhubnul ;-) , ale ani on sám tomu snad nevěří
Profilova fotka
Nám oblek má přijít- je objednanej..Taky čekám a aji prstýnky by už mohly být. =-)
myslíte že bude pršet, já věřím, že ne, přinejhorším bude pršet štěstí
Profilova fotka
Já taky dneska jdu do jysku pro něj, snad je stále v akci, ale těch 79 kč klíďo píďo dám.
Tak jysk neznám :(
To je co za obchod?
evulinko pršet může ale až večer :-) Leni jasnačka 79 kč není zase tolik. Clea to je škoda, že neznáš jysk. Třeba v okolí někde je
Profilova fotka
S koupelnovým zbožím vany a tak sprchové a koupelnové sestavy.
Tak já zkusím pátrat.
leni spíš je to obchod s nábytkem a doplňkama. Já tam žádné vany neviděla :-o
ten obchod se tak jmenuje?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?