Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
verko, tak to jsi mela velike stesti a doufam,ze si takhle uzijes i to budouci.. ;-) Kolik ma tvuj syn? A co rika na moznost mit sourozence?
Profilova fotka
andy, přesně. Už mi to přijde, že to snad ani nebylo. Nemít fotky a video, tak nevím :-D Milča bude mít 11 let v říjnu a na sourozence se těší tak nějak normálně. Moc to neřeší. Když se zeptám tak mi řekne že chce. Ale jinak na mě netlačí, ani se neptá kdy.
Profilova fotka
verko, tak to je super. To mas doma uz velkyho kluka a co puberta uz to s nim taky sem tam mlati nebo to jeste jde? :-) Ja porad nejak nemuzu uverit, ze se nam to podarilo tak rychle. :-N
to jo holky, přijde mě, že žádná svatba neproběhla, jak píše zen nemít fotky a video :-D
Profilova fotka
andy, no zatím je to mámin mazel. Puberta ještě spí. Ani holky ho moc neberou :-D No máš šikovnýho manžela :-D
Profilova fotka
presne tak, taky si vzdy vzpomenu, kdyz se nekdo chce podivat na video... a jinak o tom uz ani nepremyslim.. ;-) Holky preji vam dobrou noc a hezke sny... Ja si jdu chvilku zdrimnout. Zatim se mejte a urcite dejte vedet jak se mate a co je u vas noveho... ;-)
Profilova fotka
Jdu fifákovat :-) Dobrou noc :-)
Profilova fotka
verko, tak to mas opravdu super. ;-) Manzilek je opravdu sikulka, ted doufam,ze se mu podarila holcicka.. ;-) Ale je to vcelku jedno. Dobrou noc holky.
Krásnou dobrou noc :-)
Profilova fotka
Holky je tu někdo? =-)
Já tu jsem, ale ty tu nejsi. :-D
Profilova fotka
Holky chodíte tu ještě některá?S některýma se potkávám na koníkovi, ale tyostatní jsme hodně dlouho nepotkala v diskuzi. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zavítala jsem sem po dlouhé době, ale spíš jsem teď na koníkovi... Jak se jinak máte a co je u vás nového?
Profilova fotka
ahoj holky, tak už máme některé výročí 5měs, no utíká to strašně ;-) u nás nového zatím nic, což už asi víte od koníka, snažíme se snažíme a těšíme se až to vyjde a doděláváme baráček. x-) leniik co Kira, ta roste viď? a co miminka? :-)
Profilova fotka
Holky taky trávím čas na oříkovi nejvíc, ale zase nezapomínám na ostatní holky z dubna a tady se už vůbec žádná neukazuje a snad tu ani skoro nikdo nechodí?..Nevím. :-N Bred zrovinka včera jsme to říkala manžovi že už to bude 5 měsíců jakoby to bylo včera :-) Kiruška roste jak z vody teď už moc nepřibírá je poslušná. Miminka se mají tak, že maminku za ně bolí břicho jak rostou a nemůžu v noci spávat :-( Ale to se snad zlepší jinak je mi fajn těším se na utz příští týden až uslyším srdíčka bít a uvidím je už budou větší. x-)
Profilova fotka
ahoj leniik tak zase jsem po dlouhé době zavítala sem, aspoň někdo se tady občas ukáže, taky jsem teď dost na koníkovi. :-D ať se mimčám v bříšku daří :-N tak co holky co je u Vás nového? kdo sem ještě občas nakoukne?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem sem taky zavítala... U nás celkem nic nového není... Mimískovi se daří a dává o sobě náležitě vědět :-) Někdy mám pocit, že mi vyskočí z bříška už teď :-D Jinak se zakulacuju pěkně a manžel se mi občas směje jak hekám atd. Včera mi málem utekla šňůrka z tepláků a on z toho měl hroznou srandu :-) Teď řešíme nový stůl a židle do jídelny, ale je to docela ranec. To co máme vybráno nás vyjde asi tak na 15 tisíc! :-( Taky už pomalu zišťujeme co kdo chce k vánocům. Já fakt nechci běhat s velkým břichem v prosinci po krámech a tlačit se se všema ostatníma... Jenže jsme narazili na problém jako každý rok. Nikdo NIC nechce.... Takže to možná nakonec bude jednodušší než jsme čekali 8-) Mějte se hezky, mimískům ať se daří a snažilkám držím palečky!!!
Profilova fotka
teda holky tady se už snad ani nikdo neukazuje, písněte sem občas, ať víme, že dubnové nevěsty ještě žijou :-D :-D
Profilova fotka
Holky těm co měly svatbu 22.4. moc gratuluji k půlročnímu výročí a nás ostatní to čeká za 3 dny x-) A gratuluji samosebou i všem ostatním co měly svatbu v dubnu, to nám to letí, jakoby svatba byla nedávno a už půl roku. :-N
1/2 roční výročí jsme měli minulý týden, je to neuvěřitelný jak půl rok rychle utekl x-)
Profilova fotka
jj 1/2 roku za náma, to je mazec jak to letí, jinak já se taky přestěhovala na koníka ;-) , mějte se krásně :-)
Holky musím oprášit toto téma. Tak jak se máte po svatbě? Něco nového?
Profilova fotka
Ahoj Kal!!!! U nás nového, brácha má dvojčátka (mám je ve svatebním album) a jinak se máme pořád dobře...Dneska jdeme na kafčo, abychom jako zůstávali ve vzrušujícím vztahu... :-D a jinak stále chodíme do práce a pořád z toho máme velké.... co, Vy? Holky už jsou těhulky, co vím..., tak ať dobře rostete ;-)
Profilova fotka
kal, koukala jsem na Tvé webovky, jsou fakt super :-) šikulka ;-)
Ahoj justy, na dvojčátka jsem koukala, jsou to zlatíčka x-) Jinak děkuji za pochvalu webovek :-)
Profilova fotka
ahoj holky, je dobře že kal oprášila tohle téma. my se máme dobře, snažíme se o mimčo a ca za týden se konečně budem stěhovat zpátky do předělaného bytečku. justy: dvojčátka jsem okoukla, musí to být mazec,ale příjemný :-)
Profilova fotka
Jéé, ahoj holky, už jsem si myslela, že naše téma skončí. Díky za pochvalu, bráchovi vyřídím, že nejsou žádné reklamace..., ale je to fakt nářez...ani mu to snad nezávidím... Bred: tak to je dobře, že se máte dobře ;-) Kal: není zač, webovky se fakt povedly ;-) A do další dubňačky?
bred tak doufám, že vám to miminko co nejdříve vyjde. Já se snažím na to nemyslet, i když je to někdy velice těžké. Je fajn, že se budete stěhovat do vašeho domečku. Justi a co jinak?
Profilova fotka
kal: taky se snažím na to nemyslet, nebo si spíš říkám jak na to nemyslím, až to přijde tak to přijde, jenže skutečnost je jiná :-) a toho mímíska bych ráda v bříšku do Vánoc, což asi nevyjde :-|
bred taky bych měla mimiska v bříšku co nejdříve, ale taky si myslím, že to nepůjde. Nu což, hlavně musíme pozitivně myslet :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?