Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Kal, díky za optání ;-) Letos budu na Vánoce nejenom s Petrem, ale i s rodinou, protože nám v květnu umřela babička a, aby děda neměl pocit samoty, tak budeme společně a těším se. Bude nás spousty a tak bude frmol a ten já můžu... Ty se Kal pokoušíš o mimi? Věřím, že se to brzy povede, jsi mladá a zdravá ženská, tak co by... :-) Jinak se těším, protože letos budu mít volno od 18.12. do 8.1....takže to bude nnááááářeeeezzzzz!!!!!!!!!! A co Ty a Vy holky?
justi ano snažíme se o miminko, ale jsou nějaký problémy, takže uvidíme..... jééééé tak to se teda máš, takový dlouhý volno bych taky chtěla. Ale bohužel mě nic takového nečeká. Půjdu do práce i mezi svátkama a to je teda pěkný opruz :-(
Profilova fotka
jé justi ty se máš, to Ti fakt závidím.tak to já budu chodit asi do 22.12. a pak si chci vzít dovču mezi svátky a jít do práce až 2.1.07,ale uvidim :-) manža bude taky doma a má nám přijet jeho sestra z Ostravy, tak by se to volno šiklo.
Profilova fotka
no, ale nebojte...já neměla volno déle, jak dva dny skoro dva roky...takže si to i docela zasloužím...ale nevím, jak se pak zase nastartuju do práce.... Co vlastně děláte? Teda jestli se můžu zeptat...je zajímavý, co tady mají holky občas za profese... Jinak co dáte manželům k Vánocům? Kal: tak ať se brzy zadaří..... ;-)
justi děkuji, jsi hodná, ale myslím, že to bude běh na dlouhou trať. manželovi jsem zatím koupila kožený rukavice ;-)
Profilova fotka
Ale pak to Kal bude stát za to a budeš perfektní máma, která si toho dítěte bude váži a nebude ho brát, jako samozřejmost... Ty kožené rukavice jsou super, ale můj manža by je moc nevyužil...skoro je nenosí :-D Ale příští týden mu budu kupovat elektrický holící strojek s frézami, aby mu šla dobře holit i hlavička....chudák..každý ráno s žiletkou....
justi děkuji holící strojek jsem mu kupovala předminulý rok. NO žiletkou to není ono, takhle mu to půjde hezky ;-)
Profilova fotka
Já jsem mu minulý rok kupovala hodinky....tak už nevím, co by...já dostanu horolezecký sedák, takový romantický dárek, ale on mi musí pořád půjčovat svůj a tak budu mít svůj vlastní...och..... :-D Co si přeješ Ty?
no na to se mě manža ptal zrovna včera a moje odpověď je nevím. já prostě nevím co bych chtěla :-N
Profilova fotka
Kal:Diamanty to jistí...že...na rozdíl od kytky nevadnou..... :-N
no nevím jestli zrovna diamanty, ale možná něco podobného ano :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak to se přidám, já manžovi kupovala holící strojek loni ;-) a letos si projdem celý domeček, dáme si pusu pod stromečkem a něco málo tam snad najdem. manžovi asi koupím jako překvápko, takovou malou aku vrtačku, z ní bude mít velkou radost, určitě větší než ze svetru, co mu chci taky koupit :-D a já ani nevím taky co bych chtěla, potřebuju toho tolik a vlastně nic :-) asi pozitivní test to jistí :-N =-) justi a co děláme? tak já sedím v jednom kanclíku, v obchodním oddělení (o dvou lidech :-D ) dělám evidenci odpadů do jednoho programu, objednávám autíčka ny vývozy odpadu a dělám podklady k fakturaci pro firmy, docela zajímavá práce, nejdřív se mi sem moc nechtělo, ale už sem tu 3roky, no pořád lepší než v předchozí práci ]-(
Článek se načítá
Ahoj holky, zdravim vsechny dubnove nevesty. Tak to my letos opravdu oslavime vanoce netradicne. Budu asi nejspise rodit, nebot mam termin 25.12. No, proste si to tak priroda vybrala, asi se nam zadarilo na nasi "druhe" svatebni noci... Uz jsem to psala hodnekrat, ale brali jsme se 9.9.2005 v Malajsii a pak jsme meli svatebni hostinu 8.4.2066, takze jsem mezi vas chodila pravidelne. Takze letosni vanoce budou uz mozna ve trech. Manzel se vraci 9.12.2006, tak to by mel porod v pohode stihnout. Bude to nas spolecny "darecek", uz se moc tesime. Letos jsme si rekli, ze nas darek je tak velky, ze si uz snad ani nelze prat nic jineho... Take rekonstruuji bytik, tak snad to do vanoc stihnu, je to ale docela zahul. Tak se mejte moc a moc krasne a preji vsem, aby se co nejdrive zadarilo a aby se vam splnilo proste vse, co si jen muzete prat. ;-) Kal: mej se moc a moc krasne a preji krasne vanoce. :-D
Profilova fotka
dasha: tak o takovým dárečku si zatím můžu nechat zdát, ale plně chápu, že Vy už nemusíte vymýšlet nic. Držím Vám palečky, ať je vše o.k. a máte krásnej dáreček pod stromeček a rekonstrukce pokračuje tak jak má :-)
Ahoj Dáši, jsem ráda, že jsi k nám přišla. Moc ráda, tě vidím. No tobě se ten porod blíží, za necelý měsíc, už budete mít doma drobečka. Uričtě je to ten nejkrásnější vánoční dárek. doufám, že mi pak dáš vědět, až budete 3 :-) Jinak také přejí krásné vánoce x-)
Profilova fotka
Všem nevěstám z dubna přeji Nádherné Vánoce, ať se vám splní všechna přání..Snažilkám ať se co nejdřív zadaří, těhotným ať vše dopadne dobře a nemají žádné komplikace, těm co už mají porod na dohled ať je bezproblémový a narodí se zdravá krásná miminka, maminkám aby vaše miminka byly hodné a dělaly vám jen a jen radost x-) A ostatním pohodové svátky pěkně si je užijte a pozor na kapří kosti! :-D
Já bych také chtěla popřát všem nevěstinkách z dubna krásné a pohodové vánoce :-)
Profilova fotka
holky dubnový a nejen dubnový, přeju všem moc krásné vánoce, šťastný nový rok, ať se všem splní tajná přání a všichni mají pevné zdraví a lásky na rozdávání ;-)
Profilova fotka
k Vánocům jsem nestihla popřát tak Vás vítám všechny v novém roce a přeju nám Všem ať se splní co jsi přejem :-) a jaký je začátek nového roku? u nás zatím žádné změny :-) :-D
Profilova fotka
Ahoj bred zdravím holky co máš z toho u nás taky nic nového. :-D Jen centimetry v pase navíc a kila :-D
Profilova fotka
Ivušce ještě jednou moc gratuluji k těhu a přeju hlavně hladký průběh těhotenství a zdraví tobě i miminku!! Tak a další dubňačka je v tom :-D
ahojte holky, tak jak se vede?
Profilova fotka
Zdravím všechny dubňačky a přeji jim hodně dalších výročí, jako bude nás všech tady to první..... :-D
Profilova fotka
Tak se nám blíží první výročí.Co chystáte?První výročí by se mělo pěkně oslavit já zatím žádnej nápad nemám..Kromě té klasiky jako večeře dáreček..Krásný večer..Má někdo nějaký nápad jak pěkně oslavit výročí? :-) A schválně která z vás si na první výročí schovala svatební dort? :-D Já ne.My byli na svatebce a nebyl čas. ;-) - po svatbě. Jinak všem přeji krásné výročí užijte si to ten rok nám hrozně rychle utekl. x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám ten rok pěkně utekl, co? :-) Klidně bych se vdávala znova :-D U nás jsou velké změny. 12.1.2007 se nám ve 23,25 narodil Honzík - 3 450 g a 50 cm. Takže teď máme o zábavu postaráno, ale zvládáme to v pohodě :-) K výročí zatím nic neplánuju. Hlídání zatím nepřichází v úvahu, takže to bude večeře doma (pokud Honzík usne brzy a nechá maminku a tatínka v klidu :-) ). Jinak mám v plánu manželovi koupit lepší šampí, který si pak někdy za dýl dáme spolu :-) Tak nám všem krásné výročí!!!
ahojte holky, máte pravdu ten rok utekl neuvěřitelně rychle. Pamatujete si jak se ten čas před svatbou nehorázně vlekl :-D Já už jsem manželovi koupila dárek, protože se jedná o bavlněné výročí, tak dostane pyžámko. Pořád poslouchám, jak má málo pyžam a tak snad přijde dárek vhod. :-) Jak ho budeme slavit, chceme zajít do restaurace, kde proběhla hostina. No a potom se uvidí. :-)
Zany moc gratuluji k mimiskovi a přeji ať vám dělá samou radost :-)
Profilova fotka
ahoj holky, taky Všem přeju krásné první výročí :-) my jsme ho včera oslavili v zoo a byl to nádhernej den. a byli jsme tam tři :-D na začátku října budeme mít mimíska, tak se moc těšíme :-N tak Všem do dalšího roku Vše nej :-)
Holky, hezké první bavlněné výročí - nás to čeká za rok ;-)
ahoj holky, my jsme taky výročí pěkně oslavili :-) dali jsme si bavlněné dárky :-) Holky je tak neskutečné, že ten rok tak rychle utekl ;-) bred moc gratuluji k mimískovi

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?