Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Ahoooj holky, včera jsem objednávala cukroví a teď řeším, kolik kg. Zvlášť objednává ženichova strana, zvlášť nevěstina. Z mé strany bude na hostině 30 lidí + 45 výslužek. Cukrářka říkala že 18 kg ale známí říkají že je to moc. Kolik objednáváte vy?
ahoj holky suplík budu na tebe myslet, aby vše dobře dopadlo :-) Clea z cukrovím ti neporadím,protože u nás pečou maminky
Profilova fotka
Ahoj všem :-)
Profilova fotka
ahoj holky, my už jsme taky objednávali cukroví, ale máme 15kg, a to je prý nad hlavu
Ahoooj, taky přemýšlím, že to změním na těch 15 kg. Dnes si jdu zamluvit studené mísy na ráno a kytičku. Už se to dává do pohybu. :)
Profilova fotka
ono se to nezdá, když ještě napečeš koláče, tak těch 15kg na tolik lidí stačí. My už taky jdeme tento týden zamlouvat květiny, a jakou budete mít holky tu svatební?
Já si jdu zamluvit tu, co mám v albu. Zamilovala jsem se do ní
Profilova fotka
Aj já budu mít co mám v albu, ale nakonec tu druhou, ne jen ty růže. ;-)
Holký jsem ve svatebním stresu, jak ten duben přežiju, to je mi záhadou :-D
Profilova fotka
to já chci vínové růže.... je to ale hrozné jak to letí, co? už jen skoro 3 týdny a máme to tady. Už začínám taky stresovat :-)
Profilova fotka
Holky jsem na tom podobně, myslím, že jak to bude 2 týdny před, tak to bude šílený nápor na psychiku.
já už nervozní jsem :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Kal to chápu- však si vždycky říkám, Kal už to má za tolik..a je mi ještě hůř - větší stres..pak si řeknu a já to mám za a je to fakt šílený- těším se, ale začíná se napětí stupňovat- na obřadu se určitě ani nepodepíšu jak se mi bude třást ruka.. :-D
já budu asi taky pěkně nervozní, jsem zvědavá jeslti odvykládám ten slib :-o
Profilova fotka
teď se to s tou nervozitou dá, ale co týden předem, to vidět nechci
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak co se dneska probírá? Nervozita?
Profilova fotka
Ahoj Zen, přesně tak..nějak se rychle přehouplo a už začíná nabírat na obrátkách.. ;-)
Profilova fotka
Jo, tím dubnem se mi úplně svírá želudek :-S Mám děs, že to nezvládneme všechno zkloubit. Jsem zvyklá si všechno dělat sama a v den D nemůžu. Tak to mě složí :-N
Já když si vzpomenu, že to je už za chvíli, taky mi není do skoku. A to dělám ještě víkend před svatbou 2 zkoušky ]-( Před chvílí jsem si volala do restaurace, ať mi pošlou předběžnou kalkulaci, tak jsm zvědavá.
ahoj zen, holky nemůžeme být nervozní! bože :-N :-x
Profilova fotka
clea, ty jo zkoušky, tak to bych já už vůbec nezvládla. Tak držím palečky :-) kal, no jsem no :-D
Profilova fotka
ahoj holky, musím se k Vám přidat s tou nervozitou. Je to čím dál tím horší. Včera sem se svěřila "manžílkovi", že jsem v nějaký depce, ale né jestli si ho mám vzít, ale aby vše klaplo, tak jak má. A jelikož můj přítel je docela flegmatik, jen se na mě podíval a řekl,no tak co, prostě se to všechno nějak udělá. Má pravdu, ale já se prostě nervuju.
Profilova fotka
Když ono to chodí v takových těch vlnách. Někdy si říkám, že máme vše namyšlené zařízené bude to bezva a těším se, ale někdy mám pocit, že to na mě všechno padá a bojím se, že něco selže a nevyjde. Ale je to asi normální ;-) :-| :-D
Profilova fotka
ahoj, to jsem ráda, že v tom nejsem sama... taky začínám tak trochu vyšilovat. hlavně aby vyšlo počasí, jinak se ušlapem. A snad už se to všechno taky zazelená.
Profilova fotka
No holky, já vám teda řeknu, že u mě je už nervozitka v plných obrátkách. Už v noci pořádně nespím, tak jsem zvědavá, co budu dělat noc před svatbou. Naštěstí, že aspoň to Labe už začalo klesat.
Profilova fotka
To já taky, když usínám myslím na svatbu, trošku obavy, těšení a radost, ale právě ta nervozita, jak to klapne a tak..Obzvláště, když nám jisté okolnosti nabouraly plány, ale vše se v lepší snad obrátí a bude to dobrý.
Strašně rychle to uběhlo a je duben. A jak ťeď všechno obvolávám a domlouvám podrobnosti, tak mi to na klidu nepřidá. Čím dál víc si uvědomuji, že už je to za dveřmi.
Profilova fotka
no to mě se taky už začínají zdát sny o svatbě, jenže takové trapasy co zažívám ve snu teda doufám ve skutečnosti nezažiju, například mi spadnou šaty...
Profilova fotka
když mluvíš popsi o těch trapasech, mě se zdál sen, jak se podepisuju novým příjmení,, tak mě v půlce dopsala propiska, dali mě sice jinou, ale zaboha jsem se nemohla napojit na to, co už bylo napsané a dnes se mi zdálo o svatbě - obřadu i hostině a zase jsem si pro změnu polila bílé šaty červeným vínem :-D
Profilova fotka
to se mi zdálo něco podobného, akorát že jsem se pokypala rajskou, no to nechápu protože rajské se většinou na svatbě nedělají:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?