Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
leni, jasne, ze chapeme... ;-) Neboj mi tu s tebou budeme stresovat az do vecera 28.4. ;-)
Andy tak to chápu. Tak to já nevěděla, že ty už tam 2 roky bydlela :-)
Profilova fotka
Děkuji :-D :-D Jste hodné.
Profilova fotka
Holky všimly jste si, jak jsem v seznamu členů pěkně pod sebou?? :-)
Profilova fotka
Holky , já tu budu do 27.4. pak mám placené volno a svatbu :-D No a pak až 15.5. :-)
Profilova fotka
Já taky do 27.4. a možná toho 28.4. jak zbude čas tak chvilku večer..A potom 7.5. se vracíme z líbánek.A ty Kal jak tu budeš?
Profilova fotka
Tak nakonec toho 28.4 tu bude asi jen ten, kdo má internet doma a komu zbude troška času třeba večer.. :-(
Profilova fotka
holky ja tu pravdepodobne od 23.4. do 6.5. moc asi nebudu, protoze to tu bude to moje zlaticko a tak nebudu nebudu mit cas na nic jineho, ale budu se snazit, alespon sem tam se sem podivat, co noveho...
Profilova fotka
Musím toho svého budmanžela přemluvit na net doma :-)
Profilova fotka
:-D Zen to je skvělý nápad. ;-) Schvaluju.Já jsem moc ráda, že jsme si ho v listopadu zapojili..
Profilova fotka
lenik, a mohu se státi kolik vás měsíčně stojí?
Profilova fotka
Nás stojí 400 máme to bez daně kamarád nám to zapojil- má tu firmu.A na začátku jsme platili 3500.Takže se to dá.
Článek se načítá
Profilova fotka
To je stabilní částka můžem být na netu kde chceme a kdy chceme cena je stejná.
Profilova fotka
Jo těch 3500 byl za to zapojení.Materiál atd.
Profilova fotka
Ty jo , ale to zajojení to je síla :-|
Profilova fotka
ZAPOJENÍ :-D :-D :-N
Profilova fotka
No jo no, ale máme to přes vysílačku-ta je na střeše.A teď už jen ty 400.
Profilova fotka
No, uvidíme ;-)
My jsme dali za zapojení asi 1000 kč,ale bylo za materiál. Jinak platíme 565 kč a to ještě tak, že to přítelovi platí firma :-)
Profilova fotka
kal, no to zní báječně a nemohla by to přítelova firma platit i nám? :-D :-D
zen no nevím jak by se to na tvářili, ale můžeme se zeptat :-D
Tááák už mám objednanou kytí huráááá
Profilova fotka
cleo to je super :-)
mám radooost :) No ještě dnes chci objednat jeden patrový dort s marcipánem a vyřešit fotky na oplatky, co chceme dát rodičům na dort. To to ocejpá :) Co u vás?
Profilova fotka
clea, a jakou budeš mít?
zenuska: mango kaly, jsou nádherné a žádnou jinou kytí nechci :) Tak jsem se nakonec stejně pro ně rozhodla.
Profilova fotka
Jé, tak to bude nádhera :-) A maminkám?
Původně jsme chtěli, že by měli 3 žluté kaly, ale včera mi volala květinářka a dovozce jí řekl za barevné kaly větší cenu než předpokládala, tak jsme se domluvily, že ji dám volnou ruku v navázaní květin v barvách svatby tzn. oranžovo - žluté :o) Ona je moc šikovná a má super nápady, takže jsem zvědavá. Volnou ruku dostala i na kytí na auto a na ikebanu domů na ráno na stůl. A jaké kytí budeš ít ty?
Jak to tak čtu, tak my dubnovky 29 tady pak zůstaneme samy :( Všechny holky budou na líbánkách a my tady budeme samy samotinké ve stresu :-|
Profilova fotka
No 22.4. je jen kalerat, jinak jsme tu hlavně 29 :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?