Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
já jsem nikdy o těch svatebních novinách neslyšela, tam budete psát co?
No já teď začala přemýšlet jak to bude v pátek a zjistila jsem, že bych ten den potřebovala nějak natáhnout. Nevím jak to stihnu. Ale mám skvělé kamarákdy a teď mi psaly, že jsou mi v pátek k dispozici, tak to s nimi nějak zvládnu. Jak bude vypadat váš den před svatbou, já vůbec nevím jak to stihnem. Ráno zajet pro dorty, rolády, frgály a vše to svést do restaurace, pak dělat voničky, udělat výslužky pro ty co jim je budu dávat v pátek myslím tím kadeřinici, kosmetičku, řidiče, kameramana, fotografa atd., pak nachystat stůl a vyzdobit na ráno a v 5 už mám být na nehtech. Domů se prý dostaneme z těch nehtů až asi v 8 pomoooc
Profilova fotka
my jsme třeba nějak nad tím pátkem ani nepřemýšleli, bude to velký chaoz a snad to budeme nějak stíhat. Bude nás na to dost, tak to nějak zvládnem.
ano ano chaost to bude, no já nad tím přemýšlím zrovna teď, taky jsem nad tím do teď ještě nepřemýšlela a proto mě to začíná děsit :-)
Profilova fotka
así bych měla začít nad tím taky přemýšlet, vůbec si to nedovedu představit. Zatím jsem totiž docela v pohodě, ale to teprve začne :-)
Jo jo já jsem v pohodě, než začnu nějak přemýšlet nad svatbou, pak začínám šílet :)
Profilova fotka
clea, no taky toho máme na pátek dost, ale snad to zvládneme :-)
Profilova fotka
:-) přesně tak, jakmile začnu o tom mluvit tak začnu stresovat. NO ještě můžeme být pár dní v klidu :-) a už máte všechno zařízené?
No ten den před svatbou bude asi pro nás všechny nejchaotičtější. My máme někde jinde rolády, nekdě jinde dorty atd. a hostina je 45 min od domova, takže to bude zajímavé :o)
Cau holky, pekne vas zanedbavam, ale nevim, kde mi hlava stoji. Uz to mame zitra. A je toho porad tolik, co je potreba zaridit. Tesim se, ale mam opravdove nervy. Ted uz jen tiskneme programy a delam jmenovky na darecky. Docela opruz, ale jeste ze mi manzel pomaha. No, zitra to uz vypukne.
Profilova fotka
tak to ti držím dashi palce, musí to být teda pořádné nervy
dashi tak držím palečky ať všechno pěkně vyjde :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
clea: my máme skoro všechno po ruce, takže lítat sem a tam tolik jako vy nebudeme. a na hotel ve které budeme mít hostinu vidím z našeho bytu :-)
popsi tak to máme úplně stejně, restauraci máme 2 minuty od domu :-)
Profilova fotka
kal: to je výhoda co? :-) a co ty? už začínáš stresovat, když to máš ještě dřív?
popsi stresuju jen občas. Ale myslím, že nejhorší to bude ten týden před svatbou
Profilova fotka
to si taky říkám že v tom týdnu to bude nejhorší
jsem zvědavá jestli budu den před svatbou v klidu spát
Holky, diky moc. Nejhorsi je, ze v tom poslednim tydnu je toho tolik, ze proste musite zvladat priority. Hodne pomohlo, ze jsme si to vsechno hodili na papir, kdo, kde jak a v kolik ma byt. Mame nakonec asi 80 lidi, takze je to organizacne velice narocne. Jen co prace bylo se spravnym poctem lidi, kdo, kde bude sedet a s programem. Takze doporucuji, obstarat si casovy harmonogram i pri mensim poctu lidi. Hodne to pomaha. I kdyz jsem stejne hodne ve stresu, tomu se proste nevyhneme.
daši díky za tip :-)
Profilova fotka
kal: myslím že asi ani den předem neusnu a na druhý den budu muset použít tolik make-upu abych zakryla ty kruhy pod očima.
popsi taky si myslím
Profilova fotka
a nebo si vezmeme nějaký prášek na spaní a ani pak zaspíme :-)
Profilova fotka
dasha, přeji ti sluníčko, teplíčko, pohodu ať se všem oslava líbí a hlavně nevěsta ;-) Budeme tu na tebe myslet :-)
Zen, diky moc, take vam preji jen to nej. Mam byt krasna nevesta, ale v tom stresu to jde jen docela tezko. No, nastesti uz se to vsechno chyli ke konci a rikam si, proste to nejak dopadne. Proti vsemu se pojistit nelze. Mejte se krasne. :-D
dáši budu na tebe zítra myslet ať vše vyjde podle představ :-)
Kal, diky moc, jste moje zlate duse, co bych si bez vas pocala. :-)
dáši ty jsi taky naše zlatíčko, už se moc těším na fotky :-)
Profilova fotka
hodně štěstíčka dashi a ať ti to všechno dopadne podle tvých představ ;-)
Dashi hooodně na tebe budu myslet, myslím už teď. Ať to dobře zvládnete a zítřek ať je nejúžasnější den!!!!!! Holkýýýý já vám tak závidím tu krátkou vzdálenost béééé. Bydlíme v malém městě, u nás nic není a ženichova rodina je velmi široká :-) tak jsme to udělali v míste odkud pochází ženich.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?