Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Leni, proc oddaci list az za 14 dni??? Zen, nevis jak je to ve Slavkove s oddacim listem? Ja je musim ukecat,aby mi ho vydali hned dalsi stredu.. :-(
Profilova fotka
andy, to nevím, ale myslím, že snad se budou snažit, když ví, že jste mezinárodní :-D Ale napiš ladidě, za jak dlouho ho dostali oni. ;-)
Profilova fotka
U nás se vystavuje za 14 dní, nevím proč.
Profilova fotka
ahoj holky, ted jsem mluvila s pani skokanovou a moooc me potesila. 1. oddaci list se mi bude snazit vydat co nejdrive (ut, nebo st) 2. Zenusko, bude nas oddavat pan Pospisil :-D
Andy tak to je super :-)
Profilova fotka
To je, hned je mi o neco lip... spise bych rekla o hodne lip, protoze jsem z toho mela hodne strach, vzhledem k pruznosti ceskych uradu.. tak zase jedna vec k plusu pro slavko.. ;-)
Profilova fotka
To já ani nevím kdo nás, střídají se tam dva, ale jeden je takovej malej a to by bylo vtipné druhej je takovej vysokej a jde z něj trochu respekt a tak- toho bychom brali.Nevím kdo tam bude. ;-)
Profilova fotka
Ale obřad je docela krátký. :-(
Profilova fotka
Leni, to bud rada, u nas se to zase diky tlumoceni protahne na jednou tak a to ja bych radeji trosku kratsi.. :-)
u nás bude obřad trvat cca 1/2 hodiny
Profilova fotka
U nás tak 20 minut myslím, ale mi to tak vltě připadalo, třeba je to delší, ale víc jak 25 asi ne.
Leni tak to máte dost dlouhý. Já jsem si myslela, že to na úřadě trvá tak 10 minut
Článek se načítá
Profilova fotka
Ne to ne, ale aji tak mi to přijde krátký.Je tam nějaký ten proslov verše a tak takže to nějaký čas udělá a gratulace a podpisy.
Profilova fotka
leni, neboj ono to by ti to urcite prislo kratky vsude (nebo naopak dlouhy). stejne si myslim, ze cas tak nejak moc vnimat nebudeme.. :-D
Profilova fotka
To asi jo, vnímat čas nebudu..Až pak ze záznamu z videa si toho povšimnu. ;-)
Profilova fotka
no vidis, hlavni je, aby jste si ten den uzili, ne? To se mi to mluvi k jinym... ale sama z toho taky obcas blaznim a myslim na hlouposti.. ;-)
Profilova fotka
andy, a to oddává celý den? takže i nás?
Profilova fotka
ptala jsem se ji kdo bude oddavat a rekla, ze pan Pospisil, tak predpokladam, ze cely den.. :-)
Profilova fotka
Jé, tak to by bylo prima :-)
Profilova fotka
to jo. :-) hlavne jsem moc rada, ze mi pani Skokanova pomuze s vydanim toho oddaciho listu drive, ted uz se jen domluvit s jeji nadrizenou v brne, na ministerstvu zahranicnich veci, sehnat prekladatele v praze a tak.. ;-)
Profilova fotka
andy, no vidím, že to nemáte vůbec snadné. A tvůj muž je co za národnost? Nějak jsem to nepostřehla a kde budete po svatbě žít? Pokud se mohu ptát :-x
Profilova fotka
je american a budeme zit v Bostonu. A je pravda, ze to co jsem napsala ohledne oddaciho listu je vlastne jen zacatek... :-( Chtela jsem mit svatbu doma s rodinou a vybrala jsem si to, tak mi nezbyva nez to akceptovat.. ale radost z toho vseho opravdu nemam.. :-|
Andy tak ty nám utečeš za velkou louži :-o
Profilova fotka
andy: Ještě, že je internet. Musíš se tu i pak ukázat :-)
Profilova fotka
jo, uz to tak nejak dopadlo. Puvodne jsme chteli par let zit tady, ale milacek pak dostal dobrou nabidku na praci tam a tak me jako poslusne zenusce nezbyva nez ho nasledovat.. ;-) ale stejne porad jeste verime,ze jednou tady na par let zit budeme... :-D
Profilova fotka
to vite, ze ukazu... ani nevite, jak se budu tesit na vsechny novinky.... ;-)
Andy tak to jo. to přece jasný. Mě by dělalo hlavně problémy naučit se žít v tom státě. A taky by mě vadilo, že tam neuslyším svoji mateřštinu.
Profilova fotka
Holky a kdo tu bude debatovat jak budem po svatbě na svatebních cestách a tak.. :-( Bude to tu smutné trošku.Hlavně už teď jak máte svatbu toho 22.4. tak já budu z toho úplně nervózní a myslet na vás a těšit se, jak se tu brzo ukážete- pokud ještě před naší svatbou..To už tu pak budem stresovat ten týden Andy Zen já atd..
Profilova fotka
Tak jsem se do toho zamotala..Chápete, co jsem tím myslela, ne.. :-)
Profilova fotka
kal, ja tam ted byla dva roky a musim se priznat, ze zacatky byly tezke, ale ted se mi naopak moc styska po vsech co jsem tam nechala. A kdyz jsem v listopadu vystoupila z letadla na Ruzyni = jeste jsem se tam bavila s jednou americankou - a pak uslysela v priletove hale hlaseni v cestine, tak mi to pripadlo hrozne divny a dalo mi chvilku zabrat zvyknout si zase tady v cesku... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?