Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
já bych psala, ale zrovna nevim co :-N :-D asi budu tvořit nějakou tu seminárku, přeci jen už jsem to měla mít dávno hotový...
Tak pěkně pracuj. :-D
Profilova fotka
tak se zase po delsi dobe hlasim... nejak nestiham v praci honicka a doma finisuje priprava na tu prestavbu... vcera mi prislo z druzstva povoleni ale s podminkou ze to musime projednat na stavebnim urade tak sem se vydesila kdyby chteli stavebni povoleni tak to nestihame no nakonec to vypada nadejne byl tam clovek co rek ze staci kdyz jeste prinesu jeden ten papir trochu poupravenej a ze zadny povoleni ani ohlaseni chtit nebudou a tak sem volala na druzstvo co mi rekli a tam prej no mi se tak jistime, protoze kazda obec si ten stavebni zakon vyklada jinak, tak aby holt to nebylo na nich... vysledek- doufam, ze ten pan na urade to nebude zdrzovat a do par dnu ev hned mi tam svihne stempl, ze mu to takhle vyhovuje :-) hruza ty urady takova prkotina a clovek ma nejvic prace se sepisovanim takovejch veci... no snad se vsechno stihne... vcera petula udelal konecne zkousku na svareciho technologa a ani sme si to nemohli poradne uzit kdyz sme byili nervni z toho dopisu a ze to nestihnem... uz mame zednika domluvenyho na pulku cervna, tak by to byl vcelku prusvih...no tak snad to jeste oslavime, ale asi jeste pockam az budu mit ten papir a pak budem oslavovat do aleluja... jinak jak sem v kalupu a ve stresu tak nejak ani nepribiram, ale stale hubnu... za normalnich okolnosti bych byla nadsena, ale kdyz tam mam pidizvika tak moc nadsena nejsem, ale peta prohlasil ze mam dobre zasoby, tak dokud prej nebudu na 40kg tak prej strach mit nemusime :-D vtipalek :-p
je tu dneska někdo? :-N
Profilova fotka
ja sem tu :-p
Profilova fotka
já jsem tu též :-) co se ksichtíš? :-D máš ranní nevolnosti? :-N
Ahojky, jsme tprve teď s Lucinkou vstaly. :-D :-p
tar: Ty jsi ale dneska vzorná, takhle ráno a hned se hlásíš. :-D :-D :-D
kačka je samozřejmě taky vzorná. :-D ;-)
Profilova fotka
no jo to ja sem tu tak vzdycky ale delam ze tu nejsem :-)
vždyť já vim ;-) a co je u vás nového, včera jsi se pěkně rozepsala... :-D
Ji, jinak informace od Andrejky: Malej už váží přes 3 kila a poporostl zase o 1 cm. Takže ven už prý smí. :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to je super... my se ted prednanime s tou kamoskou ze prej jeji uz meri 7 cm a moje jen 6cm a ze pritom oni oba rodice jsou mensi nez my dva... .-) a pod ptakoviny :-) noveho nic... jen se uprodalo par oblecku a asi zacne velke trideni a vraceni protoze na kluky uz asi nikdo neprijede teda jestli andrejka neco nebude taky chtit a pak bude bazarek az tak v srpnu... jeste jednou prej bude neco na holcicky rikala market ze neco bude mit a zdeni po zelvickach asi taky a pak to musim nekam zaklidit max do 6.6 to tak vidim.. tak ev to jeste promysli a zeptej se andrejky ... pak az v cervenci mozna spis v srpnu podle toho jak to pujde...
jasan, prý u tebe byla Olča ;-)
Profilova fotka
jo jo ale nejak z toho tehotenskeho se ji nic nehodilo tak to uz taky vratim... protoze dalsi tehotny neznam.. a z detskyho chtela jen tak neco konkretniho a to uz nebylo tak si vzala jen dve vecicky...
no, já už teď asi taky mam tak všechno...ale kdyby třeba ještě v tom červenci něco bylo....ale zase píšeš, že spíš v srpnu a to už by asi bylo na mě pozdě...tak nevím...
Katka se asi učí, co? ;-) :-D
Profilova fotka
píšu práci o informačním systému, ještě mi zbývá ta nejhorší část a pak doladit formální úpravu. Ale teď si dám pauzu taky se vám tak chce spát jako mně?
kačí, chce a moc, dneska jsem měla v noci křeče v žíle na noze, to byla bolest, tak mě bolí ta noha teď pořád, se mi nechce vůbec nic dělat. Já bych spala furt. :-) Co říkáte na to počasí? To je děs, co? Už, aby bylo líp. :-D
si asi lehnu a dám si nohy nahoru, to prý pomáhá.... :-D . To je hrozný, já teď buď pořád stojím nebo sedím.
Profilova fotka
já si taky chci dát nohy nahoru :-D Dan ráno říkal, jestli jsem v pořádku, že prej jsem křičela ze spaní a on mě prý musel hladit, jinka jsem se neutišila...vůbec o tom nevím :-N počasí se spraví, musí, my máme na sobotu naplánované grilování!!!!
Jé, grilování. To si asi s našima taky dáme něco dobrého, teda pokud bude hezké počasí. :-D Když jsem nastoupila do práce, tak jsem prý Aleše několikrát podarovala fackou :-D a prý jsem pořád někoho zkoušela a vyvolávala k tabuli. :-D :-D :-D Taky si z toho nic nepamatuju. :-D
Profilova fotka
antarres, koukala jsem ti do albíčka a jak tam máš ty trička, to jsi vyráběla sama? =-) Jsou moc pěkný!!! x-)
Kačí, no, sama včera, nějak mě to draplo, tak mám v plánu si koupit nějaký elastický větší ještě pro těhu bříško, vytvořím a budu nosit. ta trika stojí myslím v CaA kolem 400.
Tahle trika jsou obyč na nošení na doma, různé velikosti, to s ručičkama dole a nožiškama nahoře je XXL - to bude na léto dobrý, je to ze slabé látky, tak se v tom neupeču. :-D Klidně vyrobím, jestli budeš chtít. :-D
Profilova fotka
ahojky holčiny, hlásím že sem živá, i když už nemám sílu a dnes ještě budu dolaďovat své vdomosti, tak mi držte palečky budu to potřebovat :-(
držíme všechny palce, který máme :-D
Profilova fotka
no jo ty jich máš hodně vid ted :-D
No právě, proto to píšú. To zmákneš. :-D ;-) :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) ha24, moc ti držím palečky!! Zvládneš to! antarres, a jak jako to děláš? To jsou nějaká razítka nebo jak? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?