Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
ha24: To zmákneš holka, neboj. :-D ;-)
Profilova fotka
kéž by kéž!
ha24: Tak máš ještě 2 dny čas, tak to dáš ne? ;-) ;-) ;-) Budem držet všechny palce, co máme. :-D
Zdravím po ránu. :-D
Profilova fotka
ahoj x-)
Profilova fotka
tak jaký byl včera kurz s tatínkem? Dával pozor a dělal si poznámky? :-D
Kačí, přednáška stála za to, byla tam pediatrička z nemocnice u Sv. Jiří. Povídala nám, co vše se může objevit jako komplikace u miminka.....maminek tam bylo tak 35 a tatínků 10. :-D
Poznámky si nedělal, ale říkal, že je rád, že tuhle přednášku viděl. Tohle by se mohlo hodit. :-D A navíc mluvila o všem, co pediatři s miminkem dělají po porodu, všechny vyšetření, očkování a tak...
Profilova fotka
Tak to je fajn ;-) Já si nejsem jistá, jestli já Dana dotlačím na nějakou takovou přednášku (až budu těhot), ale minimálně si bude muset koupit nějakou příručku, protože on je hrozně v této oblasti neznalej (těhotenství a miminko) a občas mě překvapuje/šokuje, že něco neví...
Profilova fotka
V sobotu mě potěšila maminka, se mi svěřila, že máme v rodě dvojčata a že nikdo z jejich dětí je zatím nemá, tak jestli bych mohla já :-D :-D :-D že se jí to líbí :-N
kačko, těch knížek a příruček je plno, nejlepší je si pak zakoupit nějakou tu velikou knihu, kde je i poporodní péče atd. Já jsem taky už plno věcí měla načteno a na těch přednáškách něco slyším úplně poprvé a tak... :-D . A až budeš těhu, tak se na mimi Daník taky bude určitě těšit. :-D
no, tak to potěš koště, dvojčata...tak to bych se z toho picla :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no já se z toho taky picnu :-D opět jsme byli vydíráni tchýní, že už bysme měli mít mimčo, že ona se ho nedožije 8-( , co jí na to mám říct, prostě se bude muset udržovat fit, aby se dožila, naopak moje mamča říká, že mám času dost, že si mám užívat :-N tak nevím, poslechnu asi svojí maminečku :-D
Jo, s tím neporadím. Tak u mě je to už asi akorát kvůli věku. My bychom pak chtěli do 2 a půl roku ještě druhé.
Profilova fotka
ale jo, já si jen chtěla postěžovat, děti nechci. jen mi štve, že tchýně měla dítě v 37 a mě do toho žene, když mi je necelých 25....
no jo, tak asi ví, proč to říká, ono je mít lepší dítě dřív, já si teď taky říkám, že u mě je dost pozdě....ale dřív to prostěš nešlo, kvůli práci a tak...
Ahojky, Káťo dvojčata. No to je síla. To by ses musela pěkně ohánět. ;-)
Profilova fotka
holky, tak teď jsem v šoku, v diskusi Co vás rozesmálo.... je video nějaký holky a já nevim, jestli se mám smát nebo jí litovat... jestli máte 7 minut, tak mrkněte na to video http://and1-koli.webovastranka.cz/
Káťo, všechny tchýně jsou stejný. Mě se ta moje pořád vyptává. Já vím, mám na to věk a dítě chceme. Jen jsem musela počkat až budu mít v pořádku výsledky na tu boreliozu. A když se pořád ptá, tak mě akorát stresuje. Nenech si do toho mluvit.
Profilova fotka
ahoj dadulam, a už máš výsledky v pořádku nebo to je na delší dobu?
Káťo, už by měly být v pohodě. Jen se můžou kdykoliv zase zhoršit. Tak doufám, že se to nestane a budeme se moct v klidu snažit o mimčo. Uvidíme.
kačí, tak ta holka, je to fakt ubohá puberťačka, co dodat... =-)
dadulam: Jen se snažte ať rozšíříte řady mamin. :-D
Profilova fotka
ant, ale ona byla opravdu pořezaná na obličeji :-o , to je děs... já teda nějak neznám emo, ale nelíbí se mi to
No, mohla si to tam taky pěkně namalivat, ale věřila bych taky tomu pořezání. Každopídně je na hlavu. Já měla ve třídě holku, která se sebepoškozovala...měly jizvy na ruce...
Profilova fotka
tak teď psala žirafka do té diskuse Optimismus...., že to snad byla recese. Jsem si oddychla :-N
tak to jo....ale teda působilo to hrůzostrašně :-o
Profilova fotka
no právě to působilo děsně, už jsem viděla jak je to moje dcera a já si s ní nevím rady, asi bych jí zamkla doma a nikam nepouštěla.. :-D raději dáme jiné téma :-D počasí? prší u vás taky :-D :-D
No, tady je tak pošmourno a zima. Ale nesnesu horko, takže tu sedím při otevřeném okně. Teď vůbec doma v patře netopíme. Se mi hned dělá zle. Ale je lepší, když svítí sluníčko, to má člověk hned lepší náladičku. :-D
Musím jít žehlit, mám tu ještě jedne koš.....ale budu tu, tak klíďo piš :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?