Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
čau holky :-D jen hlásím, že snad včerejší zápočet dopadl dobře, výsledky budou v pátek, tak už můžete pustit palce, ať je nemáte moc modrý a další test včas nahlásím :-N :-D koukala jsem, že fifistr má fotky ze svatby v albu, tak mrkněte. ;-) antarres, modřina po odběru je odstrašující, doufám, že už to máš lepší! no a je tu někod?
Profilova fotka
já sem tu až dnes :-) kouknu se ;-)
fifistr má moc hezké fotečky v albu modřina je pořád na svém místě a mění jen svoji barvu :-D
Profilova fotka
maruška: no mě se z toho udělalo mdlo :-(
ha24: No, já se radši nedívám, když mi tam píchnou tou jehlou, ale vcelku mi to nic nedělá. :-D Jen mě štve, že se každej ptá, co to mám na ruce. :-)
ha24: Já teda nevim, jak mi to ta sestra napíchla, po odběru jsem mačkala jako blázen, ale i ta gáza byla celá nacucaná krví.. :-N . Hlavní je, že nemáme cukrovku, čert vem nějakou modřinu. :-D
Profilova fotka
maruška: jasný, to je super, že to tak dopadlo, jen já sem taková měkota, že když to vidím, lehám :-D
ha24: máš IP Maruško, kolegyně byla taky na odběru a měla podobnou modřinu jako ty. Trvalo to docela dlouho než jí zmizela, ale má krásnýho kluka a na modřinu si ani nevzpomene. Nevím kam chodila, ale připadne mi, že chodíte k té samé sestře na odběry. :-|
Profilova fotka
ahojky holky, dobré ráno přeju ;-)
Ahojky, zdravím vás po ránu. Je tu kromě ha24 ještě někdo? x-)
dadulam: Já byla na těch odběrech v Privamedu v Kotíkovské ulici. :-D Šlo to tam jak na běžícím pásu, za ty skoro 3 hodiny tam bylo tak 50 lidí.
Hm, tak to kolegyně byla určitě někde jinde. Holt má jen stejnou zkušenost. Některé sestřičky to vůbec nezmáčknou nebo v místě vpichu ještě rejdí jehlou. Nějak to nechápu. :-| Tak ať ti modřina brzo zmizí a hlavně tě to nebolí. ;-)
Článek se načítá
dadulam: teď už je teda modřina menší, ale je to hrůzný pohled. :-D
A kdepak se nám dneska toulá Kačka? Vždycky je tu ráno první. :-D :-N
Profilova fotka
už jsem tu :-D
Profilova fotka
ráno jesm pokecala s účetní, jsme se dlouho nebavily, byla na mě naštvaná, ale snad už jí to přešlo a tak přišla říct novinky se svatbou a pak jsem do teď musela pracovat :-)
Profilova fotka
jak se máme? x-)
Kačí: Jo, docela to jde. Dneska je ale zima, co? :-D
Profilova fotka
no já se nemám moc růžově jdu v pátek na zk a nějak sem se na to ještě moc nekoukla, uvidíme jak to dopadne :-p
Profilova fotka
Já mám naštěstí týden od učení klid, ale musím vypracovat ještě 2 velký seminární práce a nechce se mi do toho, jsem líná :-N |-| ha24, do pátku času dost, to já se většinou začínám učit (2 dny předem) :-D ant, my máme v kanclu docela teplo. :-D To je jasný, že se to počasí musí skazit, když jsem si v neděli koupila nový bermudy :-p
kačí: Ty ještě užiješ, neboj. :-D Mně už žádné kraťasy nejsou. :-D Asi pak budu doma chodit v zástěře. :-D :-D :-D ha24: To zvládneš, vzpomeň na poslední testy. ;-) :-D
Profilova fotka
kačka: no já taky :-D já myslím že to byla narážka na kecky a džíny :-D
Profilova fotka
a jak jako může vědět, že mám zase kecky a džíny :-N :-D no mám no
Profilova fotka
nevím ale to bylo první co mě napadlo :-D maruška: snad ano ;-)
Tý jo, už máme 7 stránek. :-D teda my jedem. Mrknu do druhé diskuse. :-D
Profilova fotka
tak druhou diskusi za chvíli ani nenejdeme :-N jsem poo, tak za hoďku bude kafíčko, tak teď nemůžui nic dělat :-D bavte se se mnou
Jo, Kačí, teď musím odfrčet pro mamku do práce a pak frčím do Plzně na předporodní kurzy, dneska je na řadě téma Novorozenec a jeho první dny života v domácím prostředí, takže jde dnes i moje drahá polovička. :-D
uvidím, jak to budu stíhat se sem ještě dostat. :-D
holky, já vás obdivuju jak se stíháte k práci ještě učit. Já bych se k tomu nedokopala. I když tak trochu uvažuju, že bych se měla taky dál vzdělávat. Nechci zůstat nadosmrti sekretářka. Jen nevím jaký obor a hlavně aby to šlo při práci. Tady by mě určitě neuvoľňovali, tak by na to padla celá dovča. Musím to ještě promyslet. Tak se zatím mějte, já razím dom.
Profilova fotka
já se neučím k práci já už se nestíhám ani učit :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?