Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Zdravím :-D jsem si řekla, že tě pozlobím a celej den se nepřihlásím a nějak mi to nejde vydržet :-D My jsme tu měli v práci mecheche, teď jsem dojedla špičku a vypila kafíčko, tak už mám na vás čas ;-) Víkend byl nádhernej, co? Jsem si ho krásně užila, odpočívala, slavila, grilovala no prostě pohoda! Akorát mám trochu spálená ramínka...
Profilova fotka
ahojky holčiny hlásím se po víkendu, bylo krásně a ted zase učit učit...s těmi termíny do zoo ještě nevím, mám toho hodně tak si nějaký vyberte a já řeknu jestlli jo nebo ne. maruško neptala si se slunka co potřebuje? jestli už si to psala omlouvám se, jen sem to prolítla 8-) jinak mě se vrátil manžílek o víkendu, takže to byl spíš uklízecí víkend,ale ted se mi to počasí venku nelíbí :-|
Profilova fotka
ahoj, no je pravda, že takové počasí se naučení moc nehodí, ale zase kdyby lilo nebo bylo pod mrakem, tak by se ti chtělo spát, takhle jsi aspoň plná energie, ne? :-N :-D (já se taky teď učím, neboj...) antarres psala,že slunko by potřebovala ty pleny a když tak se ještě ozve přímo slunko, ale zatim od té doby tu nebyla. Až budeme vědět kdy se půjde, tak budeme asi víc tlačit, aby se vyjádřila, takhle máme ještě pořád čas ;-)
Kačí, ty jsi ale zlobidlo! :-D Počasí bylo krásný, my byli s mamkou na srazu ve Skalné u Chebu, byli jsme tam na hradě - dělají se tam svatby, zrovna tam jedna byla i s hostinoul, my tam šli hlavně na jídlo. Nevěstě bylo tak 24 a ženichovi z Německa bylo tak 50. No děs, jsme nevěřili svým očím. Jinak jsme si pochutnali a pak šli ještě do cukrárny, jsem si dala asi 7 kopečků zmrzliny, se teď po ní můžu utlouct. :-D
Profilova fotka
dobře, to zní jako dobrý plán :-) ;-) kačka: jak se můžeš učit a pracovat?já nezvládám pomálu ani jedno a ty děláš obojí :-D
ha24, Kačí: Teď jsem jí psala na ICQ, ale ještě neodepsala, tak buď dá vědět mně nebo se sem dostaví. :-D
ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak se u slunka potom zastavím a kdyby se nějak neozvala, co by chtěla, tak se jí zas zeptám....na srazík určitě dorazí...snad... :-D
Kačí: Já bych už nechtěla studovat!!! 8-( =-) ]-( :-.
Profilova fotka
maruška: dobře, jen sem chtěla být informovaná, nevím jestli mi to na ten srazík vyjde, tak abyste to koupili nějak spolu dřív, nebo tak :-) mě icq nějak nefunguje, píše mi to na druý straně nechce se mi to připojit chjo chjo :-) kačí:mám pro tvojí mami nějaké ty kalendáříky :-) ne moc asi tři ale hezký
Jinak já už začnu pomalu prát a žehlit věcičky na malou, včera jsem to vyndala z komody a je toho hromada a k tomu ještě povlečení, pleny, ručníky, deky, no mám toho před sebou hafec. :-D
Profilova fotka
ha24, ale mně to nejde se učit a pracovat, tak nepracuji, víš? :-D Musím udělat ty nejnutnější pracovní záležitosti a pak už si dělám něco do školy, tisknu si přednášky a podtrhuju a čtu si to. Je pravda, že vyloženě učit se, musím jen doma. já jedu do Chebu v pátek, ale jen z nádraží do školy a zpět, nějak se tam moc nechci courat. Na hradě jsem už byla.
Profilova fotka
ha24, nevíš, kdo se chtěl ještě přidat na ten dárek pro Slunko a Deníska? Asi zberuška a dadulam, viď? ant, tak vyprat ty věci bych taky ještě zvládla, pověsit dejme tomu taky, ale na žehlení bych si asi někoho najala :-p to je opravdu činnost, kterou dělám nerada...
Článek se načítá
Profilova fotka
kačka: jj holky říkali že by se přidaly, nevím co fifi sem jí tu nějak neviděla :-p já ty věci vyperu, nerada je věším a klidně je vyžehlím :-D já jdu ve čtvrtek na ekonomiku takže se musím učit, navíc bych měla jít příští týden na něco a do toho se mi nechce :-(
kačí: Tak já žehlení zvládám v pohodě, vždycky mám hromadu a pak mám klid na delší dobu, ale musím se při tom dívat na televizi.... :-D
Profilova fotka
holky a co třeba luxování? mám k němu odpor, nevím proč ale mám, vždycky sme měli vysavač, kterrej nevysával, takže asi proto.a nerada vynáším koš, jinak ty práce docela jdou 8-)
Tak mně tyhle činoosti nějak nevadí, máme tu koberec jen ve 2 místnostech, jinak dlaždice a parkety, takže vysávání jde docela dobře. :-D my jsme koupili loni na Vánoce vodní vysavač, takže můžem prát koberce, ale i třeba potahy v autě nebo sedací soupravu, ale je moc těžkej. Tak jsme koupili za 1000 Kč takovej menší a hlvně lehkej, saje jako blázeń a má látkový pytlík, takže je to v pohodě....Už nám hodně posloužil. Já bych ten těžkej teď mohla jen těžko tahat.
Profilova fotka
tak luxovat jsem nikdy moc nemusela, doma to dělal táta a teď u nás to dělá manžílek :-D já si právě vždycky nechám prádlo na žehlení jednou za tři týdny, takže mám kopu a žehlím 2 hodiny a jsem úplně hotová, a taky se musím koukat na telku ;-) a pak nerada vytírám, ale to kvůli tomu, že vytřu a vždycky někdo buď přijde a nebo zrovna Dan musí jít do jiiný místnosti přes to vytřený a pošlape to, když vytírám, chci být doma sama, stačí, že mi pomáhá Ájinka... :-D
Jdu dát věci do pračky....ať mám zas něco na žehlení :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooj holky, tak jsem se sem konečně dostala x-) Malej chrupká, kupodivu už asi od 10h :-D ale čekám, že se každou chvíli ozve a bude vyžadovat papů :-p To jste holky zlatíčka, když chcete Denískovi něco koupit, tak na léto by se nám hodily třeba nějaký kraťásky a tričko x-) Srazík v zoo je super nápad, akorát s těma víkendama už je to horší, většinou každý víkend něco máme. Jak naši od nás bydlí daleko, tak tam teď jezdíme nebo oni k nám každých 14 dní. Tenhle víkend tam zrovna jedem, tak já to nějak s nima domluvim, že by třeba mohli přijet už po týdnu ;-) Ha a Kačí, přeji vám pevné nervy při učení x-)
Profilova fotka
ahoj slunko, jsem ráda, že tě malej taky na chvilku pustí za námi ;-) jestli můžu prosit, tak nám sem napiš nějaké velikosti oblečení, to víš, my nerodičky se v tom moc nevyznáme :-N Je jasný, že ten termín srazu je na domluvě všech, ale hlavně abys mohla ty a malej,jsme všechny natěšený, tak pak napiš, kdy se ti to bude hodit nejvíc! ;-)
Profilova fotka
Kačí, no s těma velikostma právě přemýšlím, vůbec to neumím odhadnout, ale buď tam bude velikost 0-3 měsíce, to by mu mělo v létě taky ještě být, když byl takovej prcek anebo 62 ;-)
Profilova fotka
ahojky sluníčko :-) no ty velikosti sou teda španělská vesnice :-) a taky aby se ti to líbilo ;-) moc se na mimčíka těšíme :-) jo nervíky ty už mi tady kroučí okolo :-D
ha24, Kačí: To jsem ráda, že už víte, co pořídit. Je lepší, když Andrejka přímo napsala, co by se jí hodilo. :-D
Profilova fotka
já taky měla sem strach aby se to hodilo ;-) :-) holčiny se mi nechce nic dělat, to počasí je utahovací
Holky, tak jsem se nějak pustila do toho praní, že mám už 4 pračky za sebou (z toho 2 bylo tedy normální naše oblečení) a teď to nemám kam dát usušit, jsem musela v jedný místnosti natáhnout šňůru. :-D :-D :-D Mám hotové povlečení, prostěradla, pleny, deky... oblečeníčko přijde na řadu za pár dní. :-D
Profilova fotka
katko - jojo, to já se chtěla přidat na ten dárek - máte něco vymyšlené nebo mám něco podniknout?
Profilova fotka
jinak na srazík do ZOO bych vyrazila, všechny ty termíny mám volno, ale 28.6. by to šlo jen v určitou dobu - manžel bude pryč a já bych se neměla čím dostat do Plzně
Profilova fotka
katko - tak si to rozdělíme, jo? ty mi budeš chodit prádlo prát a věšet a já Ti ho budu žehlit, žehlení mi fakt nevadí, dokonce mě snad i baví :-) (na druhou stranu všeho s mírou, že?)
Profilova fotka
Ahoj Tvojeslunko - vítej opět mezi námi! Já jsem taky co se dětí týče spíše nezkušená, tak jsem vždycky, když jsem někomu kupovala oblečení, vybírala něco, co se může nosit i v létě i v zimě, tedy nějaké tričko nebo bodíčko nebo tak. Abych se nemusela trefovat do konkrétní velikosti sezonní ho oblečení. :-D
Zdravím po ránu, holky, dneska má být hezkyyyy. :-D Se vyvalíme s Luckou asi na chvíli na sluníčko. x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?