Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Bodli, dávej na sebe pozor! Tak hlavně, že jsi v pořádku a kočár taky ;-) A Tomáškovi gratuluji k chození :-D Si to začne konečně užívat, rošťák malej :-N :-D
Profilova fotka
Bodli, máš IP ;-)
Profilova fotka
Holky, já nás musím vytáhnout z propadliště dějin! :-( Jsme byly až na druhé stránce :-D Já hlásím, že jsem se vrátila z dovolené č.2, ze Slovenska, byli jsme v Liptovském Mikuláši a dělali výlety do Nízkých tater a Malé Fatry, byli jsme i v termálech, fakt to bylo super, jen mě pořád bolí všechny svaly :-D Jak se máte? Co děláte? x-)
KAčí, tak to jste brouzdali v mém rodišti x-) x-) pocházím z Nízkých Tater.. z Brezna :-) my se máme ok, termín porodu mám za necelých 14dní, tak snad ještě vydržím, ještě doma nemám vše připravené...při Tomášovi už jsem měla vše skoro měsíc dopředu a teď na to prdím...mám sbalenou jen tašku do porodnice :-N Tomáš už teda spí v cestovní postýlce, tak jen nachystat postýlku, kolíbku, miminkovský hadříky, vylovit na půdě vaničku, autosedačku vajíčko a tak :-N jsem se taky dala spíš na pletení, tak jsem upetla Tomášovi na zimu čepici ušanku, šálu i rukavice :-) byla to rychlovka, hotovo za týden...tak jsem koupila ještě jednu vlnu a upletu ještě jednu sadu :-)
Profilova fotka
jenom něco zkouším :-D www.modrykonik.cz
Profilova fotka
tak nic no :-p :-D
No tak nám Kačko prozraď, co že jsi to zkoušela na Modrém koníkovi?:-) něco se domýšlím, tak mi potvrd jestli správně:-))) Co naše druhomaminka Bodlilinka??? už by měla rodit každným dnem což?
Profilova fotka
Jé, ty to nevíš? Bodlince se v pátek narodil Radimek!!! 3600g a 50cm :-) x-)
Profilova fotka
Neboj, odkaz na MK, nesouvisí s mým těhotenstvím :-D Jen jsem zkoušela, jestli bych se na něj nedostala přes odkaz (přímo mi to v práci nejde, mám ho bloknutý), no nepustilo :)
Profilova fotka
Jak se máš? Já vím, že už je to ohraná písnička, ale neuděláme sraz? :-D :-D
Profilova fotka
Jéé co to čtu, bodlinka už má Radimka, tak to hrozně moc gragulujeme a přejeme hlavně zdravíčko celé rodince x-) Kačí, já bych byla pro sraz, je mi jedno jestli s prckama nebo bez, to záleží na ostatních :-D Příští týden zatím nic nemám :-D Jinak Kačko, věřím, že jste si to na Slovensku náležitě užili, my loni byli v Tatrách a bylo to moc fajn. Jinak my jsme se minulý týden vrátili z Bulharska, bylo tam super. Malej si to užíval náležitě v letadle, to se mu moc líbilo už i na letišti a vůbec mu nevadilo to, že oba lety byly v časných ranních hodinách. Z toho jsem měla původně fakt strach, jak to bude snášet, ale dětičky to asi leckdy snáší líp než rodiče :-D Moře se mu taky moc líbilo, většinou pořád byly vlny, tak v nich dováděl a ze začátku měl o nás strach, takže on mohl být na kraji moře a nás vždycky vyvedl na sucho, asi abychom se mu neutopili :-D Jídlo výborné, dost podobné našemu, takže jsem byla fakt spokojená, protože se tam v pohodě napapkal i malej ;-)
jéé, tak to my Bodlilince také moc moc gratulujeme!!!!!! doufám že nám Bodli brzy pošleš nějaký fotečky:-) a poreferuješ jak se kluci navzájem skamarádili a tak:-) My byli podobně jako Slunko taky u moře, v Řecku, také jsme si to moc užili, Aa plavala v moři jen s křidélky jako rybička...a skákala do bazénu jako žába...až z toho chytla pěknou rýmu:-))) Srazík - určitě ano, též je mi jedno jestli s dětmi nebo bez, radši bych to viděla na ten týden od 27. kdyby s dětmi tak bychom mohli třeba do PUBu2 - tam je taková místnost s gaučema (něco jako salónek) která se dá uzavřít aby nám nezdrhli a prý tam mají hračky... k jídlu a pití si můžem dát co chcem... teda je to tip od kamarádky, já osobně to ještě nikdy nezkusila, ale myslím že by to nemuselo být špatný?:-) anebo bez děcek at nemáme stres...jak chcete:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
To je dobře, že jste si, holky, odpočinuly u moře, věřím, že jste plný energie a elánu :-D ;-) Mně je jedno, jestli bude sraz s dětma nebo ne,to spíš se domluvte vy...
Bodlilinko - Gratulujeme k Radimkoviiiiii. Ať jste hlavně zdraví. :-) sraz: My teď máme rýmu, tak jsme na ránu. Ale sraz určitě jo a bez dětí. Já bych opravdu nerada za malou zase lítala a ona by tam nervydržela. Tak jestli nevadí, tak bez....My teda až budem zdraví :-).
tak aby padl nějaký termín - co třeba středa 29.9.? já určitě nemůžu čtvrtky, pondělky a úterky jsou taky horší... když bez dětiček tak opět Lízalka?
Profilova fotka
Středa 29.9. je pro mě taky vyhovující ;-) Mně Lízalka nevadí, kdo chce změnu, tak ať něco navrhne :-D
Profilova fotka
Super, taky souhlasím s termínem i místem :-D
Profilova fotka
Tak zatím to vypadá slibně, uvidíme jestli se po víkendu ozve Tarantulka, Ha24 a Zberuška ;-) Nemáte někdo kontakt na Fifistr? Já jí také psala sms, ale nedošly mi doručenky, tak jestli nemá nový telefon...
Profilova fotka
Ahoj, Srazík je super,čas i termín je vyhovující.Už se na vás všechny moc těším.
Jé, tak zrovna v tenhle den jedeme navečer k zubaři. Já i malá. Aleš musel zrušit i služebku, protože sama tam s ní nemůžu jít. Takže nám se to tentokrát nehodí. :-( Už jsme zubaře jednou odložili kvůli rýmě a mě pořád straší s trháním moudráku.... Tak snad na jiném srazíku se uvidíme. :-)
Profilova fotka
Tak to necháme na tu středu? 29.9. u Lízalky (to může Slunko, Silver, já, Fifistr) a hned pak můžem naplánovat další sraz na říjen, kdy by se to hodilo antarres, jo? ;-) Nebo jít až v říjnu :-D Jak chcete.
Profilova fotka
ahojík, tak já bych měla mít toho 29.9 volno :-)
Profilova fotka
maruška: neboj se, mě vyndavali všechny 4 moudráky a ještě nebyly venku, byly celé pod dásní, ale rostly křivě a tlačily mi na zuby. Dostaneš injekci ( 2-3) a nic necítíš, až pak se to dostává k sobě, sice to bolí a je to nepříjemné, ale já sem hrozný bebíčko a přežila sem to :-)
Profilova fotka
Tak to tedy srazík uskutečníme, když už nás je 5, že jo? ;-) Tak teď otázka od kolika? Já můžu nejdřív v 15:30. Antarres, to jsem nějak přehlídla, jak píšeš, že ti chce trhat moudráky... to mě mrzí, snad to bude v pohodě, bezbolestné... |-|
Profilova fotka
a jestli chcete až v říjnu, mě je to celkem jedno, jen ve čt sem ve škole až do večera :-)
ahojky, takže příští středu jo? Nechala bych to až cca od 18hod....ať je to spíš !hospoda" než "babský kafčo" ne?...a navíc, dřív bych asi neměla hlídání. Ant: tak at tě po zubaři nechá Aleš ve městě ne?:-)
Profilova fotka
Tak také počítám se středou příští týden.Kolem 18 hod je asi akorát.
Profilova fotka
Fajne, tak na 18h, objednám stůl.
Profilova fotka
"babský kafčo" :-D to je dobrý
Profilova fotka
Super, tak se příští středu moc těším a ta 18. hodina je akorát x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?