Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Je silver, to nemůžu, to má manžel narozeniny 30 :-D . Tak co ten další? 18.10.?
Profilova fotka
18.10. taky můžu :-D
Profilova fotka
Kačí, jen se hezky válej, ono to počasí ani nic moc jinýho nenabízí :-D
18.10. taky můžu :-)
Taky ráda někam vyrazím.... :-) A moooc ráda vás uvidím. :-)
18.10. OK i pro mě:-)
Profilova fotka
pondělky mám volné, snad mi to do toho 18. 10 vydrží, omlouvám se, že sem nemohla dorazit, ale koukala sem, že sme na tom všechny stejně, což je hrůza :-( jak se to rozmohlo..
Profilova fotka
Tak to vypadá nadějně!!! Tak snad nám to vyjde! Já jsem možná i raději, že to bude až za těch 14 dní :-N :-p :-D Mám doma taky maroda, mužíček má rýmičku, tak se musím o marůdka mýho malýho starat :-D Přeji krásný víkend! x-)
Profilova fotka
Holky, oživuji debatu o srazu. Můžu tedy počítat s příštím pondělím 18.10.? :-)
Profilova fotka
já jsem pro :-)
Já také. :-) Kači a od kdy to tam zamluvíš? Já bych mohla být v Plzni už v 17:00. Můžu vyzvednout případně holky z Lochotína, pojedu od Globusu, tak není problém. Andrejka, tarantulka a fifstr bydlí na Locháči. Tak se ozvěte... :-)
Profilova fotka
Kačí, díky za info :-) Já taky snad budu moct už kolem tý pátý, takže Maruško budu moc ráda, když mě nabereš :-D Kdyby se náhodou Péťa zdržel trochu v práci, tak bych ti písla sms a dorazila bych tam tramvají, ale doufám, že to nebude třeba x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Super holky, zatim to tedy vypadá na 5.h (i Fifistr může), jen Silver přijde na 6.h. Tarantulka a Ha24 se ještě k času nevyjádřily, ale to neva, se můžem sejít od 5h a zbytek postupně dojde. Zamluvím Lízalku. 18.10. od 17h stůl pro 7 ;-) tak jsem zvědavá kolik nás dorazí... :-D
Jé, já se tak těšim. Opravdu hoooodně dlouho jsem nikde nebyla. :-D tvojeslunko: Naberu tě, pak se domluvíme SMSkama.
Profilova fotka
já jsem pro místo, datum i čas :-D
ha24: Nezapomeň na mě, prosím, s naušnicemi a přívěskem. :-)
Profilova fotka
Jéé, ha24, budeš mít pro mě taky ten náhrdelník? x-) :-D Jestli to nestíháš, tak to nevadí, jen se ptám, zda se mám těšit ;-)
Profilova fotka
na všechny myslím, pro někoho mám a pro někoho zatím ne:( bohužel zaručené zdroje zásob zklamaly :-(
tvojeslunko, fifstr: Kde a kdy vás mám vyzvednout. Pojedu do Plzně už ve čtyři hodiny, chci se ještě stavit v Globusu podívat se na oteplováky, jestli už je mají v regálech. Na internetu budu nejdýl ve 3 hodiny, tak si vás ještě dočtu. :-)
tarantulka nedorazí, je s malou na Šumavě katerinakorbelova: tam u vás na Karlově má Hannahvýpodej věcí, asi budeš vědět, kde to tam je. Koupila jsem si tam dvě super budy a Aleš mikinu. Výprodej tam je do 22.10.10.
Profilova fotka
čauky antarres, já jsem v tom outletu byla, a žádná bunda mi nebyla, všechno bylo nějaké úzké :-p :-D , ale Dan si tam koupil mikču. Večer se na vás těším!!! Ještě nevim, jestli dorazim v 17h nebo až v 18h. Já chodím v pondělí na břišní tance od 17h, tak nevim, jestli to mám dnes zapéct nebo jít aspoň na chvíli :-N :-D jsem nerozhodná, no..
Jé, tak nechoď, tak pro jednou, když už jsme se konečeně sešly........ já tam budu nejdýl tak do 8. A není ta mikina se vzorem a červená? :-) Jsme si říkali s Alešem, že teď bude celá Plzeň chodit ve stejný mikině. :-) A s bundou se divim, na mě měli Mko, ale měli i větší, my tam byli v den otevření.....stáli jsme tam 20 minut ve froně na kasu.
Ahojda :-) jé vy máte dnes srazík?? škoda, že se nezúčastním...tak snad se domluvíme na příští léto, abych mohla vzít i prcky :-) tak si to tam užijte :-) my se máme stále fain, kluci jsou andílci, Radim se budí teď vždy tak na 4h ráno na kojo a pak až po 7h...dneska jsem otevřela oči jako první před osmou :-D :-D jsem i přespalá :-D škoda, že už neni slunce, chodili jsme každý den ven na písek :-) už jsem nechala zapsat i Radima do pasu, tak v pátek nám končí šestinedělí a můžem výletit do raichu...už jsem tam pořídila v Kiku kombinezu pro Toma na zimu..na ečka to tam vyjde levněji než tady v korunach :-) tak zatím páá :-)
Profilova fotka
antarres, já tam byla teprve teď v pátek, takže lidí sice bylo pořád hodně, ale věcí už málo.. Jo a Dan má červenou mikinu se vzorem :-D tak jo, já přijdu na pátou ;-) Bodli, ráda tě vidím! To je dobře, že jste všichni pospolu a máte pohodu! Neboj, za chvíli vám napadne sníh a budete mít veselo :-N :-D
katerinakorbelova: Tak v pátek tam byl Alešovo šéf a koupil si tam prý pěkný trička, tak nevim...Aleš tam jde ještě dneska, tak jsme zvědavá, co si přinese. :-) bodlilinka: Kam vlastně jezdíte nakupovat do německa? Tady v Kiku ještě kombinézy nejsou, tak stále vyhlížím jestli něco bude. Většinou je to totiž rychle vyprodané.... Na kolik tě ta kombinéza vyšla?
Profilova fotka
ahojík, taky dorazím na 17. hodinu, doufám, že mi někdo poznáte a budete na mě mávat :-D Zkusím pobrat všechno, co jsem slíbila, zbytek, až mi dorazí věcičky, moc se na Vás holky těším :-)
Profilova fotka
kačí: ty chodíš na břišní tance? ty jo, tak to se tě na to asi večer zeptám :-D mě se hrozně líbí, ale sem na tenec levá :-|
Profilova fotka
ha24, na to nepotřebuješ talent, jen boky :-D
Profilova fotka
to mě uklidnilo, ty mám nepřehlídnutelný :-D
Profilova fotka
Asi je pozdě se připomínat, že mi můžete nosit kalendáříky, příp. firemní propisky a pytlíčky od čaje. :-N :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?