Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Potvrzuji informaci o slevě 50% ve Velrybě. Jela jsem dnes kolem od doktora, ale už jsem se tam nestihla zastavit a taky penízky jsem musela dát za léky v lékárnš. Byla to docela darda - Wobenzym na posílení imunity. Mám nějaký problémy, tak holt musíme investovat do zdraví.
Antares, díky za tipy ;-) a to v té Velrybě ty slevy maj nějak omezené datumově?? kdyžtak bych si udělala někdy čásek a zajela tam :-) :-) o víkendu asi mít otevřeno nebudou, co? :-N KAčí, jo je mi fain :-) dneska teda dost bolí bříško, včera jsem asi víc tahala Tomáše :-N v pondělí máme poslední hodinu plavča s Tomášem, docela jsem i ráda, páč mě z toho hodně bolí záda jsem teď 25tt a termín mám 13.9. :-) dneska jsem i byla na testu na cukr...zajímavý, jak je to všude jiné, loni ještě na Slovanech jsem mohla během těch čekacích 2hodin pít vodu a tu vodu měli už připravenou a asi i něčím zředěnou, páč ji bylo víc a tady jsem si ji musela v lékárně koupit a prej nic nepít :-p ...to jsem teda nedodržela :-N a ani, že nesmím nikam chodit :-N ale jinak pohodička, já sladký ráda :-D a ta Vyhlídka opravdu vypadá pěkně... :-)
holky, kde přesně na Americký je ta Velryba?? asi ve ST vyrazíme s kamarádkou do Plzně, ta má 8 měsíční holčičku, tak bychom to tam vzali útokem :-D :-D
Profilova fotka
bodli, ta Velryba je přímo naproti Alfě.
Zdravím z dovolené. Je to tu moc pěkný. S hotelem jsme nadmíru spokojeni. :-) Máme krásný výhled na město. Jsme tu tak trochu "mimo civilizaci". Bazén je tu taky moc pěkný, malá z něj nikdy nechce. Dnesdka jsme byli v Ratibořicích v Babiččině údolí. Mají tam zrovna akci, která je 2x za rok. Jsou tam všichni v kostýmech, dokonce i sama Babička peček v chaloupce chleba a vyprácví dětem pohádky. Je to vážně moc pěkný. I kněžnu Zaháňskou jsme viděli na zámku. No a těch škol a školiček....úplné procesí. To jsme nečekali. Pro školy je to pěkný program. Takže se zatím mějte. V plánu máme ještě Adršpašské skály a ZOO ve Dvoře Králové.
Nazdárek :-) tak jsem dneska byla s kamarádkou v Plzni :-) zašli jsme do tý Velryby, tam teda bylo narváno...ale věci na mrňata docela vybraný :-N ulovila jsem Tomášovi jen 2 trička, jinak nic moc...ale na sebe jsem tam našla sukni, co můžu nosit normoš a i teď v těhu x-) x-) z tý mám fakt radost a za 150kč x-) x-) x-) taky tam měli suprový bouchací kladivo pro Tomáše :-D :-D v Isis jsme dali zmrzku a pak zajeli do Kik....no teda, to mě fakt zklamalo :-o :-S buď to měli vybraný nebo to v KT máme stejný...výběr mi nepřišel nic moc :-N ...to teda ve Zwieslu tam toho maj o mnoooooooho víc :-N ale jinak výlet super, Tomáš ten hic zvládl skvěle :-) :-) Antares, super, že se vám dovča daří :-) :-) i počásko vám vyšlo krásně 8-) pááá a mějte se
Profilova fotka
antarres, to je dobře, že se vám dovča líbí :-) a máte toho hodně k vidění. A bazén je asi knezaplacení tento týden, viď? :-D bodli, jj, v tý velrybě je děs, že ty lidi se tam skoro nevejdou a ty se nemůžeš pořádně porozhlídnout, ale něco se tam dá ulovit, je dobře, že jsi aspoň něco pokoupila. Já jsem včera objevila Kik u nás na Doubravce nahoře u hypertesca na Rokycanský, je to tam nově otevřený a byla jsem nadšená :-N mamča tam nakoupila pro holky (moje neteře) šatičky, kraťasy, a tak a docela levně... a těch věcí na mimčo, co tam mají :-N |-| ale já jsem naštěstí před výplatou, takže jsem nic nekoupila, ale líbilo se mi tam spousty věcí :-D ale je pravda, že jsem moc ještě nekoukala na ceny, ale oblíbená cena na všechno je 89,-Kč :-D tak snad to nebude tak hrozný.
Profilova fotka
ahojky holky, :-) přišla sem na Vás hodit oko :-) My máme Kik tady ve Dvořákovi, a taky si myslím, že tam toho mají hodně, ale je fakt, že když zavezou, je to super x-) a pak se ty pěkný věcičky vytrácí. Ale já tam koupila tričko,tepláky, plavky a pro manžu košila a mikinu :-) Do tý velryby sem se ani nehrnula, vidím lidi a hned mě to přestane bavit :-)
Opět všechny zdravím. Tak jak se máte? Tady je mrtvo...
Profilova fotka
Mám se dobře :-D utrácím penízky :-N a teším se až půjdu konečně už domů z práce :-D Jak dovča? Jste měli pěkné počasí, viď? Budou fotky? x-)
Kači, jsi moc hodná, že jsi reagovala. :-) Dovča super, akorát Aleš měl 2x zažívací obtíže, takže večeře a obědy jsem si vychutnávala sama. Počasí naštěstí vyšlo dobře. Ani jednou nezapršelo, i když to asi 3x večer vypadalo na pěknej slejvák. S malou jsme jezdili na výlety hlavně přes poledne, takže nám spala v kočáru pěkně venku na vzduchu. Bylo to moc pěkný. Nejsilnější zážitek náš a hlavně Lucinky byla jízda vláčkem a pak safari autobusem v ZOO ve Dvoře Králové. Malá křičela, jakmile zmerčila nějaké zvířátko. měli jsme pocit, že je poprvé venku a že ji doma držíme pod zámkem. Vždycky zakřičela, my jsme se jí lekli a hlavně jsme mysleli, že ohluchneme. Smáli se i lidi, který s náma jeli ve vagonku. :-) To bylo fajn, že jsem právě naložili i kočár...no mají to tam fakt zmáknutý. :-) No a pak se nám moc líbili v Adršpašských skalách. Tam jsme to moc nevychytali, protože v tom skalním městě byla teda velká zima, takže malá byla zabalená do látkových plen - to teda zrovna spinkala, tak to bylo dobrý. Tam jsem bohužel jeli kočárem jen kam to šlo a pak jsme se stejnou cestou vrátili. No a další zážitek spíš pro nás, protože malá opět chrněla, byla návštěva Babiččina údolí. Všichni byli v kostýmech, babička pekla v chaloupce chleba a dětem vyprávěla pohádky. Na zámku jsme viděli kněžnu Zaháňskou, no prostě paráda. Ale taky těch lidí. To byl hotovej zástup. Fotky máme už na internetu. Tak se mrkni. Hned bych tam jela znova na dovču. Ještě teda nejsou přidaný fotky z posledního dne. To jsme byli v obci Peklo. Tam mají vyřezaný ze dřeva krásný dva čerty a "čertovskou"restauraci. A tak jednoho čerta, který sedí jakoby na hladině rybníčku.
No a teď je malá nastydlá, asi z klimatizace z auta, když jsme jeli domů. Cesta trvala skoro 4 hodiny, tak to byl na ní asi nápor. měla zvýšenou teplůtku a trochu chraptí. Snad to nebude nic horšího. No a na další hice jsme koupili v akci v Tescu bazén, tak už se těšíme až budou horka. Budem se cachtat. :-)Na dovče jsme chodili do bazénu 2x denně. Tak si malá docela zvykla.
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé, to jste měli spoustu zážitků. tak hlavně, že jste si to užili a snad i trochu načerpali energii (ze sluníčka a tak) :-) malá bude určitě v pohodě, to přejde ;-)
Snad jo, už jí to drží od soboty večer. No a jinak ten hotel můžu více než doporučit. Dělají tam i masáže a cvičení. Je to tam bezvadný. :-) No a co vy, kdy frčíte na tu dovču?
ahojky :-) antares, tak to jste si to tam super užili 8-) Míra by taky chtěl do toho Safari ve Dvoře, ale bude to od našeho místa skoro 90km, tak to je daleko, tak půjdem jen do zoo v Liberci :-) a jeli jste tam přes Prahu?? a když teda chválíš i ten hotel, tak jsem si tu Vyhlídku naspala a pojedem tam popříští léto, na příští už mám vybraný penzionek v JČ ;-) :-D tak ať je Lucinka brzo ok :-) my jedem na dovču tuto sobotu, se těším :-) :-) sice hlásí počasí nic moc, ale kdyby bylo takhle, tak mi to vůbec neva, hlavně když nebude pršet :-)
a ty fotky máš na koníkovi?? jsem se chtěla mrknout, ale píše mi to, že nemáš aktivní fotoblog :-N
bodlilinka: Ty fotky máme jinde, písnu ti odkaz do IP. :-)
Kači: Kdy jedete na tu dovču?
tvojeslunko: A jak vy? Už jste byli u strejdy na té Moravě na dovče?
Profilova fotka
Ahoj, já jsem věděla, že se chci doma na něco podívat na netu a nemohla jsem si vzpomenout a já se chtěla podívat na vaše fotky .. :-| tak až odpoledne. Na dovču (do Chorvatska) jedeme 19.7., utíká to, už se těším, snad budeme mít hezké počasí. Ještě máme v plánu na konci srpna jet na poslední chvíli někam na nějaký poznávací zájezd, tak uvidíme, v plánu je Korsika, ale to se ještě může změnit. Teď v radiu hlásili, že o víkendu má být hezky a teplo!!! až 26 stupňů!! To snad ani neni možný :-D Tak se snad dočkáme pořádný grilovačky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás po dlouhé době zdravím. Nějak nemám čas chodit na net, malej přes den už skoro nespí, usne málokdy a když bych si před ním chtěla zapnout pc, tak hned maminko vypnout mi říká :-D, večer už se mi na PC nechce :-D Maruško, na Moravu jedem příští týden, tak už se tam fakt těším. Bude to přeci jen jiné. Je to barák, takže celý den budem moct být na zahradě, kdežto tady v paneláku je teď v těch hicech přes den běžně 30 :-( a to je fakt hrůza. Tak často chodíme ke kámošce, co má stejně starou malou, na zahrádku. Je to super, dětičky se tam vyběhají a hrajou si spolu a my máme chvíli voraz x-) Jak líčíš tu vaši dovču, tak bych tam taky hned jela x-) Olí, to je paráda, že už bydlíte, to se máte. Baráček je baráček viď ;-) Taky bych ho už brala x-) Bodli, jaká byla dovča? Doufám, že jste si to pěkně užili :-) Jinak my plánujeme ještě na přelomu srpna září buď Chorvatsko autem anebo nějaký last minut třeba Španělsko nebo jiný evr. stát, uvidíme, co se nám naskytne :-) Denisek jednou povídá, že autem ne, že letadlem, druhý den zas, že radši autem, takže tak :-D Mějte se holky krásně, já se zas někdy ozvu, snad brzy :-) a užívejte léta a dovolené x-)
Ahoj holky tak dovča super, opravdu je to tam dělaný pro rodiny s dětma...velice doporučuju, jsme se shodli, že tak za ty 3 roky tam pojedem znovu :-) je tam spusta tipů na výlety, každý den jsme měli co dělat...lunapark, aquapark, ZOO, Ještěd, rozhledny atd. :-) a počásko nám vyšlo parádně, celou dobu bylo polojasno, jen trochu chladněji na svetr, ale pak se i oteplilo 8-) Tomáš se konečně pouští na stání a tleská si x-) x-) tak doufám, že brzy udělá ten svůj první krok a pak další a další a konečně ho nebudu muset nosit :-D :-D teď tenhle týden jsme zalezlí doma, páč má horečky k zubům a i nateklý dásna... jak to vidíte s tím srazíkem?? snad bude do konce července, páč v srpnu už budu v 9. mědíci a už si asi nelajznu řídit až do Plzně :-N nebo si udělejte hromadný výlet vlakem do KT :-D :-D ;-) Maruš, hezký fotky :-) tak zatím pááá :-)
ahojky holky, tak my jsme právě měli být na "dovče" od dětského centra, ale místo týdne jsme tam byli jen dva dny, malá dostala horečky,tak jsme jeli domů - má angínu a bere penicilin. Chudinka, tolik by si to bývala užila...hrály se tam pohádky, byly tam školičky, výtvarka, bazény...prostě skvělý program.. Bodli, kde jste to přesně byli? když se nám to ted nevydařilo, tak sháním nějaký další tip - prosím přesně název hotelu..taky by se mi líbilo aby to bylo vhodné pro děti:-) přemýšleli jsme i o chorvatsku, ale nějak se nám ted nedostává financí, všechno jde do baráčku:-)) Srazík - já jsem pro:-) třeba někde v nějakém oploceném dětském hřištátku:-)
Silver, byli jsme tady http://www.penzion-uko.cz/ :-) je to krásně v horách...pro nás šumaváky teda normál :-D :-D ale fakt to tam bylo dobrý ;-) chudáček malá s angínou :-( ňák slyším, že ji teď dítka mají :-( tak ať je brzy zdravá :-) Tomášovi za pár dní horečky přešly, teď 5 dní ok a včera zas vylezla a drží se... 8-( zítra zase radši sjedu k dr. aby udělala ten test z krve, jestli je ok a snad zase za pár dní zmizí :-) o víkednu je v Klatovech pouť, tak tam chceme jít aspoň v neděli :-)
Profilova fotka
Bodli,super, že jste si to tam užili :-) Je,tak to se za chvíli malej rozeběhne, to je paráda :-D a přejeme, aby se zoubky, co nejdřív prořízly. A držíme palečky, ať teplůtky brzy přejdou. Olí, to je pech teda, chudinka malá, tak ať je to co nejdřív malá zdravá jako rybička x-) Pro srazík jsem taky pro, ale my teď v sobotu jedem na tu Moravu a budu až za 14 dní, takže já můžu až v tom týdnu od 26.7. kdykoliv :-D
ahojky :-) to tu nějak vázne :-D my se taky válíme furt v bazénu :-D tak od 1.8. nastupuju na MD a myslela jsem, že ten první týden v srpnu, bych odvezla ten papír do práce osobně, tak bychom mohli udělat srazík...jen teda pokud nebudou tyhle tropy, tak nepojedu...ale když bude pršet tak jo, což klidně můžem někam, kde je koutek, ne? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se v sobotu vrátili. Bylo to super, bez dvou dnů pořád krásně, co víc si přát :-D A jak ten srazík? Bodli já klidně ten první týden v srpnu můžu. Co vy ostatní, holky??? :-D Měly bychom zase něco spáchat, už jsme se dlouho neviděly.
Profilova fotka
zdravím holčiny :-) Nějak běží čas kolem mě a nějak nevnímám, dneska je tak krásně :-) Jestli je to srazík i pro nemamči, tak já přijdu ráda(nedočítala sem všechno dneska). Sem ráda, že jste si užily holčiny dovolenou, my se nikam letos nechystáme, ale kdo ví :-D
Profilova fotka
Čauuu holkyyy :-D Také jsme se vrátili z dovči, z Chorvatska, bylo to krásné x-) sluníčko, teplíčko, moře, hory, prostě nádhera!!! x-) Koukám, že vy tu stejně moc nejste a srazík se asi zatim nekoná :-D , no nějak mě to nepřekvapuje :-D já bych čas měla, nejlépe pondělí či středa, co vy?
Ahoj holky tak já už srazík asi nestihnu, včera jsem měla běžecký den...začal mi ujíždět kočár ze silnice (bez Tomáše), tak jsem se rychle pro něj rozběhla, aby nespadl dolů ze silnice a pěkně jsem si namohla dole ty břišní vazy, že jsem nemohla ani chodit, sebemenší pohyb břišního svalu bolelo jak čert...fuj, nejhorší noc v životě mám za sebou :-p dnes je to jen o trochu lepší, že můžu jakštakš chodit :-N no tak jsem papír na mateřskou poslala poštou a do Plzně už se asi nedostanu :-. jinak se mám fain, Tomáš KONEČNĚ začíná chodit x-) hurááá, z toho lezení po venku byl vždy jak kominík...jsem se bála toho, jak Antares na srazíku za malou lítala, když začínala chodit a tohle mě naštěstí mine :-) :-) umí dobře lézt i po schodech nahoru i dolu, tak mi taky odpadlo nošení :-) Kačí, super, že jste si užili dovču 8-) 8-) a už se snažíte o mimčo nebo to zatím ještě nechváváte ? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?