Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
:-) a jinak sem byla včera s manželem a s našima v zoo a musím říct, že ten statek a české říčky jsou opravdu povedené :-) pokud chcete vyrazit s dětičkama určitě se to vyplatí :-) je fajn, že děti uvidí i místní zvířátka- kozy, koně, ovce, krávy, moc se mi to líbilo. A v cizokrajných nově i nosorožec ;-)
Profilova fotka
a žirafy přece, ty jsou taky nové!
Profilova fotka
Tak to berte jako domluvené, středa 29.9. 18h u Lízalky (rezervace na jméno Navrátilová)! Těším se na vás!!!
Profilova fotka
Jééé, tak to je paráda, jak jsme se nakonec rychle domluvily :-D To jsem nečekala, se zas uvidíme po pěkně dlouhé době co ;-)
Holky, škoda, že nemůžu dorazit. Pěkně si to užijte.... To už je asi třetí sraz, na který nedorazím... :-(No, nedá se nic dělat. ha24: No, já jsem na zuby docela bebíčko...už od malička, mám špatně vzpomínky na první návštěvu u zubaře... Moudrák mám všechny venku, a navíc mi jeden rostě nakřivo a druhý už mam vyvrtaný...Já ho přemluvím, že se trhat nebude. :-) silver: My máme zubaře tady u nás, takže zase než bych se dostala do Plzně....
Ještě se domluvím s Alešem a pokud vše proběhne dobře, tak zkusím aspoň na chviličku dorazit. :-)
Profilova fotka
antarres, to by bylo fajn, kdybys to zvládla aspoň na chvilku!!! ;-)
Profilova fotka
Maruško, to by bylo super, kdybys dorazila. Už jsme se dlouho neviděly x-) Klidně někdy zas přijeďte k nám na návštěvu, budem rádi :-D
Tak holky, zase změna, do úterý jsme v Žatci u rodičů a Aleš si bere dovču, tak asi nedorazím, každopádně se ozvu někomu z vás SMSkou. :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak než jsem se sem stačila dostat, srazík už je domluvený ;-) (Kači, aspoň díky za avizo SMSkou) Já ještě nevím, jak to dopadne - ale zeptám se jen, jak dlouho plánujete pobýt. Nemusíte přesně, stačí přibližně :-D V 18 dorazit kvůli malé určitě nemůžu, ale budu uvažovat o tom zajet za Vámi večer (jestli tam ještě budete...)
Profilova fotka
No a aspoň jsem se dozvěděla o Radimkovi - moc moc gratuluji!!!
Profilova fotka
Antarres, ty si to musíš vždycky zkomplikovat, aby ses nenudila, viď? :-D :-D Zberuško, ahoj! No to víš, já musím druhý den do práce, tak já to vidim, tak do 21:00, max. 21:30, ale holky možná pobudou víc, nevim. ;-)
Článek se načítá
Antarres tomu teda nerozumím, do úterý jste pryč, ve středu si zajdeš k zubaři a pak dorazíš ne? aspon přijdeš na jiné myšlenky, na spravení nálady po zubaři jsme jako dělané:-)) Zberuska: pokud tě to naláká, tak já klidně vydržím do jedenácti:-)))) doraž!!!!!
No, holky, nevim, ale osud asi nechce, abych na ten sraz šla.... Aleše už včera večer začalo bolet v krku a dneska přišel z práce totálně hotovej. Má rýmu, nehne zádama, takže vůbec nevim, jak dlouho bude trvat, než se z toho vyhrabe. Mně to trvalo skoro 14 dní...ještě dám vědět. Nebojte :-).
Ahoj holky :-) tak info o Radimkovi máte, mám jen tel. na Kačku, tak jsem doufala, že vám to sem napíše :-D jinak máme se super, strááášně rychlý porod, prdla mi ráno voda, do porodky jsem se moc nehnala, páč nebyli bolesti, tak jsem tam jela až na devátou a do 12h skoro žádný bolesti, no a do 14h furt pohoda, dala jsem si vanu a pak to šlo šupem, bolesti už pořádný a ve 15:07 už vykoukl :-) :-) takže porod trval tak hoďku?? :-D :-D :-D no oproti Tomášovi to bylu super extra mega rychlý :-D :-D jen teda to zavinování můžu potvrdit, že při druhým fakt bolí víc...já to měla jak kontrakce skoro do druhýho dne :-p když jsme přijeli domů, tak to byla trochu hoňka, ještě že byl M. doma a pomáhal, ale za pár dní jsme našli systém a už od ponděla tu fungujeme sami a v pohodičce, zvládám vařit, uklízet i něco pletu :-) Radim je moc hodný, jako Tomáš, budí se jednou za noc kolem 3h, tak jsem vychrápaná, buď spí nebo si jen tak kouká, skoro nepláče a Tomášek taky v pohodě, vůbec nežárlí, bere ho jako samozřejmost, že je to naše mimi :-) :-) jen po příjezdu z porodky moc ke mě nechtěl :-N teď bylo fakt krásně, furt jsme chodili ven na hřiště :-) dneska tu teda chčije :-p tady jsou fotky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ojo... snad vám to půjde, jinak na koníkovi mám nick ojo, tak můžete vyhledat fotoblog :-) užijte si srazík :-)
Profilova fotka
ahojky holky, sem nemocná :-( doufám, že to do středy vyležím :-(
Profilova fotka
ahojík holčiny, tak já se moc omlouvám, i když se kurýruju, co to dá, ta chřipka je prostě vytrvalejší :-( takže si to zítra hezky užijte a snad se uvidíme brzy jindy :-)
ha24. Tak ať jsi brzy zdravá. Nás to pustilo minulý týden. Ale je nejhorší, že když je blbě mně, tak stejně musím fungovat naplno. :-) Ale to asi znají všechny maminy, co? :-)
Profilova fotka
Čau holky, tak já jsem taky nachcípaná, asi už týden, pořád mám rýmu, zatim plánuju se za vámi přijet na chvíli podívat, nechci vás nakazit... no přijdu, ale asi nebude se mnou žádná zábava :-N :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak u nás doma řádí chřipka,tak na srazík dnes nedorazím.Moc mě to mrzí,ale doufám,že se nám povede ještě jeden do vánoc.Hezky si to užijte
Holky, koukám, že chřipka řádí. Kači, sotva jsme se s Lucinkou zbavily. :-)Tak asi taky nedorazím. :-) Nenecháme to tedy na jindy?
Upřímně, nerada bych byla znovu nemocná. :-) Ale pokud srazík bude, tak si to pěkně užijte. :-)
Ahaa, tak to nás teda moc nezbylo což? nevím jak Zberuska, nemám na ní telefon? Andrejce napíšu..jestli to teda neodpískat..
Profilova fotka
No to je pravda, že nás moc neni... tak se domluvte, jestli to přeložit na jindy... Zberušce písnu.
Mám zprávu od tarantulky, že je taky nemocná...
Profilova fotka
Zberuška nedorazí.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to fakt přeložíme na jindy, protože to fakt nemá smysl. Tak můžete rovnou navrhnout datum tak za 14 dní, to už snad všechny budete zdravé x-)
Holky, za 14 dní fakt nevim, brácha slaví 40. a budem dělat asi nějakou oslavu...takže bych asi nedorazila...Ale ještě nevím, jak to bude....dám vědět. :-)
Ahojky, tak ok - dnes zrušeno, Kačko zruš prosím rezervaci. já budu mít od příštího týdne volné asi jen pondělky, takže navrhuji rovnou Po 11.10. 8-)
Profilova fotka
Rezervace zrušena. Mrzí mě to, ale fakt to asi nemá cenu lámat přes koleno. Já mám navíc dnes i leňoru, tak jsem ráda, že se můžu dnes odpoledne válet v peřinách a nemusím do té sloty :-D 11.10. pondělí můžu!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?