Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Kačka se nám ještě nepochlubila, jak si zasáňkovala. My byli vlastně pořádně na sněhu poprvé s malou včera. Teda spíš v sáňkách. V albu máme nějaký fotky. Moc se jí to líbilo. Jen, když jsme zastavili, tak se jí to nelíbilo. :-D :-D :-D
Profilova fotka
čauky, no já se nechlubila, páč jsme nebyli :-( Nějak jsme to nestihli, ale na procházce jsme byli, takže mrazík jsme si užili dosytosti :-D
Profilova fotka
nazdarek .. trochu sem si vas tu precetla.. a hlasim ze fotky na konika uz moc nedavat tak tady posilam odkaz na nase stranky a prosim poslete mi nekdo ty odkazy na vas ja to vzdycky nemuzu najit tak ze bych si to dala do oblibenych..http://www.pvitek.bloger.cz/
Profilova fotka
jinak u nas taky snih, nemoc taky ale nastesti ja vic nez aja tzn dneska sme byly konecne asi po 5ti dnech venku... moc to tady s protahovanim nehrotej ale uz sme skoro vsichni vesnicky tak to znate.. sane nemame snad budou boby po petovi.. ale zase mame asi 3 zimni kombinezy do snehu a oteplovaky.. (kombinezy za 100,45,11,99KC to jen pro predstavu jak se nakupuje damy :-D Nic to sem si jen tak rejpla... maruska to zna a o drazbach uz sme si povidali.. bodlinka taky vi jak to chodi.. kdyby jeste nekdo nevedel.. ted sem uz musela vratit prebytky byla sem zavalena.. totalne.. JInak blahopreju Zuzce k malinky a teda zrovna na holcicky tu mam prehadrickovano tak to jeslti nekdy najdes cas nebo vymyslis kde si predat tasku tak ti neco poslu .. mam i zimni zavinovacku do autosedacky a strasne hracek pro mrnata do 6m cca no proste sem tady zase nejak zasypana vecma jak vsichni pod dojmem kolik dostanou darku vytridili skrine a bedny s hrackama :-) to sem si zase udelala peknou reklamu.. a jinak co se tyce nasi aji.. tak uz je nam rok.. mame cca 80cm a necelych 10kg a uz skoro 3 zuby, jinak chodit jeste samostatne nechodi ale furt tu lita s choditkem nebo se zidli nebo s cimkoliv se muze chodit.. a obcas se zapomene nebo kdyz si neco podava tak si stoupne a stoji ale pak si vzpomene ze se vlastne nedrzi tak se zase chyti :-) jinak ted prestavam kojit tak uz mame jen jedno kojeni vecer a jinak sem uspesne uz vsechno odbourala protoze uz mi prislo ze me ma jako namku a taky sem mela strach aby pak usinala i bez kojeni nerada bych byla otrok na usinani :-) tak par noci byl rev protoze sem musela ustat ze si chtela dat a ja nedala ale uz je to ok.. ikdyz teda natlak byl jak od aji tak od tatky kterej se chtel vyspat :-D Ted tu ma sousedka taky malou tak sem byla na instruktazi jak kojit a polohy a ostrihat malej nehty a teda uplne mi fascinovalo jak je clovek proste nepripravenej.. ja teda taky byla... nebejt sestrenky tak nevim.. tak sem rada ze ji muzu pomoct.. a ona asi taky.. skoro kazdej den se mi po skypu na neco zepta.. kolikrat drobnost ze ji to prijde uz jako blbost ale nikdy nevite.. :-) tak to je asi vse tak ja zase pisnu az treba udelame nejaky pokroky nebo tak..
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přejeme šťastné a veselé Vánoce, bohatého Ježucha :-D a do nového roku hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a moooooooc lásky x-) Maruško, tak to je super, že se kočárek tak povedl a že se vám líbí ;-) My bobovat byli jednou a Denýna asi dvakrát vypadl a pak už do nich nechtěl vlézt :-D Petruš, to tak letí, už i vám je rok, to už jste velký slečny :-D
Profilova fotka
ahojky, také přejeme krásného Ježíška, hodně pohody, lásky a klidu ;-)
Profilova fotka
Ahoj, připojuji se s přáním krásných klidných svátku,hobatého ježíška,zdraví a štěstí a moc se na vás těším v příštím roce
Nazdárek :-) také všem přeji krásně a pohodové vánoce, hodně dárků pod stromečkem, hodně štěstí, zdraví a peněz a vše nej do nového roku :-)
Tak zdravíme po svátcích a chceme všem popřát vše nej, hlavně hodně zdravíčka, spokojenosti a úspěchů v roce 2010. :-) Tak pište, co Vánoce, Silvestr a tak.....
Profilova fotka
Také zdravím po svátcích ;-) Přeji všem krásný nový rok, hodně štěstí, zdraví, pohody, optimismu a spoustu pěkných chvil s vaší rodinkou x-) Vánoce byly pěkné, i jsem dost lenošila, takže pohoda :-D dárků bylo taky spousta, nemůžu si stěžovat.. Minulý týden jsem byla 29. a 30. v práci, takže nic moc. A Silvestr se moc nevyvedl (Dan se dost opil hned za začátku a byl na zabití, takže jsem si večer vůbec neužila, jen ho hlídala, aby už nepil a nikoho neotravoval, to že jsme ho museli sundavat i ze stromu na zahradě, mluví za vše... :-D :-p). V sobotu jsem byla s kámoškou v Olympii na nákupech a to bylo naprosto super, jsem utratila poslední korunky a teď budeme do výplaty o chlebu :-D Tak to by bylo ve zkratce posledních 14 dní ;-) Co vy?
nazdárek :-) my měli svátky super, do 26.12. jsme byli u našich a odpočívali, pak 30.12. u našich ve vsi hráli Kabáti (revivel), naši hlídali Tomáše, tak jsme to tam pořádně roztočili, já si oslavila narozky a udělali jsme si Silvestra dřív :-D na toho pravýho jsme pak už byli v klídku doma a o půlnoci si šli ven bouchnout :-) dárků bylo dost, od Míry jsem dostala výběr, buď operaci očí - nebo Berlingo...tak teď mám dilema, jestli si spravit krátkozrakost nebo koupit auto, o kterým básním od jara :-N smůla, že nebyl ten sníh, co nám tu leží teď :-|
Profilova fotka
ahojky:) tak Vánoce krásné, dárky taky, byli sme hodný, moc moc :-) pak sme jeli na chatu a byli tam až do včera a dneska zpátky do reality :-( kačka: u nás to bylo naopak, ale po stromu sem nelezla :-) a v krámu sme byli taky, takže mám oblečení na dva roky dopředu :-D
Článek se načítá
ahojky vespolek, tak vás zdravímk v novém roce a přeju jen to nejlepší - hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! my měli vánoce krásné, Aa měla velikou radost ze stromečku i těch všech dárečků co si pod stromem rozbalila..:-) mysleli jsme si že ani nebudem stromeček moct mít, že ho srazí...ale poté co jsme jí řekli že dělá Pích pích, tak ho obchází v uctivé vzdálenosti, je na sebe opatrná:-) Bodli - s tím sněhem to mi povídej - my si 30.12.složitě zařídili hlídání na celý den..a vyrazili jsme s manžílkem na lyže - na Javor - bylo to ten den, kdy tady v Plzni napadlo strašně sněhu..úplný závěje.. No a sotva jsme přijeli do přeštic, tak po sněhu ani památky, v Klatovech tak nic, ba ani na Hojsovce, kde bylo teplíčko 8°C...a to v Plzni byl 1,5°C :-| no a na Javoru sice pár lidí lyžovalo, ale na uměle nafoukaném sněhu, který strašně tál, pod kopcem byly strašné louže...a když jsme tam přijeli, tak někoho právě odvážela záchranka... Takže jsme lyže ani nevybalili, šli jsme se projít do Rudy, snědli jsme řízky a vyrazili zase zpátky dom..., do zasněžené Plzně:-) ale silvestr se nám vydařil, byli jsme u známých i s Aa, která tam měla malé kamarádky a moc hezky jsme to oslavili..ani jsme se příliš neopili, spíš přežrali:-)))
Profilova fotka
nazdarek..taky preju vse nej :-) a nas stedry den byl taky super protoze nas tu bylo dohromady 8 lidi coz je takovy bezva neni to tak smutny.. peta sice trochu prudil jako ze to je moc a tak ale nakonec prohlasil ze se mu to libilo tak to asi bylo dobry.. aja rozbalovala darky jeste druhej den protoze jich mela nejvic a nejak to chudinka emocne uz nezvladla a pak uz ani nechtela vybalovat tak sme ji to radsi rozlozili.. dostala kocarek na panenky tak choditko odlozila a lita tu porad s kocarkem.. a ma v nem nalozeny ponozky, stavebnici, piti a pod ale panenky vzdycky hned vynda... :-) jinak silvestra sme moc neoslavili tak nejak sme horko tezko vydrzeli do pulnoci aby sme neusnuli a jen sme cekali jestli aju nevzbudi petardy ale ta spala jako drevo.. a tak sme sli v pul jedny spat a ona se v jednu vzbudila vysplinkana doruzova a tak sme tu s ni do 3 sedeli a cetli knizky.. :-) jeste k tomu stromecku mame ho vysoko tak nedosahne ale mame na nem ty dreveny ozdoby - panacky, vlacky, koniky a tak a to se aje strasne libi tak sme na spodni vetve nemohli nic povesit aby to nesundala cely :-) Bodli k tomu darku - zajdi si na predoperacni prohlidku jestli si vhodna a pak se rozhodni.. ja byla rekli mi ze mi jeste nechaj 2 dioptrie ze jinak je to riskantni tak sem to zavrhla.. (ale ja mam 11diopt) delaji to tady v plzni v ty ofte a maji tam dva druhy to ho leiseru tak jestli mas min je to sance.. a je to urcite levnejsi nez auto treba zbyde jeste na nejaky levnejsi vozitko :-) a je to na celej zivot da se rict.. auto neni.. zrovna nam se potento pred vanocema tak sme si museli pujcovat auto od tety aby peta koupil stromek a nakup a nemusel to vliknout vlakem.. a opravili nam ho az na prvni svatek nastesti.. tak navstevy uz sme absolvovali v pohode vozitkem..
Profilova fotka
Ahoj, Tak se také přidáváme s přáním všeho nej v novém roce.Štědrý den byl u nás poklidný,Kristýnka s toho ještě nemá rozum a nejvíc se jí zamlouvají dekorace,které máme různě po bytě a světýlka na stromečku.Jinak já musela být moc a moc hodná,protože mi jěžíšek přinesl kožíšek ze stříbrné lišky a oblečky od Victorie Secret.Na silvestra jsme byly doma a taky jsme měli co dělat vydržet do půlnoci.Týnka usnula kolem desáté a ani rachot a bouchání venku jí neprobudili a spinkala až do půl osmé ráno.Jinak teda pořady v televizi byly dost děsný.Takže jsme to vydrželi do jedné a hurá do postýlek.
Profilova fotka
Ahoj, zdravím v novém roce a přeji do něj všechno nejlepší!!! Moc nestíhám, tak krátce. Četla jsem, jak jste trávili Vánoce. Vánoce i Silvestr šel letos dost mimo nás. Myslím, že za vše mluví fotka v mém albíčku - pod stromečkem byl ale ten nejhezčí dárek ;-)
Profilova fotka
ahoj zberuško, na fotky jsem před chvilkou koukala, malá je krásná a ty vlásky x-) , je to kočka :-) A moc krásný jsou i ty fota z ateliéru, když jsi byla těhotná. Strašně moc ti to tam sluší! ;-)
Nazdárek holky :-) tak my jsme poprvé nemocný :-| začal to taťka, pak jsem to chytla já...a to pořádně a nakonec i Tomáš...ale ten má naštěstí jen lehkou virozu, nemá teplotu a ani rýmu, jen kašle :-) takže nám dr. dala léky, tak snad ho to brzo přejde :-) spí naštěstí pořád stejně, jen se občas budí kašlem :-) a já teda celý dny ležím v peřinách, takže jsem ani nesklidila stromek ani světýlka v oknech, tak stále svítíme :-D :-D :-D zberuško, Sofinka byla krásný dáreček :-) :-) tarantulko, tak už je rozhodnuto, koupíme auto...páč moje se taky před vánoci potentovalo, takže jsem vyplázla 15000,-, teď po vánocích opravili konečně i Mírovi auto, co boural v srpnu, to spolko 35000,- a to JEN práce a lak, před tím ještě kupoval díly skoro za desítku :-p no rozhodla jsem se, že to svoje prodám a koupím si nějaké větší a novější se serviskou :-) já mám teda míň dioptrií, no na brýlých mám 1 dioptrii, ale už s nimi špatně čtu na dálku, tak budu mít tak 2 dioptrie...ono prý stejně neoperujou těhotné a kojící :-N Silver, jj tenkrát jsme tu měli teplo a skoro bez sněhu a dole v Klatovech měli zamrzlý skla :-N ale teď tu máme sněhu až po krk, ani bych nemohla vyjet s kočárem na pořádnou procházku :-N ale to určo všude, že?? :-)
Ahoj holky. Všechny vás zdravíme. Jsem tu jen na skok (mrkněte na čas příspěvku :-N :-N :-N ), ještě se tu ukážu přes den. Kdo se chcete mrknout na fotečky, tak jsem přidala asi 500kusů nových. :-D Já sem ještě dopíšu naše vánoční zážitky. No a jinak ten sníh je úplně super. Denně jsme 2x venku se saněma nebo bobama. x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky, kamarádka prodává nějaké věcičky po svých dvou klučinách. Nevíte o někom, kdo by chtěl * kočárek - dvojkombinace, nafukovací kola, 1000,- Kč * autosedačka - do 9kg, 500,- Kč Detaily neznám, ale samozřejmě není problém je zjistit. Díky!
Zdravím. Kde jste kdo? :-) Tak Vánoce u nás celkem zvláštní. Vše probíhalo normálně, stromeček ozdobený, pod ním dárečky. Všichni jsme se těšili na večer a na malou, až bude u svítícího stromečku. Trochu to nevyšlo, ale nedá se nic dělat. Malá po obědě usnula, Aleš s ní, tak jsem chtěla ještě dodělat pár maličkostí v místnosti se stromečkem. Malou jmse tam vůbec nepustili, aby pak by překvapená. V půl 2. jsem slyšela jakoby něco padalo a rozbíjelo se(hromada kamení nebo tak něco. Tak si říkám, děda je venku, něco tam dělá, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Za hodinu přišla k nám nahoru mamka, abych se šla podívat, co se stalo. Propadl se nám strop v jedné z hospodářských budov, která zrovna sousedí s naší obytnou částí. Traverza byla zrezlá a tíhu neudržela. Takže u vchodových dveří do objektu bly jen suť. No, co vám budu vykládat, co mi před očima proběhlo. Asi úplně nejdřív, že tam mohl pod tím někdo zůstat.Mamka tam chtěla celý den jít pro cibuli (máme ji tam uskladněnou),ale nějak se tam nedostala. Takže kdyby tam šla a stačilo jen otevřít dveře, tak by se to na ní zbortilo. No a další myšlenka byla na průběh zbývajícího dne. Takže jsem po zbytek odpoledne hlídala malou. Ještě v 5 hodin navečer naši s Alešem nebyli doma - odklízeli suť a chlapi podpírali další část stropu, aby se nezbortila ještě větší část. Ani vám nebudu popisovat., jak jsme na tom všichni byli po psychické stránce. Rybu osmažil můj brácha, ale na večeři ani nedošlo. Malou v 7 koupeme, tak jsme chtěli stihnouzt hlavně ten stromeček, takže to bylo i bez večeře. No, ale u sstromečku byla malá koutzelná. Zvoneček zazvonil, všichni už byli u stromečku a nakonec jsme přišly s Lucinkou. Taťka chvíli fotil a pak kameroval. Musela si osahat snad každé světýlko a ozdobu. :-) Bylo to moc pěkný. No, a když se se stromečkem "seznámila", začala běhat dokola. Tak jsme jí museli uvolnit dráhu od dárečků. Nejvíc jí zaujal dětský domeček (konstrokce potažená igelitem - s obrázky Krtečka. Nejdřív dovnitř nechtěla, ale když viděla, jak dovnitř leze taťka, tak tam najednou taky chtěla. Tak na nás vykukovala....no, fakt moc pěkný. U babi v Žatci dostala křesílkó, který mluví, zpívá a tak, tak to se jí taky líbilo a pak ještě od švagra kočárek s panenkou, která dělá zvuky - směje se, dává pusinky, prdí :-D :-D :-D a povídá. Takže teď jen chodí a dává jí pusinky. Takže jakž takž to proběhlo. Na Silvetsra jsme byli doma, navečer jsme Lucice pustili nějaké římské svíce, ale to se trochu bála. Pak jsme zkusili prskavky ana ty teda koukala se zaujetím. :-) Jinak jsem četla, jak jste pěkně oslavili Silvestra. nejvíc mě pobavila Kačka s tím stromem. :-) A nákupy? Tak hlavně máme zásobu čepic a oblečení na příští půlrok a zimu. :-) A super koupě byla v Tescu po Vánocích na venkovní i vnitřní osvětlení. :-)
Profilova fotka
Tak to je něco antarres :-o :-| , tak hlavně, že jste všichni v pořádku a je "jen" škoda na majetku. Věřím, že to nebylo nic příjemného, zrovna na Vánoce... ale je dobře, že jste si večer pokazit nenechali a malá si užila Ježíška x-) koukala jsem na fotky a malá vypadá opravdu velmi spokojeně :-D x-) a je to holka veliká, fakt kouzelná!! No my jsme měli už i druhýho Silvestra, ale tentokrát byl o 100% lepší než ten minulý, vše proběhlo v pořádku, zábava byla a tak :-D Jen mně bylo druhý den špatně...i když nevim z čeho, když jsem byla celou dobu v pohodě, moc jsem nepila a ráno jako když mě palicí praští :-N :-D a Dan byl svěží jak rybička, si z nás dělali srandu, že jeden z nás se musí vždycky opít a druhej musí být fit a že to tedy střídáme, aby to bylo spravedlivý :-p :-D Zítra jdeme ke známým na kolaudaci, tak jsem zvědavá, jak si byteček zařídili. A jelikož nevím, jaký byt mají, barvy a tak, tak ani nevim, co jim koupit jako dáreček do nového bytu... jsem přemýšlela, že bych jim koupila koření od Antonína nebo magnety na lednici + bloček s tužkou na lednici..musím dnes odpol něco koupit. Snad to neni blbý. Jinak nic nového :) Musíme si ještě užívat život bez závazků a tak, bo Dan na mě teď dost tlačí, že jako už... no má zatim chlapec smůlu, letos určitě ještě nezabřeznu :-N :-p :-D
Profilova fotka
Ha24, nemáš někde zařízený už on-line obchůdek?? Že bych se zase mrkla ;-)
Ty bláho, Maruš, tak to jste si užili...ale zaplať Pánbůh, že to na nikoho nespadlo!!!!!! Na domeček co dostala Lucinka jsem koukala na fotkách, Aa taky dostala něco jako stan, ale zatím jsme to nerozbalili, páč tady v našem mrnavém bytečku se to nikam nevejde.. už abychom bydleli v domečku. Ted jsme zrovna ve fázi shánění nábytku...hlavně sedací souprava a stůl s židlema a barovkama jsou pěkný oříšek...zvlášt když už se s financema velice prudce blížíme k nule:-)) Kačko, mohu-li poradit, tak magnetky atd na lednici bych asi nekupovala..kor když nevíš jakou mají kuchyni...oni totiž můžou mít lednici vestavěnou v lince:-)) zato koření od Antonína je moc pěkný dáreček:-)
Profilova fotka
ahojky silver, ty brďo, to mi vůbec nedošlo, že by mohli mít zabudovanou lednici v lince, dík ;-) Zajdu se mrknout k Antonínovi a uvidím :-) A jak to vidíte, kdy se budete stěhovat? Asi brzy, když sháníte nábytek,co, :-D Máte někde fotky baráčku? Abych se pokochala x-)
silver: Pokud máš zájem o nový nábytek za slušnou cenu, tak mi brnkni a já ti dám velice dobrý tip. :-) Fakt, vypaltí se to a je to za hubičku. :-)
Profilova fotka
ahojky holky :-) kačka: budu to zakladát až po zkouškách, teď bych to odbíjela a to nechci :-) jinak já sem teďka docela ve skluzu, takže nevím nevím, jak tu školu zvládnu :-(
Zdravím všechny :-) my jsme všichni zdraví, Tomášovi trvala ta viroza jen 5dní a pak už jsme vesele zas chodili ven, pak jsme byli jednu sobotu na hasičským bálu a teď v pátek zas na oslavě u známích :-) :-) Maruš, teda co to čtu za příběh =-) =-) hlavně že se nikomu nic nestalo a nakonec Ježíška hezky oslavili :-) :-) :-) Silver, jééé závidím ten baráček, taky po nějakém pokukujem, ale zatím to nehrotíme, tady se nám taky líbí 8-) Kačí, to už Dan tolika tlačí?? to mu už tikaj asi biologický hodiny =-) :-N no holky, my se v září neplánovaně rozrosteme o dalšího mimoně :-N dneska jsem byla na kontrole u dr., tak už jsem viděla skvrnu a ťukající srdíčko :-N :-)
no ty bláho, Bodli! to jste teda rychlíci:-) v září bude Tomáškovi rok a 4m? noo, pěkná práce:-) mám dvě kamarádky, co měly druhé mimčo (taky neplánovaně) po roce a 5m...zezačátku to byl trošku boj...ale ted si už detičky hezky vyhrajou a čím pak jsou starší, tím je ten malý věkový rozdíl výhodnější..:-) ..a kor když je Tomík takopvej klidas...to určitě v pohodě zvládnete ..ty jo ale je to síla...to je jako by se mi ted narodilo druhé mimi:-ú to by měla Aa radost:-) ta miminka miluje:-))) a kolik jste plánovali původně? Bodli.. já myslela že bydlíte v baráčku? Jinak, Kačko, to je legrace...není to tak dávno co to u vás bylo obráceně...no jo, už se manžílek přehoupnul přes 30ku, což, tak začíná tikat:-)) Maruš, tak zvědavost mi nedala...a v neděli jsme byli u pána....ale nic jsme domů nepřivezli...já na to nějak nemám bunky, takhle nakupovat..:-) já to nikdy neuměla ani v second handu...kámošky tam vždy objevily super kousky...a já (ač jsem se snažila) nikdy nic... ale byl to aspon pěkný výlet, cestou jsme viděli srnky ...koukaly na nás asi z 20ti metrů...my jsme zastavili a koukali na ně, dobrých pět minut, než je to přestalo bavit...a ted si s Aa o tom povídáme před spaním 8-)
Profilova fotka
ahojky, tak moc bodli gratuluju x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?