Menu Forum

Nevěsty v Plzni 2007

(Zamčená)
8. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 Maruš, tak jestli budu jezdit do Plzně do práce, tak ti ten sníh budu vozit na káře, jo?? emoticon emoticon emoticon emoticon loni jsme ho tu měli fakt mraky, nebylo ho už kam házet emoticon
17. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, máte někdo rodičák na 2 roky?? mě teďka mrzí, že jsem si ho nedala, páč jsme se shodli, že bychom měli druhý dřív emoticon no už mám smůlu.. emoticon
17. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
 bodlilinka: Tak kámoška má rodičovskou na 2 roky a právě to spíš chtějí risknout a mít hned druhý. Tak ono je to pak jedno, když bys byla s druhým stejně doma, né?
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Maruš, no to jo, já myslela ty dávky emoticon že jsem si mohla zvolit na 2 roky, to bych brala teď přes 11tis. měsíčně a pak návázala za druhý dítko, ale teď beru jen 7600,- a pak zbytečně přijdu o ostatní dávky (když to teda takhle plánuju )
ono stejně, i kdyby se to tvý kamarádce nepovedlo, tak může zůstat doma do 3 let věku dítěte (že nemusí do práce), ale nebude brát dávky... emoticon
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 No, já bych teda na 2 roky nechtěla.... pak být bez koruny....to je lepší asi mít míň a delší dobu...
17. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 navíc si to s tím dítětem víc užiješ... emoticon
17. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 to jo...je to o náhodě, Tomáš se nám povedl hned, ale o druhý se můžem snažit třeba rok, viď? emoticon
a je pravda, že já to beru teď, když Tomáš nepotřebuje absolutně moji pozornost, to až bude chodit, toto bude asi jiné emoticon
17. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 No, to budeš v jednom kole. Ale jde jen o tu dobu, kdy dítě ještě není jisté se stabilitou těla. Naše malá už tu lítá sama, juká na nás z podstolu, vytahuje Alešovi oblečení ze skříně, hází mi lahvičky do vany....to pak máš pocit zybtečný prác s úklidem. emoticon Takže už můžu aspoň něco udělat. Už je to o moc lepší a to potvrdí asi už i Andrejka.
17. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
silver
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na zámečku ve Spáleném Poříčí, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
silver
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
 to můžu potvrdit i jáemoticon když začnou dětičky jistě chodit tak je to prímaemoticon
a taky je fajn, že už se o všem můžem tak nějak domluvit...
ale že bych toho s malou moc udělala..to teda né...ona mi se vším chce pomáhat..at už vyndavám nádobí z myčky, vařím, nebo jen tukám do pcemoticon
natož nějaký rukodělný umělecký činnosti...na který jsem beztak leváemoticon)))

Maruš, a koli malá měří? budu ráda, když ty punčošky okusíš..a změříš...přeci jen, kdyby jí byly veliký..tak v létě je neunosíemoticon

jo jinak, s těma dávkama...jsem si vždycky myslela, že kdyby ženská měla na 2 roky a pak nešla do práce ani nečekala druhý, tak by si musela platit zdrav a soc. pojistění...
17. pro 2009 v 16:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 silver: Lucinku musíme změřit. Ale na to, kolik váží se nám teda nezdá tlustá. emoticon emoticon emoticon

Já s malou aspoň vyluxuju, dám věci do pračky a pověsím je na sušení a pak s ní docela v pohodě pletu ty dětský šály. To víš, že kolikrát musím vystartovat a podívat se, co dělá. Kolikrát je najednou ticho...tak to mě vždycky nakopne a už měžím sindovat. Teď jí právě baví házet lahvičky a koupací hračky v koupelně do vany. emoticon emoticon emoticon
17. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    V restauraci Na Statku v Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 díky za info ohledně postýlky!
antarres - nechci ji k našim, ale jako druhou postýlku do baráku; jednu mám v ložnici (klasickou, dřevěnou) a teď potřebuju něco do přízemí
17. pro 2009 ve 20:37  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
 jinak nad rodičákem jsem taky dost přemýšlela - na ten 2letý si ale asi netroufnu; radši přijdu o nějaký ty penízky, kdybychom to druhý mimčo měli, než abych byla doma bez koruny...
17. pro 2009 ve 20:40  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 tak jsem se vrátila ze schůze, jedním z bodu projednání bylo rušení pošty, což samo nechceme emoticon

Maruš, no jsem na nás zvědavá, páč třeba švagrová v jednom kole neni, malej krásně chodí a dr. ji řekla, že ho ani nemají chytat, když padne, aby se naučil padat a celkově je hodný...což je Tomášek taky, tak snad mu to vydrží emoticon emoticon

Silver, musíš si platit jen zdravotní pojištění emoticon ale u mně je to jiné, při zaměstnání jsem zároveň osvč....

zberuško, tak takhle přesně to má ta kámoška, že má dole cestovní postýlku a nahoře normální, takže určo tu polohovací a s ten pultík na přebalování je určo užitečnej...nemohla si ho vynachválit, nemusí malou přebalovat na stole nebo podobně emoticon malej je 9 měsíců a používá ho do teď, takže žádná zbytečná investice emoticon

holky, kukněte do albíčka, dala jsem fotky kolik tu máme sněhu emoticon emoticon byla jsem odpol. skoro 2 hodiny venku, Tomáš krásně chrněl emoticon jen už je ho moc, tvoří se i na cestě břečka a klouže to...je to na prd emoticon
17. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
silver
fotoportrét
fotoportrét
silver
 Antarres: Šmankote, já se ptala na výšku malé kvůli těm punčoškám - že už vám budou 92ky...snad jsi to nepochopila špatněemoticon) jedinej kdo tady byl kdy baculínek byla naše malá...ale tenkrát jsem to neviděla, až ted když se zpětně kouknu na fotky...emoticon))

Zberuska: ty bláho, to musí být náročný fungovat ve dvou patrech...my ted máme dvě místnosti a i tak jsme na mrnouska měli dvě postýlečky.. no, za chvilku nás to čeká - jsem zvědavá jak malou budu nahánět kde mi co provádí..emoticon hlavně schody musíme udělat rovnou se zábradlímaemoticon

Bodli a ty bys jezdila za prací do plzně??? pamatuju si správně žes dělala v Bohemce?
17. pro 2009 ve 22:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 silver: Nepochopila. emoticon Já minule taky měla hlavu z těch kil, jak jsem ti psala, že asi budete mít víc vež my. emoticon
18. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka: Tak tady u nás je už konečně taky sníh. Děda nám musí vyndat sáňky, ohrádku, nandáme tam pytel, Lucinku a pojedem. emoticon Teda až o víknedu, máme trošku kašlík. Nechci to zbytečně hrotit. emoticon
18. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
katerinakorbelova (33 r.)
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
 já mám taky rýmičku, ale na boby jdu emoticon emoticon snad ten sníh přes víkend vydrží emoticon
18. pro 2009 v 09:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky emoticon

Silver, jj do Bohemky do Plzně emoticon ale uvidíme, teď když vidím ten sníh a tu klouzací břečku, tak z toho asi sejde emoticon tak holt bych vypomohla v tátově firmě tady v Klatovech a práci si můžu vzít i domů...nechci z toho vypadnout emoticon emoticon
my taky máme patrový byt a nic strašnýho to neni, jak jsem psala, všechny věci a oblečení na Tomáše mám dole a nahoru chodíme jen chrnět, takže ho defakto večer odnesu nahoru a ráno snesu emoticon a my taky za chvíli budem shánět tu zábranu na schody emoticon

Maruš, vy se máte, že už můžete sáňkovat emoticon na to se těším příští rok emoticon emoticon
18. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka:
No, to se máme, ale tazím jsme trochu nemocný. A navíc tady bude nový dětský hřiště. Sice mě tu všichni nesnáší za to, že jsme si to v podstatě proadili, ale nebýt podpory ostatních mamin, tak yb tu nic nebylo. No a když se ten prostor pro hřiště upravoval, tak jsme si říkali, že by bylo dobrý z toho bordelu (shrábnutý vršek s křovám, kopřivama a tak) navršit, udělat ochranný val - jednak aby děti neutíkaly do pole (je to na okraji vesnice) a jednak na bobodáví. Takže naám tam na přání udělali kopeček, nic extra velikýho, ale pro malý děti ideální. Tady jsme sice na vesnici, ale kde jsme džív bobovali my jako děti, se teď jezdí autama, takže když napadne sníh, tak to hned posypou a je po zábavě. Tak takhle aspoň trochu prostoru na boby je. emoticon
18. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 kačí: A kam půjdete sáňkovat? emoticon emoticon emoticon Já bych šla hend. emoticon
18. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Maruš, tak to je super, že tam máte to hřiště, tady vedle školy a školky to je taky, jenže se teď lidi sekaj, že to neni podle EU norem emoticon emoticon nehcápu, celý leta si na tom děti hrají a teď ani ty učitelky tam ty děti vodit nechtějí emoticon bylo tam i takový hezký dřevěný stavení, jako velká prolejzačka, ale taky to museli zrušit kvůli normam emoticon jinak o kopce na boby tu nemáme nouzi emoticon máme tu i vlek, ale ten nejezdí...no neva na Javornou je to kousek emoticon emoticon
a ty nesvory na vsi nesnáším, včera jsem byla poprvé na schůzi kvůli té poště (jinak tam nechodim) a bylo to hrozný, člověka to fakt vybízí se hádat emoticon jsem po tom bodu hned odešla...nejhorší je, že většinou ty vesnický lidi maj jiný myšlení, hádaj se o něco a ani pořádně nerozumí co okolo a vidí to hrozně jednoduše... emoticon
18. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 emoticon ant: tady na Doubravce na Homolky emoticon , jen doufám, že tam nebude moc dětí emoticon emoticon
18. pro 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 kači: Nic ve zlým, ale myslím, že se mezi dětma vytratíte. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
silver
fotoportrét
fotoportrét
silver
 Antarres: punčocháčky jsou superemoticon sice trochu delší, ale trošku je nařasíme a bude toemoticon materiál moc příjemnej!!!

Kačko jak jste si zasánkovali?emoticon
19. pro 2009 ve 22:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 silver: Tak to jsem ráda. Naše Luci je taky nosí.
Taky jsem včera obhlídla zimní oblečení. Pokud chceš něc o jevnějšího (do 700Kč bunda), tak mrkni do CaA, pak jsem viděla jen ty drahyý věci - lyžařská souprava Kenvelo, lze koupit i zvlášť (bundička 1500, kalhoty 1000). Mně to teda přijde hodně drahý. Ale zase to právě nikdo nekupuje, tak je výběr ve velikostech. V CaA bylo všechno větší, pro malou jsem nesehnala ani velikost 86. Je to holt už probraný. Dneska jsem jí koupili botičky u Deichmanna za 999,- značka Elefanten. Tak snad budou dobrý.
No a jinak kombinézy v tescu - Cherokeee, ale nevim za kolik. Vaše malá mi přijde menší než Lucka, tak asi potřebujete velikost 80?
19. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,

tak dneska máme u nás sibiř, ráno bylo -20stupňů a Míra chtěl jet do práce a nenastartoval ani jedno auto...a to jsme včera přijeli jeho autem v 6h večer... emoticon emoticon emoticon teď už je tepleji.. "jen" - 12stupňů emoticon dneska jsem i kotel nastavila, aby topil aspoň 3hodiny v noci, páč ráno jsme tu měli strááášnou kosu...v koupelně jen 14 stupňů emoticon a Tomáš chudák měl ráno úplně ledový ruce emoticon

a co už jste všichni zdraví??
20. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka: Tak zdraví zatím nejsme, já myslela, že se mnou už to bude OK, ale pořád je mi zima, i když je tu doma vedro...
Lucinka taky ještě není úplně Ok a Aleš cucá preventivně Strepsils. Taky si ztěžoval, že ho trochu škrábe.
Snad se toho brzy zbavíme. Do toho mrazu stejně nechodíme...
20. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Všechny vás moc zdravím. Jen jsem chtěla napsat, že mám na moidrékmoníkovi nový nick. už mě tam nenajdete pod mimisek1,ale stejně jako tady pod antarres. emoticon

Všem přejeme hezké vánoční svátky, hodně dárečků pod stromečkem a v novém roce 2010 hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pracovních úspěchů.
22. pro 2009 v 00:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky emoticon

teda Maruš, ty jsi byla ještě o půlnoci vzhůru?? emoticon emoticon emoticon to já měla půlnoc emoticon emoticon emoticon

tak já dneska budu péct vánočky emoticon

taky přeji všem veselé a pohodové vánoce, spoustu dárků a do nového roku hodně zdraví (hlavně pro děti), štěstí, spokojenosti, peněz a nejvíc té lásky emoticon
22. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka: tak kočárek z ebay je už doma. Ve středu jsme ho vyhráli a v pondělí už byl doma. Posílalai ho ze skladu z Německa, ale nedali vůbec vědět o odeslání. O to větší překvapeníčko to bylo.
Kočárek se suprově skládá a řekla bych že je i hodně prostorný. Má super střechu, nepotřebujeme ani slunečník.
Mám velikouuuu radost.
22. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.