Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
tak to jsem ráda, že se vám ty masáže zdají jako dobrý dárek, protože když jsem to řekla Danovi, tak ten z toho byl nějakej překvapenej a ptal se, co s ní ty thajky budou dělat, vždyť to jsou masáže jen pro chlapy, né? :-D :-D :-D tar, jsem ráda, že jsi v pořádku a malej taky (jestli jsem to dobře pochopila) slunko, ráda tě vidím x-) ha24, my taky dnes jedeme na chatu 30 km od Plzně a prý tam naopak bude chladněji než v Plzni, tak se těším... :-D
Děvčata, všem vám přeji hezký víkend. :-D
Profilova fotka
Také vám přeji krásný víkend!!! x-)
Profilova fotka
také přeji hezký víkend ;-) kačka: a nemáte chatu tam kde my? :-D
Profilova fotka
ahojky tak zdravím po víkendu ;-) tak sme si ho pěkně užili, ale sem lehce připálená :-( že sem na to sluníčko lezla :-D
ha24: Ahojky, to se máš, že se můřžeš opalovat. :-D My byli u rodičů. Už máme doma ten koš na mimi a vypadá moc dobře. :-D Jinak přeji i všem ostatním dobré ráno. :-)
Profilova fotka
maruška: já nevím jestli se mám vypadám vždycky jak prasátko :-D
ha24: tak to po čase stejně zhnědne, né? :-D
Profilova fotka
tak my nic noveho nemame :-) akorat nadobi mam ted v knihovne misto knizek varic na balkone, nadobi meju ve vane (kdyz se mi povede dobre se predklonit pres bricho jinak mam mycku znacky manzel) obyvak vypada jako u tech lidi co maji tu chorobnou sberatelskou uchylku a manzel ma paradne vypracovanej zadek a lejtka jak sel 16x do sklepa a zpet do4p kdyz odnasel rozebranou vestav skrina a vsechny prebytecny kramy :-D takze ma to sva pozitiva i negativa, ale pak to bude taaak kraaasny :-) jestli teda prdolka nebude mit chudak trvaly nasledky jak se mamine porad zda o kuch dvirkach, povolenich, prac. deskach, podlahach a pod. :-D myslim, ze se narodi a hned bude mit neuveritelny prehled co se tyce techle veci :-D teda na dite urcite :-D Jeste ze v utery prijede martina z uk tak ta mi pred tim bouranim (tento vikent to vypukne) trochu vyvetra mozek nejakejma lechtivejma historkama a snad mi priveze i neco na sebe ikdyz to moc nevypada tak uvidime :-p opalovani nejak nevim co je a jeste sem si tak rikala ze ted uz bude v praci trochu klidneji a ono ne a dneska jsem tiskla 14 stranek verejnych zakazek presne pro nas (obycejne tisknu tak 3str) takze si asi moc neodfouknu a jednu dulezitou ti pitomci vyhlasili zrovna na den kdy ma kolega dovolenou tzn to bude jen na me tak to bude docela nerv.... Jo docela mi ted vyhovuje to ochlazeni protoze sem ozvlastnila svuj satnik novym kouskem - velmi sexy kompresivny puncocky samodrzky a tak sem si je oblibila ze je opravdu nosim poctive kazdy den i doma pod teplacky... uzasny :-D
Profilova fotka
maruška: no u mě to moc nehnědne :-D tarantulka: u vás se člověk nikdy nenudí :-D
tarantulka: Ahojky. Teda, už, aby ta rekonstrukce byla za váma,co? Jo a mít manžílka místo myčky, to je takjy dobrý. :-D
A co takhle termín nějakého srazíku? ;-) Kačka tu dneska není? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
asi není asi tvrdě pracuje ;-)
No, asi jo a myslím, že se na srazíku asi nedomluvíme, sem nikdo ani moc nepřijde... :-(
Profilova fotka
přijde mi že holky se za námi nějak nepřesunuly :-p
no, ony nedebatují ani v té původní diskusi :-D , ale myslím, že se tu postupně ukážou. x-)
Profilova fotka
já sem tam zrovna koukala že nejsou nikde :-D mě se dneska nechce nic dělat fakt že ne :-|
a co zkoušky? Kdy máš další? To počasí se aspoň umoudřilo, že nejní takové vedro...
tak já pořád průběžně peru a žehlím.... :-D
se žehlením nemám moc problém, ale teď už chci mít co nejdřív všechno hotové.... :-D
Profilova fotka
no další mám příští týden sem si dala pauzu lehkou, nějak se mi do toho nechce :-p jé jé žehlení to tu taky mám..
ha24: Tak na ten sraz půjdem asi jen my osamělé duše z BRMS . :-D
Profilova fotka
ahoj holky, jen se krátce hlásím, víkend byl super, pěkně jsme Terky svobodu zapili, ale bohužel já jsem onemocněla, mám podezření na salmonelu, takže jsem doma a spinkam a nevzdaluji se od wc :-N :-p Měte se krásně a já se zase ozvu. pa
kačí: Ahojky. To je mi líto, že jsi onemocněla. Tak ať jsi hlavně brzy fit. :-D
Profilova fotka
kačka: doufám že budeš brzy v pořádku maruška: asi jo asi půjdem jen mi tři :-D
ha24: Kačka, ty, já a tarantulka - to jsou ale čtyři. :-D :-D :-D
Profilova fotka
no jo já bych zapomněla a teoreticky je to spíš 6 :-D
ženský, to že sem nestíháme chodit neznamená že nepřijdem na srazík:-))) už jste vymyslely termín? 8-)
Profilova fotka
ne ne myslíme to spíš v legraci ;-) srazík je teprve ve fázi příprav :-)
silver: To bylo všechno myšlono v legraci. ;-) Ale chytla jsi se pěkně! :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?