Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
to musí bejt hezký :-) a jak se cítí budoucí tatínek? ;-)
No, tatínek pořád sahá na bříško a čeká, jestli ho malá kopne nebo ne. Ale ona kope na 100% před spaním nebo po probuzení. A to je pak přímo vlnobití. :-D Jo, holky, jak s tím srazíkem? Silver nahodila řeckou restauraci na Roudné (Akropolis myslím), prý je tam i prostor pro vození kočárku, ale podrobnosti by měla napsat spíš ona. :-D
Já to vcelku mám zatím v klidu, jen příští čt mám kontrolu u doktora a ve st cvičení. Takže klidně oba dny bych mohla. Samozřejmě, že ale i ty ostatní. Jdu dělat prostor pro truhláře. :-D
Kačí se rozepsala ráno a teď dělá leklou rybku. :-D :-D :-D
Profilova fotka
kačka asi pracuje :-) já ještě nevím, mám volno tak nějak nepravidělně :-| ale zkusím se přizpůsobit :-D
Profilova fotka
já ti dám leklou rybu ]-( :-D jsem se učila chce se mi spát já se srazem moc nevím, nějak nemám na nic čas....spíš až po 4.7. ....ale na mě nekoukejte, půjdu příště
:-D :-D :-D Já vím, že kdybys měla čásek, tak budeš psát. To já tě jen tak zlobím! :-p :-D :-D :-D Jé, tak to je škoda, ale určitě to všichni pochopí. :-D
Profilova fotka
jasně, nikdy nemůžou všechny ;-) já taky nevím jestli půjdu
Profilova fotka
tak ještě 45 minut, nějak mě to tady nebaví
Profilova fotka
aha, tak to půjde asi maruška s lucinkou samy :-D
Profilova fotka
já uvidím, až budete mít vybraný datum, čas a místo, tak já uvidím, jak budu zvládat a dám vědět den předem, jak jsem na tom... a ještě byste mě mohli trochu přemlouvat a prosit, ne? A ne se s tim hned smířit, jako :-p :-D
Profilova fotka
kačko no tak pojď :-D
Článek se načítá
doprkýnka, ted jsem vám psala, a než jsem to stihla odeslat, tak mě to odhlásilo a můj vzkaz se vymazal... :-| tak tedy k navžené restauraci Akropolis - je to na začátku Roudné, blízko kruháče. dá se tam sedět na zahrádce, pod slunečníkem či stříškou...je to ve vnitrobloku, kde je celkem klid a dá se tam vklidu drandat.. Chtělo by to ovšem hezké počasí, abychom nedrandaly všechny ..zubama..:-))) tak kouknemež na předpověd počasí a navrhněmež nějaký termín...já nemohu úterky, jinak bych se snad podřídila:-) Kačko, neblbni, bez tebe to nejde!!:-)
Profilova fotka
akropolis znám, chodili sme tam často s rodinou :-)
Profilova fotka
no tak kačko pojď :-D
Profilova fotka
:-D od středy se má prý oteplovat, tak snad to na chvíli vydrží no a který týden tedy je v plánu?
Profilova fotka
tak navrhujte holky ;-)
Profilova fotka
já jdu domů, tak zítra ahoj ;-)
Kačko, pojď s náma.... :-D
silver: V mailu máš zprávičku. :-D :-D :-D
Zítra tu zase budu až odpoledne, tak se zatím mějte, fárám za chvíli do Plzně, manžílek jde dneska jezdit na formule do papírny. :-D Tak se tam jdu pokochat a pak ještě něco zařídit. :-D
Profilova fotka
Dobré ráno, tak já myslela, že konečně se někdo vyžvejkne a nahodí nějaké datum a ono nic, s vámi je potíž :-D
ahojky, scháním svatební dar, chcem koupit příbory, přímo si o ně řekli, jen nějak nemůžu v Plzni natrefit a nebo jsou nehorázně drahé, nevíte, kde bych se mohla kouknout?
Profilova fotka
ahoj skaf, příbory...vím, že hezký mají v INSIDE (OC Olympie), nerez, 24 kusů 1990,-, mají net stránky jinka bych se zkusila podívat do KIKY, Tescomy, kolegyně si kupovala v A1 kuchyně, Skladová 7, mají i net stránky jinka nevím, zkouším vymyslet nějaké domácí potřeby, ale nic mě nenapadá...
Profilova fotka
Domácí potřeby jsou vedle železářství, (který teď nevim, jak se jmenuje, u Hofmanů?) vedle kina Hvězdy.
skaf: Do konce měsíce je akce v Makru na příbory, je to 24 dílná sada značky BSF Melody, normálně stojí 2246, ale já bych Vám mohla dát bodíky na slevu a pak by to dělalo 1123,-. Musíš mít ale někoho, kdo může s kartou do Makra, k tomu můžete dokoupit třeba kleště na led (pův. cena 138) za 69 Kč, nebo lžičku na olivy taky za 69,- a dál třeba lžičku na med za 69,-...je tam víc možností, bodíků ti můžu dát celkem 16, sada příborů je za 11 bodů a za ty ostatní můžete vybrat právě ty speciální lžičky a tak...
Jestli máš zájem, tak se můžem domluvit na předání... :-D Já pro sebe bodíky ještě mám, takže není problém. :-D
skaf: Nakoupit to můžeš v Makru až do konce července nebo do vyprodání zásob..já bych nečekala... ;-)
Jo a jinak všechny zdravím. No, Kačí s tím termínem srazíku...no, tak co třeba příští nebo přespříští týden?
skaf: Tady jsem našla nějaké příbory....z té kolekce BSF Melody http://www.pottenpannen.cz/produkty/1...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?