Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
kačí: Ten košík je tam nepevno přidělaný, asi se k němu přikloním, vždycky se mi líbila třeba kolíbka a tak....
tar: No,je pravda, že bych to měla hlavně v obýváku, my máme teda i tu skládací postýlku, ale s tou počítáme asi až na dýl a hlavně, když třeba pojedeme někam na dovču a tak..
tar a Kačí: Díky za názor. :-D
Profilova fotka
a ten košík slouží prostě jako postýlka? I na noc? Mi to přijde trochu malý :-N :-D
no, na noc ne, chtěla bych ho mít v obýváku, abych měla malou u sebe a nemusela jí dávat přes den do postýlky, my jsme pro tuto variantu pořídili i skládací postýlku, ale to už bychom tu moc místa neměli. :-N
tu skládací využijem hlavně na dovču a tak...
Profilova fotka
aha, tak to jo...hele vy máte ten byt asi nafukovací, viď? :-D Nám by se sem do obýváku už nic nevešlo, vůbec nechci vidět, jak to budeme dělat až budeme mít mimi, asi by to chtělo větší byt, ale kde vzít a nekrást :-N
kačí? tak náš obývák má rozměry 5,5x5,5 m a tak velký máme i obývák....a to nemluvím o pracovně(ta je trochu menší) a ještě tu nahoře máme velkou místnost - do budoucna obývák a jídelna - celkem asi 74m2. Takže je to tu docela veliký :-D
Profilova fotka
:-D předpokládám, že jeden obývák měla být ložnice :-D
Profilova fotka
no to máte opravdu velký já nevim jak velkej máme obývák, ale celej byt má asi 60 m čtvrečních... vůbec nechápu, jak někdo může bydlet v 1+1 se dvěma dětma (viz. můj brácha tak žil několik let)
no, jsem se spletla :-N
tak musíte někdy přijdet na exkurzi, až bude malá na světě :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no já myslela, že bych se stavěla i někdy dřív než porodíš :-N jsi nás zvala ať přijedeme na kolech, tak si to plánuju, až budu mít volnější víkend, že se přijeden´me k vám občerstvit :-D
Profilova fotka
jsme v neděli ráno měli blbej nápad, že než vyleze sluníčko, tak si půjdeme zabruslit (u chaty je slepá silnice) já jsem nebruslař, kolečkáče jsem měla na nohou po druhý no po 10 minutách jsem se nas..la, páč mi to nešlo a strašně mi bolely záda a nohy a bála jsem se, že spadnu, tak jsem si je zula a došla k autu pěšky v ponožkách :-p Dan mě dojel a seřval, jak malou holku, že nic nevydžím a ať si je opět ihned nazuju a koukam jezdit |-| a světe div se, mně to pak už docela šlo :-D takže pointa = neházet flintu do žita :-D :-D
no jasný, to by člověk nikdy neměl... :-D no tak když dáš vědět předem, že se stavíš, tak s váma budu počítat :-D
Přeji dobrou chuť. :-D
Dneska se tu už asi jen tak nikdo neobjevíte, tak se mějte hezky a přeji také hezký a hlavně ne tak parný víkend. :-D
Profilova fotka
ahojky holky tak sem doma, snad sem se na chatě trochu opálila ;-)
Dobré ránko všem. :-D
Profilova fotka
Dobré ránko!
Profilova fotka
dobré ránko! x-)
Jé, ahojky zberusko a kačko. Tak dnes tu bude o jednu dušičku víc. :-D
ha24: Tak předevčírem byla docela zima, né? A kde vlsatně máte chatu? :-D
Profilova fotka
Víte, co jsem nakonec koupila mojí budoucí švagrové jako dárek na rozlučku? :-D Thajské masáže :-N , myslíte, že to neni blbý? No já doufám, že neni, páč už mám koupenej poukaz :-D
Profilova fotka
Včera jsem byla s ní na nákupech, tak jsme koupily bráchovi kravatu a košili, ta kravata je úplně moc moc krásná, opravdu se nám povedla :-)
kačí: Tak já myslím, že thajská masáž je dobrý nápad. :-D
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak vás zas po dlouhý době všechny zdravím. K tomu srazíku, o víkendu mi to taky nevyjde, protože to máme pořád něco, ale jinak v týdnu kromě pátku můžu kdykoliv, takže navrhněte termíny a už se na vás s Deniskem moc těšíme. A klidně můžeme jít do tý zoo, když budete chtít :-) Kačko to jsi vybrala super dárek na tu rozlučku. Mějte se krásně a užijte si víkend ;-)
Profilova fotka
tak to si se kaci trefila ty thajsky masaze sme koupili tady s lidma z prace jedny kolegynce jako svatebni dar... maji mrnavej byt a uz vsechno zarizeny tak sme nevedeli a pak nas napadlo tohle... my s petou dostali vikend na zamku taky tady od lidi z prace to bylo taky dobry :-)
Profilova fotka
jo doktory uz mam uspesne za sebou pani mudr na interne byla super a vsichni kolem me litali a porad vykrikovali tak pojdte vy dva v jednom a kde mame tu tehulku apod tak sem se zeptala jestli jako "dobry" co blaznej a oni : no vite jak je krasny tu mit jednou nekoho zdravyho a mladyho!!! :-D tak to me vcelku potesili :-) akorat v okoli nebyly zadny potraviny tak dneska nemam koupenej obed a mam tu akorat jabko :-( protoze u nas kantyna funguje jen rano... no zkusim vyzebrat polivku ale teda nevim.... nevim :-(
Profilova fotka
kačka: my thajské masáže dostali ke svatbě ;-) maruška: nebyla tam zima, máme chatu asi 30 km za plzní, je tam hezky většinou líp než v plzni ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?