Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
no ja mam v kancelari celou dobu zimu ... vy porad pisete jak je vam vedro a ja tu sedim v saku :-) tede dneska a vcera mam 3/4taky ale jinak tilko a sako :-) a strevice s plnou spickou :-) a je mi tak akorat... a doma chodim v triku a ve spodarech a je mi zima na prdku a peta jen lezi nahej na posteli a funi at se ani netulim ze hreju.. jo a spim v dlouhym pyzamu :-) mam takovou divnou termoregulaci ani se moc nepotim.. to peta zase extremne... uz si dneska bral nejakej hadr na sedacku do auta :-)
no, já spím v noci jen v takovým dlouhým triku a jsem furt odkopaná a to nám běží celou noc větrák...no fakt šílený...
Profilova fotka
antarres:asi 4 myslím :-p doufám že to bude pohodička ale uvidíme uvidíme ;-)
Profilova fotka
ha24, taky gratuluji!!! 4 je pohoda, já mám ještě 7 zkoušek :-p :-D (dodělávám i za ZS)
tarantulko, jakou tam znáš PA? já znam taky jednu, co je právě na MD
Kačí: To máš ještě hodně zkoušek, do kdy je musíš mít?
Profilova fotka
ant, do 4.9. 2008, ale nemusím mít všechny, hlavně abych měla kredity :-N , já stejně počítám s tím, že budu prodlužovat o půl roku...uvidím např. ve čtvrtek jdu na zkoušku a nemůžu se dokopat se to naučit, prostě mi to nejde a já vim, že mi to nejde, tak se neučím |-| , ale musím dnes začít, ale kdy, teď v práci jsem ráda, že žiju (opět je tu vedro na padnutí, bouřka se nám vyhnula) a až přijdu domů, tak asi padnu do postelel, páč mám spánkový deficit ještě z minulého týdne :-D
Profilova fotka
ale pomáhá mi, že se tady můžu vykecat a hned mám lepší pocit :-D před Danem nemůžu říct, že se neučím, by mi zase dělal přednášku o zodpovědnosti apod.... jeho nejvíc štve, že si na to patlam dovolenou a nemůžu být s ním
To znám, když to nejde, tak to prostě nejde. Ale třeba si vytáhneš něco, co budeš vědět. ;-) :-)
Profilova fotka
to je písemně, teorie + příklady, já spíš doufám, že něco opíšu :-D měli bychom být v malé učebně 60 lidí, tak uvidím, jestli nás nějak rozdělí nebo co...
Profilova fotka
Dobré ráno x-)
Profilova fotka
teda reknu vam ty doktori to je narez.... gynmudr me poslala na internu kdyz ten muj obvodak me tak genialne telepaticky vysetril, ze na me ani nesahl, ale vsechno je podle nej v poradku a na interne mi rekli ze teda kdyz sem tehotna tak nepotrebuju doporuceni a mam hned dorazit, protoze k nim sem mela prijit do 3ho mesice aby kdyby byl nejaky problem mi mohli ukoncit tehot. takhle ze jdu pozde, ale to ze mi mela gynmudr rict... no nic fakt jsou na baterky uplne vsechny znama neznama pece stoji za prd nevim tenhle kraj je nejakej divnej...
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já mám den blbec 8-( teď jsme přišli z oběda, měla jsem naraženej speciál - vepřový steak + brambor + zelný salát, no a když jsem došla na řadu, tak mi paní kuchařka oznámila,že na mě už speciál nezbyl a že jestli chci, tak mi udělá smažený sýr s hranolkama, no tak jsem se sice naštvala, ale hold co se dá dělat, tak si dám smažák a ptala jsem se, jak je to s cenou, (speciál je za příplatek), tak prý mi dá ten zelný salát, co ji zbyl :-N , no tak po 15 minutách jsem dostala jídlo a on to nebyl smažák ale gordon blue, kterej moc nejim, no takže jsem byla "nadšená", ale já jsem slušně vychovaná, takjjsem ani moc nenadávala a snědla to. Narazila jsem si oběd na pátek, zítra jdu na zkoušku, tak nechci oběd... Dojdu do kanclu a mám email, že zkouška je zrušena!!! Takže jsem zítra bez oběda :-D :-D Fakt mám štěstí :-p Ještě čekám, co mě dnes postihne...
kačí: tak s tím obědem a zkouškou - to je vážně dobrý, to se povedlo. Tak doufám, že si vezmeš nějakou pořádnou sváču. :-D Já jsem se dneska na net dostala až odpoledne a to už by tu se mnou asi nikdo nemluvil. :-D Jsem ráno byla na cvičení a pak jsem sháněla noční kojící košili a ještě nějaké 3/4 kalhoty, to, co mám doma, mi už není a pařit se v dlouhých kalhotech rozhodně nebudu. ]-( Ale byla jsem úspěšná!!! x-) Dneska byl ten odpolední deštíček příjemný, ale pořád tu máme teplotu 25,7°C, to je děs. No, o víkendu jedeme k rodičům, tak uvidíme, jak bude v paneláku. :-D Tak pro dnešek končím, snad tu zítra někdo budete. :-D 8-)
tarantulka: No, mě tedy gyndařka taky neřekla, že na internu musím jít takhle brzy, já šla na internu rozhodně dýl. Mně teda gyndař(ten, co je s mojí gyndařkou v ordinaci) řekl, že tam chodit nemusím, ale obvoďačka mě tam poslala.... :-D
Profilova fotka
NO ja bych asi nejvic ocenila kdyby mi nekdo dal harmonogram co kdy kde mam delat a je to takhle aby clovek furt neco obihal zbytecne nebo furt shanel nejaky informace uplne jinejma kanalama... :-( proc uz nekdo nesepsal nejakou takovou prirucku ktery vysetreni kdy a kde a je to a co je poviny a co ne a k tomu vysvetlivky myslim ze ani v tech knizkach to nemuze bejt protoze ty jsou kolikrat z ciziny a tohle je asi vsude jinak... takovou brozurku by klidne mohli davat vsichni gyn mudr zdarma a zatahli by to z tech nasich poplatku :-( aspon neco uzitecnyho... Ja na to nemam cas porad neco studovata a zvlast ne ted vubec nic nestiham a fakt dekuju bohu ze se kolegovi pred rokem narodila ta holcicka a ze je do ni uplne hotovej a tudiz me kupodivu dost vychazi vstric kdyz musim porad nekde litat kdyby to prislo minulej rok tak uz by asi tak chapavej nebyl... no nic jen ze ja nesnasim jakykoliv cekani a kdyz clovek chodi po doktorech tak je to vetsinou o cekani a z toho ja jsem strasne nervni a vzdycky mi to zvedne tlak protoze mam pocit ze mam spoustu uzitecnejsich veci na praci nez nekde sedet a cumakovat nez na me prijde rada :-p pro prdolku chci samozrejmne jen to nejlepsi ale kdyby to slo bez toho cekani :-D
tar: Myslím, že si nevybereš. V těch knížkách to skutečně taky není popsané, takže je to na prd. Kdy, kam má člověk jít....plno věcí jsem právě zjistila na netu a tak...ale ono je to jiný, když jsem doma a nechodím do práce. Jinak zdravím všechny po ránu. :-D
Kačí: Tak co bude dneska místo oběda? :-D :-D :-D
Profilova fotka
čau holky, tar, to mě mrzí s těmi doktory a bohužel čekání tě nemine asi nikde, hold se to chce obrnit trpělivostí a mít sebou vždy něco na čtení, to uklidňuje. ant, budu mít řízeček a br. salátek od tchýňky x-) neumřu hlady, hurá! :-D a jak se máme?
Profilova fotka
tar, a mohla bys tedy tu brožurku sepsat pro nás ostatní ty, jo? :-)
Kačko: To je ale výborný nápad!!! :-D Chudák tar, má toho teď, že neví, kam dřív skočit. :-D
kačí: Mňam, řízeček..... :-D
ty nám tu děláš chutě. Dneska budu žehlit, mám tu 3 sušáky (na radiátorech) plný pidi věciček a ještě 3 šňůry v další místnosti, jsem toho zase vyprala moc, tak jsem musela šňůru nakonec zase použít. :-D
tar: Poradíš? Co bys raději vybrala:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=... nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7...
Já bych ráda ten proutěnej koš.... :-D no, je to tak na půl roku, možná i víc, to druhý mi přijde jen takové provizorium...
Kačí: Ty můžeš samozřejmě taky radit. :-D :-D :-D
Profilova fotka
no opravdu vyborny napad :-) ale nerikam ze me to nezaujalo,ale vzhledem k tomu meu naprostemu ignorantstvi co se tyce studia tech prohlidek atd tak myslim ze je to spis neco pro marusku :-D tak uz i z tech prednasek musi vedet uplne vsechno a distribuci a promotion bych nechala na radus-svedkyne a bude to uplne dokonale :-D ja vetsinou kdyz je nejhur tak volam segre, ale ta se v tom taky uplne neorientuje tak kdyz fakt nevi nebo uz si podle sebe nepamatuje kde vsude byla tak rekne ze to neni jeji obor :-D (je rengenolog tak zna akorat ultrazvuky a sona ale to zase ne ty tehotensky... vcera se mi ptala jestli chcem vedet co to bude tak sem rikala ze urcite a ona ze pri tom pristim to nebude chtit vedet a prej si to zkusi poznat sama... no ja myslim ze ja na tohle nemam asi to spravne vzdelani tak me to bude muset nekdo rict :-D
Profilova fotka
ja bych radsi kosik je na tech koleckach tak to muzes i jako drncat nebo tak a je to mobilnejsi.. sestrenka ma neco takovyho ale je to puvodne kos na rohliky z nejaky stary pekarny... ale uz to vydrzelo asi 5 miminek :-) muzes tam dat treba i vetsi kolecka a pekne to tahat prez prah .-) to druhy vzdycky musis nekde polozit a prenaset a to je blby... jeslti teda nejak vic necestujete ale jak si rikala ze u tchyne budete mit taky postylku tak je to zbytecny.... ale u kosiku neni rozmer ale vypada vetsi.... tamto je tak na chvilku... jo a marusko neprehanej to jinak uz se tam ani nehnete a radim ti nejlepsi je co nejmin zastavenej prostor protoze tam je to pak nejbezpecnejsi :-) ja myslim ze tyhle vymozenosti i ozelim to uz bych z tech modrin nevysla :-)
Profilova fotka
ant, mně se líbí taky ten protěnej košík, ale asi bych se bála v tom dítě nechat samotný |-| , nějak mi to přijde nestabilní, nemůže z toho vypadnout? =-) tar, já ti řeknu, co čekáš, ale až tě uvidím, jo? Normálně na tebe kouknu a vim :-D a co bys chtěla? a co jména?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?