Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je při pátku, už jsme skoro doma. Já jsem teď na území nikoho, věci už mám na céčku a fyzicky dřepím na éčku a nic.... Ale Miru máš pravdu, tenhle barák budem mít brzy na svědomí víc dětí :-) Šári, to není strašení, to je přece hezký ne :-) Jinak hlásím, že zítra vyrázíme s Marťou na výlet na Mělník omrknout šatičky, našli jsme na netu salon www.jasmine.cz a Miru ve Stefani se mi šaty moc líbily a paní byla ochotná, ale to mi přišly tady v Ltm všechny strašně hodný
Profilova fotka
Miru... tak ať se ti dole líbí. Ale to už se asi takhle přes den nepřipojíš co? :-( Jo a zítra dobře pořiďte a pokud budete moci tak foťte, už se těším na fotečky. :-D Miru to oni hodný jsou, jen paní v Sissi nás pořád nutila do smlouvy. Ta prej teďky dělá v brilantu =-) A tenkrát na mě narvala i šaty ve velikosti 40 a že prej dobrý... no já šla do kolen a to mi pod ty šaty ještě dala spodnici se třema krukama, no selka hadr hele :-D
Profilova fotka
jo fotit budeme a teď mě napadlo, že bych si mohla vložit do alba taky fotky, které už mám a dole se už opravdu nepřipojím nikdy, tam budu jak ve výkladu
No to je jasný, myslím, že při tomhle stylu se jim tady rozjede baby bomm brzo! No Šárko asi rok je průměr spíše, ale třeba naše kolegy ně Mílo viď?? Ta dva měsíce a šup byla v tom!! Sama nečekala, že se to tak brzo povede a to už čeká druhý!! No tak Miru hezky pořiďte a hlavně si vyber ty pravé tfuj tfuj tfuj!! Jo byly ochotné všechny v salonech, ale v SISI byla hrozná teda, tak byla absolutně mimo sty jako! Na mě narvala šty, že mi neseděly, prsa jsem v tom měla špičatý, vůbec žádný tvar, no hrůza prostě jako!! V tom kdyby mě Jarda viděl tak by si mě snad ani nevzal a řekl, že jsem se zbláznila, to bylo hrozný!!
No Miru tak třeba o poledku!! To je hrozný, mě připadá, že to všem jenom ztěžujou ach jo!! Je mi z toho fakt zle opravdu!! Všechno přesně obráceně, všechno prostě rozhodnou obráceně. A to je u nás ještě dobrý, ale až budeme plnej stav tak to radši ani nechci vidět! To zase bude nestíhačka, ale já už se rozčilovat nebudu! Pak mám doma spát v klidu, samozřejmě jsem si nekoupila ten čaj na spaní!! Tak zase budu čumákovat!!
Profilova fotka
tam jsem taky měla na sobě jedny, co byly strašný, ale jinak jsem byla spokojená a bylo mi krásně no jo někdo se snaží a nic, mám i takové kamarádky a někdo nečeká ani, že to bude tak rychlý
Aaaa koukám děti. Se ti někdo trefil do vysněného termínu Miru nebo co se čertíš?
Profilova fotka
NO Miru to by jsi mohla... ať se pokocháme, to zas budeme slintat, co Miru.... ty jo... fakt bych šla do toho znovu 8-) Tak holky hezký víkend, to tu pofackuju a mizím vstříd volnému víkendu :-)
a já sem co jako? :-)
Ne překopávat tady celý oddělení a celej soud šoupu jednu sem druhou tam a ani ta dotyčná třeba nechce! Prostě děs a nám zase jedna bude chybět a to prostě nikdo neřeší! To mě sere nejvíc! Ono se totiž všechno řeší až když to nastane tady se ničemu nepředejde prostě! To je děsný!! Jinak Miru foť když to půjde ať ti to okoukneme!!! JInak hezký víkend!! Má být docela teplo, ale pršet!!
Profilova fotka
Tak jsem si hodila do alba fotky ze Stefani a Sissi, kdyby jste měli zájem :-D
Krásný den! Dneska tam svítí sluníčko a hnedka se jinak kouká ven!! Miru hnedka jdu na to to je jasňačka!! :-D
Článek se načítá
Tak Miru ty druhé jsou zajímavé klidně bys je mohla mít, je vidět, že ti padnou!! Ty třetí jsou krásný no, ty jsou klasika, jsou hodně oblíbené!! Tyto nebo podobné měla myslím i Míly svědkyně, když se vdávala a ty první určitě ne!! Takže pro zajímavost u mě vedou ty prostřední!
Koukala jsem ještě jednou Miru rozhodně ty prostřední u mě vedou, jsou fakt zajímavé a dělají ti krásně štíhlý pas!!! :-D
hezký sobotní den přeji! Rozhodně dávám bod těm druhým šatičkám, úžasně zdobený korzet i spodek sukně, přesně můj styl...a fakt ti padnou z těch tří nejlépe:-)
Jo jo to rozhodně ty prostřední!!!!
Profilova fotka
Nazdárek, jéé Miru koukám, že ty šaty ve Stefanii z tý Romantiky nakonec objednali, ty mi paní slibovala loni, ale pak jsem tam nešla. Ale jinak vedou taky ty druhý. A ty třetí vypadají fakt jako ty co měla Lenča, když se vdávala. Tak uvidíme jak pořídíte s Marťou dneska na Mělníku ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zase tu, i s novýma fotkama :-) Ty prostřední jsou ze Sissy, dneska jsem je měla na sobě i v bílém. Celkový dolej z Mělníka- dobrý, šaty hezký, jen ty co se mi tam líbily nejvíc mají i v Ltm, až na ty poslední a ty mě fakt dostaly, ty na mě mají jen tam, jinak ty dvoje jsem už na sobě měla. Hodně to zamotalo hlavu Martě, měla z čeho vybírat. Teď nevíme, které dřív. Ale možná zůstaneme v Ltm, Mělník byl i cca o 1500 Kč dražší na půjčovném. A je to fakt super pocit to mít na sobě. Holky na kolik vás tak vycházeli dorty, jako hlavní svatební, já viděla v tom Mělníce, že kolem 3500 Kč, to mi přišlo hodně. Miru a jinak dneska bylo venku fakt nádherně, dneska jsme s Márou cestovali po hřbitovech,zapálit svíčky, tak jsem na tebe myslela razili jsme přes Keblice a v Libo kolem bytovek :-)
Profilova fotka
Miru, ty poslední jsou fakt super, ty se mi na tobě taky líbí. To věřím, že jste měli zamotanou hlavu, to my taky hele. Když jsme tenkrát byly s Mirkou v Nicol, tak jsme tam byly něco přes 2 hodiny a já ty moje měla na sobě jako první a pak se k nim asi ještě 3x vracela :-D Nás ten hlavní dort vyšel kolem tisícovky, což si myslím, že byla přímo super cena a mile mě paní v Lilii překvapila. Ono záleží podle toho jaký chceš, např. moje svědkyně ho měla tuším kolem 2 tis. Kč, ale bylo tam hodně marcipánových kytiček, takže to dělal i ten marcipán, ale byl vynikající, ty ho měli z pekáren. Záleží co si za dort představuješ.
Tak já mám pocit ze sme tři dorty měli do litru :-)
Profilova fotka
Pepo a jaký jste nakonec měli dorty? V albu je nemáte =-) Byl to ten trubičkovej?
mozna tam nekde jsou k zahlidnuti nejsem si jistej. meli sme ovocny na piskotovym korpusu s ovocnzm kremem
Profilova fotka
Mílo díky, na ty poslední pořád myslím, jestli se budu vrace do Mělníka, tak pro ně. Jinak za ty dorty díky, Lilii si hodně chválí, a to co jsev viděla včerami vyrazilo dech, dort za 3500,- Kč, ty bláho.Já bych chtěla taky marcipánový, ale ne za takovýhle prachy :-)
Profilova fotka
Miru, jj, někdy jsou děsný ceny a nevědí co by za to chtěli. Pokud budeš chtít dort z Ltm tak zkus buď tu Lilii nebo dole tu cukrárnu u kruháku, v obou udělají dort i podle tvého obrázku ;-) já tam taky nesla předlohu ;-)
Profilova fotka
Zdáreček, my měli dort z Roudnice z Řípu za 1.200,-Kč třípatrový a byl fakt úúúúúúúúúžasnej.
Profilova fotka
ilonne a to jste měli taky marcipán? ty jo holky, tím včerejškem mi začalo to plánování asi nějak docházet a víc nad tím přemýšlím, jak jste to dělali teda s těma výslužkama do práce - na každé odd. krabičku, cukroví a koláčky a na svatbě svatebčanům do každé rodiny krabičku + takový ty na obřad, sousedům a tak? To je docela síla, bude to pěkný to odhadnout kolik, aby nebylo málo :-) Miru, kde vy jste měli tu hostinu? Měla jsem pocit, že jsem ten sál někde viděla?
Profilova fotka
Krásné ranko, Miru, jj, na každé odd. krabičku, na ty větší odd. větší krabici a na účtárnu jsem třeba dávala jen košíček. Po hostině jsme dávali buď do rodiny nebo do páru, podle toho jak to vyšlo. Hele já ty krabičky rozpočítávala asi 5x a byla asi 2x dokupovat =-) to bylo asi to nejhorší no, aby bylo na všechny a na nikoho se nezapomnělo ;-) Chce to pořádně velký blok a psát a psát a psát :-)
Krásné raníčko!! Miru tak v Keblicích máme taky hrob, ale babička už tam byla ve středu ho mejt a tak a v sobotu byla zapálit jenom svíčku!! A v Libo bydlí naši, tak jsme byli včera, slavili jsme taťky narozky! Tak jsme se zase přetláskli a ještě jsme toho plno vafasovali domu! Takž oslava super! A 15. listopadu zabijíme čuníka!! Miru měli jsme hostinu na Hlinné a bylo to super!! Jinak s dortíkem mě ho pekla jedna paní z Březinovy cesty vlastně všechny dorty do výslužek a i ten hlavní! Jeden dort vycházel cca 200 - 240,-Kč, čokoládový byl dražší! Ale jinak ceny super! Dortík jsem měla třípatrový a celý potáhlý marcipánem, paní mi ho upekla podle obrázku a květinářka mi ho pak dozdobila živou kytííí!!
Profilova fotka
Miru a ten hlavní vás vyšel na kolik? A to jste ho měli z toho karibiku? Tam je ovšem problém, že oni mají otevřeno pouze přes léto. Páč je to spíše jakoby zahradní restauračka. :-N
ahooj

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?