Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
jakou chces sukynku?
Profilova fotka
Péťo, na předchozí stránce je na ní odkaz ;-)
Profilova fotka
Ju tak ja bych brala si tu bezovou
Mílo mě to tu nechce nějak naběnout sakra, trvá to 100 let!! Jdeš dneska na hovory?? Že by jsme se sešli u PC a já to objednám!! Já chci tričko na jedno ramínko a halenku saténovou a Jarouš mi včera vybral ostružinovou tak snad to bude dobrý jinak měli lahvově zelenou a nebo černou!
Milu, je pravda, že jeho styl se prostě pozná.....sice je profík, ale každou svatbu má stejnou, což mě trochu mrzí....ale popravdě, co se dá vymýšlet v ploskovické zahradě pořád jinýho a originálního....tu fotku bodulky jsem viděla:-) Šárko, manželství? U nás žádná změna, taky po osmi letech vztahu:-) Bydlíme ve svém, zadlužený až do důchodu, ale hlavně, že máme svoje....no to kafe by bodlo, koukej se ozvat, pokecáme...jinak jsem v 11. týdnu, takže všechno klape, jak má:-)
Profilova fotka
Jj, jdu dneska na hovory a pak jdeme na bowlig, tak kdyžtak zítra si můžeme dát rande na skypu :-D Danko, oni jsou většinou všichni fotografové stejný, ikdyž se podíváš na toho co měla MIrka, si nemůžu vzpomenout na jméno, tak ty jeho fotky z Budyně jsou taky jak přes kopírák. A když jsem koukala na fotky od pana Náprstka, ten co fotil nás, tak taky má nějaké pozy stejné, jen ksichty tam jsou jiné :-D ale je fakt, že ono se toho zas až tak moc fotit jiného nedá no.
juu to je bomba..moc ti to přeju..zrovna tady s holkama řeším že uvidíme příští týden co můj test :))
Profilova fotka
Danko, tak to gratuluju. A Šári tobě držím palečky ;-)
četla jsem to pár stránek zpátky, tak jsem na tebe zvědavá, když si vzpomenu, jak jsem každý měsíc plašila a měla nakoupenou zásobu různých těhu testů....no jak blázen....tak snad ti to vyjde:-)
Šárko budeš dělat test jo?? Tak ať to vyjde!! Tak nakonec žádný vaječníky, ale miminko co?? Jasně tak ju, já se dneska proberu tou tabulkou, jestli mě k tomu teda Yardhik pustí, protože má novou hru a je k neudržení, se nají a už u toho dřepí ach jo! Prý mám stejně pauzu tak toho využívá? To je co, sprosťák jeden!! Vybereme to, ale já nemám doma krejčovský metr to budu muset zase přes provázek!! :-D
Profilova fotka
Dančo a jak dlouho jste se snažily a kolik je ti let? To víš jsem zvědavá jak opice :-D
no...zvědavko:-) V prosinci mi bude 27 a snažili jsme se 5 měsíců...takže relativně krátce....
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmmm... to jo no..... mno mi něco přes rok a zatím nic... si dává na čas příroda jedna 8-(
no já se zatím nesnažila a uvidíem zda bolesti jsou mimčo
Profilova fotka
Milo hele nech bejt v lednu pockej :-D nebo prosinec kterej ty nechces
no holky po té zkoušce šatů si říkám raději se vdváat netěhu at nevypadám pak jak lachtan
Profilova fotka
Mno, to vidím na ten prosinec hele, mě profouknou a bude
Profilova fotka
Ja bych se asi jako tehu taky vdavat nechtela,to bych si asi neuzila napit se nemuzes nic proste,unavena brzo to bych nechtela äsi,ale nekomu to nevadi
to nemůžu i tak :))
No právě to by bylo zářijátko jak vyšité co Mílo?? Já bych chtěla mímo na jaře!! To je takový hezký, máš to na léto větší už a je s tím už sranda!! No Šárko dej vědět jak dopadneš hlavně!! Dani tak to jsi ještě mladší jak já, já už mám 27 zasebou!! 5 měsíců?? Tak to jste se zařadili mezi ty, kteří měli štěstí no!!
Profilova fotka
Já si taky říkala, že se nechci vdávat těhu a antíky mi vyšly akorát, že jsem je dobrala po svatbě :-D to bylo vypočítaný. MIru na jaře jo? Hm, to už jsem tu někde dneska četla =-) :-D
Profilova fotka
No prave MIlo :-D
Profilova fotka
No segra to je sranda :-D nejlepsi je to ted,a tahle sranda prej trva tak do tri let takze este rok a pul,budu brat prasky na nervy :-D :-D (sranda)
já beru léky na tlak a s nima pít nemůžu.. no dám vědět ale myslím že nejsem..
Hele Šárko to se ukáže!! HOlky myslím, že né zplodit, ale aby se narodilo na jaře né asi?? Ale který jaro co? hihihihihi :-D NO jestli to tady takhle půjde dál u na oddělení jak to jde teď tak mají naše Uričátko na svědomí! To se jako nedá a bude hůře!! To víš, že jo Mílo udělaj fouk a je to hotový!! A máš dítě v září jako vymalovaný hele!! :-D
Profilova fotka
Miru, já to tak pochopila, že chceš, aby se narodilo na jaře... jen říkám, že tuto větu jsem tu dneska zrovinka už dneska četla... a zkus hádat kde :-D
Kecáš???? No asi vím no!! No mě by se to líbilo, ale v dnešní době si asi moc vybírat nemůžeš, hlavně aby to bylo!! Včera nám zrovna psala jedna známá, to je švagrová od Moniky do má Franta, a budou mít kluka a ona si tak plánovala jak bude dědit věcičky po Natálce, hm tak to asi těžko no!! Ti se snažili 8 měsíců!!
holky nestraště mě.. jsem zvědavá až se budeme 100% snažit za jak dlouho to bude.. asi průměr je půl roku co??
Profilova fotka
JJ, zhruba tak nějak se to bere a většinou až po marném roce snažení s tebou doktoři začnou něco dělat :-. 8-(
no tak jim řeknu po půl roce že se snažím rok hihi :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?