Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Miru to jsme si užívali až večer, nejdřív práce pak zábava!! Né babičce jsme pomohli, ona by tam pak po štaflích lezla sama, strejda tak akorát stáčet vínko, ale domácí práce nic moc!! A dovezli jsme jí naši bývalou televizku, tak mají na co koukat!! Oni koukali na televizi ta měla snad menší obrazovku než můj mobil! No prostě hrůza, na tom nemohli nic vidět, tak teď mají pořádnou telku!! Mílo dyť víš, jsem ti to říkala!! Bude tam tapetka a ta Alpina barva vínová!! Takhle už je okókaná!!
Profilova fotka
njn... vlastně.... hele to mě tak napadá, že to možná budete mít stejnou barvu jako my tý jedný stěny v obýváku. :-D Páč jestli si dobře vzpomínám, tak od té alpiny tam tenkrát měli jen jednu tmavě červenou.... ale my ji měli dřív hele :-D :-D :-D
No jsou dvě od Alpiny červený jedna Taurus a ta druhý teďka nevím! No jenže kdo vymaluje! Mílo nám už leží asi tři měsíce v pokojíčku na zemi, ale pořád nebyla tapetka, nebyl čas, ale teď to snad do Vánoc bude! Koupili jsme ji tenkrát v akci v Globu!!
Holky Poulíčková s Krajčem jsou v tom!!!! :-D
Profilova fotka
No my jí kupovali v OBI a teďky už nevím jaký tam přesně měli, my vzaly tenkrát ty sytější, červenou a oranžovou, ty se nám líbili nejvíc . Ty jo, bych mohla jít spát, jdu si uvařit kafe, jestli zabere |-|
NO Mílo mě povídej a ještě ke všemu jsem vůbec nespala v noci!! Už se fakt těším domu dneska a to musím vařit, ach jo mě trefí!! No já jsem na ní v OBI koukala, když jsme malovali pokojíček, když nám vyměnili okna v březnu to bylo někdy a vím, že měli dvě ty červený a stála 500,-Kč a v Globu jsme ji kupovali za 300,-Kč což jde!! Tak uvidíme kdy se na to vrhneme, doufám, že to bude do Vánoc! Právě jsme jeli do Prahy včera, protože Jarouš mi oznámil, že jde opět o víkend do práce!! Tak se do toho asi pustím sama! hihihihi :-D
no ted to mám na mikádko a tmavší toto je fotky z května :-) od profíka :)) během líčení mě cvaknul :-)) jinak v LTM jsem koupila jen čelenku na líčení pro nevěstu..do katalogu svatebek..jinak nic.. no on totiž má zkušenost že se mu to rok podařilo s ex..ale víš ja..já jsem jiná hihi :))
Profilova fotka
To jo kazdej jsme nakej :-D ja bych mohla byt tehule nejspis porat,my jsme po mame,nejspis :-D
Profilova fotka
Šári a jak jste spolu dlouho? To jsou otázky viď. :-D To víš já jsem zvědavý tvor a ženská kor
No tak to jo Šárko tady jsme všici jiní hele!! No Šárko my to taky chceme vědět jak jste dlouho spolu taky je jedno téma "Po jak dlouhém vztahu se berete"??
tam už jsem psala.. hoodně krátce.. 8 měsíců :))
Profilova fotka
Tak to je fakt, že krátce, to je ještě takový to hezký zamilovaný období a řekla bych, že i tu svatbu si vychutnáš možná i tak víc zamilovaně, jako ne že by to později bylo o něco jinačí... ale rozdíl už tam je no! x-)
Článek se načítá
Jo jo já taky, ale my máte za sebou teda jinou raketu!! Nám už ty roky oraj traktory čoveče!! 8 měsíců jenom?? A co Vás vedlo ke svatbě po tak krátkém vztahu?? No je fakt, že je tam ta zamilovanost, to my jsme měli právě už zasebou v době doby, proto se mi do ní tak dlouho nechtělo! Ale to je hezký teda!
Profilova fotka
Ty jo 8 mesicu?to je dobry ,ale na rekordy jsme tady ja :-D po 4 mesicich tehule to je prd... :-D ale svadby jsem se teda bala docelA DLOUHO :-| z jednou co si pisu byla este kratsi dobü nez ja a stihla to i se svadbou :-D to je krasa
Profilova fotka
Myslim,ze svadba treba po roce je urcite lepsi nez po 15 letech ne???nebo nevim myslim ,ze jo musim letet diteti se to uz v postylce nelibi
moje kamarádka po prvné s novým partnerem a hned těhule takže asi tak :)) no my spolu celou dobu už bydlíme a taky máme něco za sebou tak snad víme co děláme a taky..to že s někým chodím x let není záruka že manželství vyjde.. vím že je ten pravý od začátku na co čekat.. a jak říkáte.. ono je to dobrý ta zamilovanost i v tom manželství...
Profilova fotka
Jéé, taky jednu znám, co byla poprvé s novým přítelem a hnedky do toho vlítla, no a nakonec stejně s tím klukem není a vrátili se k sobě s bývalým a spolu vychovávají Matýska ;-)
jo tak ta moje jo a čekají už druhé chtěné a to se jim hned nepovedlo jako to první dobrý co :))
No právě Šárko zamilovanost tam sice je, to by jsme spolu asi nebyli, ale přeci jenom když si vzpomenu jaké to bylo ze začátku, tak to se nedá srovnat no, to zase musím uznat a hlavně taky, že jsme spolu nebydleli a to více jsme se na sebe těšili, že se uvidíme jenom pár hodinek třikrát týdně, teď už je to něco jinýho, když už mu peru a vařím a starám se o domácnost! Jsem měla zůstat u maminky dlouho a nechat se hýčkat hihihihi!! Tak Šárko já jsem taky věděla, že je Jarouš ten pravej, že si ho jednou vezmu, ale nějak mě ta svatba nelákala, fakt ne teda! Hodně dlouho mě nelákala!!
Profilova fotka
Tu koukám po předsíňových stěnách, ale ty co by se mi líbili tak stojí od 12 tis. Kč výš :-( MIru, no právě, zamilovanost je nějaká pořád, jinak bychom si ty chlapy nebraly, že... ale je fakt, že ze začátku je to ouplně něco jiného :-D
tak to mě jo :-) asi je to už věkem.. ale nejde jen o svatbu ale o mimí a prostě společnou budnoucnost..svatba je pro mě důležitá a i kvůli tomu že jsem věřící..
Profilova fotka
Ale Mílo :-D no někteří jsou rychlíci
No tak to je dobře, že jim to vyšlo!! Jo jo každý dítko jde jinak, není pravidlo, že když máš první tak otěhotníš hnedka s druhým! To musíš mít fakt velký štěstí!! A čím to je čoveče co?? Poprvé do toho vlítne ani nechce a pak to chtěné nejde to je zvláštní! No je fakt, že jsem taky vždycky chtěla mímo do úplně rodiny, prostě být vdaná a jenom čekat na mimi a to se mi taky splnilo no!! Ale zase nějaký harmonogram nebo plán jsem neměla, jenom chtěla být vdaná až přijde mimi!!
Profilova fotka
Miru, copak se ti nezdá? :-D JJ, to já taky říkala, že nejdřív svatba a pak dítě, holt v tom jsem trošku staromodní no! :-N
Mílo to není staromódnost! V dnešní době?? Nejdříve nějaké to bydlení zařídit, splatit úvěry a pak se teprve můžeme vrhnout na rodinu, o který pak budu vědět, že ji budu mít zabezpečenou. Znám lidi, kteří chtějí dítě a nemají ani svoje bydlení a všechno na splátky, tak to je fakt vyhlídka!! A z čeho to pak chtějí platit že?? Ona to ví, ale prostě chce hrozně dítě!
Tam je tma, já už chci dneska domu, mě to tu šíleně, ale šíleně nebaví teda!! To je fakt hroznej den, to jsem už dlouho nezažila takovou krizovku teda!! Dneska budu spát asi ve vaně, protože na gauči se nevyspím!!
Profilova fotka
Miru a vy nemáte vedle v pokoji nějakou postel? Já myslela, že jo? =-) Jinak máš recht, dneska je to hnus, jsem přišla za tmy domů, brrr :-S
já ještě tvrdnu v práci a to jsem měla mít ted fráninu ach jo
Profilova fotka
Šári, to zabal a jdi dom... co v práci, ta nemá nožičky,neuteče
Milu, to ej sice dobrej přístup ale nic neřešící. Práce je od toho aby se dělala. já třeba dělám i teď:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?