Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Cusik tak jsme doma zimaaaa,mam nervycky,mala mi ted predvedla super scenu,a hysterickej zachvat,tak byla v koute uuffff se musim uklidnit,po 4 dnech u babicek je to znat budeme ji muset trosku srovnat,mazanka :-D :-D :-D
Se divíš?? Dyť je celá po mamince!!! :-D
Profilova fotka
sakra, zas na mě padla poobědová krize |-| |-| |-| |-| |-|
No to mi povídej Mílo, já jsem si dneska dala výbornou špenátovkou, ale fakt výbornou dneska. Koupila jsem si ji po dlouhé době a pochutnala jsem si teda! Dlouho jsem ji neměla, protože ji kolikrát dali trvdou nebo starou tak jsem si řekla, že už si ji kupovat nebudu a dneska jsem teda udělala dobře mňam!!
Profilova fotka
No dneska mi prisla spis po teticce :-D jako spenatovou polevku??jsem nikdy nemela teda ,my meli houbovou omacku a mala snedla celej talir jsme cumela jako,ale maso jsme ji musela predkousavat to ma po me nechce jist masicko :-)
Profilova fotka
Špenátová polévka je mňam, ale to co píše Mirka je špenátová jako by švýcarka, prostě takový to točený pečivo.
Jo jo takový to točený mňamiky mňamiky!! Ta teba fakt byla a bylo na ní dokonce i hodně sýra!! Hele ségra nech si kecy na koledu. To je jak Jarda, jedeme do Hornbachu a Jarouš vjel do díry samozřejmě a já jsem mu jenom řekla "Jardoooo". A on co na mě řveš, no z komára velblouda! Děsný prostě, taky jsem mu řekla, že až začnu řvát tak to pozná, no děsný prostě! Já chci prostě na dovolenou, ale sama!!
Profilova fotka
Co by jsi tam sama dělala, prosímtě? x-)
Profilova fotka
Kdy chces na dovolenou,,?ted jako jo?,??? aha tak to jsem nejedla etse nikdy,pamatuju si jsem si jednou koupila zelnaka ,a myswlela,jsem,ze se pobleju bud byl tak hnusnej,zrovna,nebo je hnusnej porad od te doby jsem ho nemela,hele nebyla tu dlouho uz Majina co??
Profilova fotka
Mno nebyla, asi maká :-)
No jo ta je asi v jednom pracovním kole čoveče!! Mílo to by ses divila hele, v Tunisu bych si poradila hnedka co tam dělat!! Tyhle dovči jsou na to přímo dělaný!!
Jj,dovolená, taky zas přemýšlím kam bysme vyrazili. uvidíme co Radka a škola. ale má ted hodně práce takže asi ne no:-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Segra volala babicka,a bude ti volat,jedete do Libo ??poprat??my tento tyden asi ne nebo moznaq v nedeli ja nevim,jsme pozvany na ty narozky,tak ,ze by si prave babicku asi privezla a ja ji nak odvezla do UL nebo by prijla vis?ona pry u vas uz byla??
No babička u nás byla, ale jela do Keblic! Babička volá no, když jsem zrovna na polední pauze každej den a když jí volám tak to nezvedá! To je fakt domluva! No právě jsem myslela, že babička bude do soboty v Keblicích a tam jí nabereme! No mamka chce, aby jste taky přijeli v sobotu, že bude dělat oslavu chlebíčky, vínko prostě fšecko?? Včera mi kvůli tomu volala! Tak mi tam asi jedeme v sobotu popřád, Jarouš sice půjde do práce, ale až přijde tak vyrazíme! To mamka bude chtít, aby jste přijeli taky určitě!
Profilova fotka
Acha no to je blbe tozto-ja s mamkou dneska psala,a rikala jsem ji,ze prijedeme v nedeli nic nerikala,ze dela nakou oslavu ale :-| on to ma od 6. :-|
Profilova fotka
Krásné ranko, nedělejte, že všichni makáte :-N Tak jsme včera snad konečně byly naposledy na veterině. Nelča byla celkem v klidu. Pak nás ale dostala doktorka, když nám nabídla na ty její růžové packy bělící mýdlo za 370 Kč =-), tak jsme řekly děkujeme pěkně, ale ještě si to rozmyslíme. Jako za kostku mýdla dát 4 stoky asi upadly. Manža říkal, že kdyby stálo max. tak do 200 Kč, tak by ho vzal, ale takhle ne. Ale prý vydrží dlouho, jsem si v tu chvíli připadala jak někdě u číňanů... pani to suší :-D
Krásné raníčko!! Dneska přišla Mílo Gabča tak jsme to probíraly no!! Tu naši situaci tady!! No tak snad konečně po kolika měsících prosím tě?? Jste tam jezdili docela dlouho co?? Hm tak to by byla dámička teda, takový mýdlo nemáš ani ty a koupit ho psovi co?? Dneska to vypadá venku krásně, bude krásný podzimní den čoveče!! Je tam sluníčko!!
dobré ránko..tak holky byla jsem v prvním salonu :)) jako přesně co jsem chtěla mi neseděly..vypadala jsem jak lachtan.. poslední jsem zkoušela podobné těmto..http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty/eden-bridals/dolores-2211 až stáhnu fotky pošlu jak v nich vypadám já, přecijenom 20kg navíc než má modelka je znát :)) mají i vlečku.. ale dá se připnout..což je super.
Profilova fotka
Miru, tak že by se to tam konečně u vás hnulo... no jo, vlastně v pondělí zas bude škatulata batulata. Jo hele paninko, nemáš mi něco přinést? =-) Jéé Šári, tak šup šup stahuj, ať se pokocháme. Hele oni všechny šatky vypadají na fotce úplně jinak, hlavně bych řekla, že St. Patrick je v reálu úplně jïnej, mi přišlo, ale neboj ty svoje šatky najdeš, uvidíš. Já je taky našla až ve 4. salonu ;-)
Profilova fotka
Cusiik holky no dneska je kraaasne.. No ja bych chtela saty taky od St.Patrica,me se libi teda nejvic takovy jiny styl proste,to se mi libi.. My jdeme ven jr tam nadherne to je parada,dneska mame odjezd,segra tak my prijedeme v nedeli,v sobotu by jsme se asi moc neohrali,nebo ja nevim,ja se este domluvim,on slavi i Mates narozeniny,ale nas na ne nikdo nepozval ostatne jako vzdycky na zadny,to jenom my zveme vsechny,pristi rok to ,ale neudelam,to nasere... :-D
už je to na beremese v mém albu.. vybrané z adiny na praze 7 mám to kousek od bytu :))
Profilova fotka
Jůůů Šári, nevypadají špatně, a budeš mít i závoj nebo jen korunku? Zkoušela bych asi ještě dál, jako vypadají dobře, ale něco mi tam nesedí, nevím no, je to můj pocit. Ale jestli se tobě líbí a cítíš se v nich dobře, tak jdi do nich ;-)
no já zkoušela víc šatů ale moc mi neseděly..jako to je první nástřel..podívám se určo i jinam a taky i v LTM.. chci mít závoj a vlasy sepnuté to můj drahý má na mě rád tak se mu chci libit :))
Profilova fotka
JJ, to je jasný, v den "D" by ses měla líbit hlavně jemu ;-)
líbí se mi takové ty jednoduché pod prsama přestřižené musím si je jít někam zkusit a kdyby byly ok tak si je nechám ušít
Ahojky cholkýýý!! Mílo já nestíhám!!! Dneska je tu Gabča tak se to tu organizuje a vypadá to, že jsem vyfasovala Šetici než se vrátí Huťka a budu dělat 4T společně s Evčou ta tu od NOvého roku zůstane nastálo!! To je fakt skvělý!! Pak nemám mít nervy a spát!! Dneska si jdu koupit čaj na nervy a spánek, tak snad mi trošku pomůže!!! Šárko jdu se na tebe juknout!!
Profilova fotka
Jakou Evčou? =-) TO zas máte někoho nového? Hmm, je vidět, že generál nastoupil :-D
jo holky jakou máte zkušenost s okrádáním na hostině od hospody..kamarádka mi ted líčila story jak je tam okrádali
Profilova fotka
Sári, u nás v pohodě, dokonce mi paní provozní nabízela, že by mi udělal i výpis, kde by bylo vidět kolik a co jsme toho vypily apod. A myslím, že u nás moc nenatáhli, cena byla taková s jakou jsme počítali.
tak to jsem ráda.. jim psali více piv, vod, dokonce i celé lahve alkoholu a tak.. ale bylo to u konopiště..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?