Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
To vis on to pozna az to bude mit doma :-D x-) Vid Pepo to se zblaaaznis :-D
POčkej to budou chodit okukovat a očuchávat!! Ty věcičky jsou tak krásný no!! :-D
Profilova fotka
segra my tam pojedeme uz v patek,a zustaneme tam do soboty a mozna vecer prijedeme z grilovacky nevim este ,ale asi jo,takze se v sobotu uvideme muzeme tam jet az k veceru ne??
Jako k večeru až do Libo, že máme jet?? A Vy jdete grilovat v pátek nebo sobotu????
Profilova fotka
V sobotu ne prave,ze ne ,ze my by sme na vas cekali doma a byli jsme s vama az do vecera viiis
NO ty to píšeš, že tomu koza nerozumí, jako, že by jste jeli grilovat až v sobotu večer! Takhle jsi to myslela?? Kde fouuu všicííííííííí!
Profilova fotka
V patek prijedeme po praci To asi neprijedešte ne to je jasny,v sobotu jsem myslela,ze by ste prijeli driiiiiv,aby jsme se vsichni videli,a my pojedeme na grilovacku az vecer,jo??nebo
Bankovni ucet ot prezije:-) ale jo je pravda ze se na neco musi cekat. treba kocar atd chapu.ale jsou prece univerzalni bartvy. a predevsim se to ma libit me a ne podle pohlavi - to me prijde na hlavu. prece to mimi s toho ma stejne prd. kdyz nei ktera barva je ktera
Profilova fotka
No my meli taky tmavej a meli jsme holku,ale nebudu kupovat ruzovej ke klukovi,ze?me se jeden strasne libil ruzovej,a nemohla jsem ikdyz jsem vedela,ze to bude holka,ale raci vid segra,ale dneska kupujou modrou i holce
Profilova fotka
Dneska me zase boli palice,opet znova dene desny je to otravny ,mam asi nakyho raka v hlave nebo co ,mi tam vlez o dovolenku :-D Po doktorrech se mi litat faaakt nechce teda
Profilova fotka
Nestíhám, nesvačím..... Péťo, jj, švagrová taky měla na Karolínku modrej kočár :-S
No já myslím, že dneska je to jedno v těch barvách, dneska si každý koupí barvu jaká se mu líbí a nekouká jestli je to kluk nebo holka bych řekla! I pinďouři jezdí v červeným kočárku! Hele my budeme dědit věci po Tori a když budeme mít kluka tak bude chodit v růžovým no, se nedá nic dělat, přeci to nebudu kupovat to samý v jiné barvě?? hihihi :-D :-D Budeme mít slaďouše no!! No tak mímu to je jedno, ale znáš ty ženský co ti čuměj do kočáru hele, už by jely, no viděla si co to dítě mělo na sobě a tak Pepčo víš?? Hele tady jde o design toho dítětě hihihih :-D !! Jinak s tím nevyjedu jak to nebude ladit všechno!! ¨HIHihihi :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
No přesně barva sem barva tam můžou nosit všici všechno akorát na kluka růžová a fialová třeba, ale jinak všechno a holka může všechny barvy!! Takže vo co gou!!!!
jeziiiis a to je problem mit pro holku modrej kocar? :-) dite jako dite. ja taky nosim kosile do ruzova.
Profilova fotka
To jo tak jako takovy to ladeni na to ja teda nejsem,jako moje svagrova dala klukovi bezovy tricko musel mit bezovy kalhoty,bezovy boty bundu no proste vsechno v jedny barve,to mu ja teda ladeni nerikam,spis to neumela sladit tak to dala vsechno do jedny barvy a bylo,hele my kdyz jdeme ven to by ste ji meli videt cigaaanku,no jo jdeme na pisek neznicim tam nove veci ze??
Profilova fotka
Dospelej chlap je neco jinyho nez dite,me na klukovi se teda ruzova nezda,ale na holce modra jo my mame zdedeny veci do modra a taky to nosime,a nic se nedeje :-D Urcite to neni problem proc??
NO tak ségra to je jasný, to jste jak socky vždycky!!! Aby jste mi ty nové věci neničily kunhúty jedny!! Já taky ne, kočár bude jakej se mi líbí ať se narodí co se narodí jako!! Nemusí každý na dálku vidět, že máš všechno růžový, že je to holka sladká!!
Profilova fotka
Jasny ;-)
No ať si prostrě říká kdo chce co chce tak já si to budu dělat jak chci já :-D :-D :-D Klukovi nikdy nedám růžový nebo červený dupačky... ale třeba červený tričko joooo :-D :-D :-D Takže takhle to mám já :-D
Profilova fotka
Tak ruzovy dupacky klukovi to bych nedala nikdy teda :-D
To a samý je stím když mi každý vymlouvám můj vysněný kočárek quinny buzz... moje věc, moje dítě :-D :-D :-D
No tak klukovi růžová fialová nene, ale holka může všechny barvy bez problémů!!! Ale pak na doma mu dáš třeba červený dupačky nebo takhle! To neva a červená u kluka může být taky, ale ta růžová fakt ne no a to by asi Jarouš nepřežil, kdybych mu jeho kluka navlíkla do růžovejch dupaček, to ani zkoušet nebudu hele!!
no i když já ty dupačky moc nemusím tak doufám že je budeme používat co nejméně :-S :-D Na spaní dobrý ale jako že bych vzala ven moje dítě v dupačkách tak to nikdy....
Profilova fotka
Maji, ale přijdeš na to, že dupačky jsou lepší než mu dávat kalhoty a ponožky zvlášť :-p
No říkám, jedině na noc ale ven bych to nedala!
No tak dupajdy dobrý na noc jo, ale ven už nic moc moderna no!! To spíš body to aspoň pěkně drží tu plínu!!!
Bodýčka jsou skvělý! drří to plínku a hlavně když to dítě vezmeš tak ti to celý nevyjede jako tričko!
Profilova fotka
Jenže oni jsou dupajdy a dupajdy no! Když ještě leží v kočárku tak je to super a ne všechny dupajdy jsou s dlouhým rukávem, některé máš přeci je jakoby tílko a pod to v poho dáš bodýčko ne? ;-)
Jo jo Mílo, ale lepší jsou body ty drží lépe než dupajdy! Hele my jsme matky zkušený ty vole!! My jsme toho něco napřebalovaly a naoblíkaly co, že tomu tak rozumíme!! Ale nějaký ty okuvačky a zkušenosti jsou no! Ale já jsem taky pro trígo a kalhoty!!! Dupajdy na spaníčko no!!
Já taky... na doma body a tepláčky, ven kaťata a na spaní buď body a dupajdy nebo nějaký ten overal... basta fidly :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?