Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
No to jsou tvrdý rockeři! Ten malej má i dudlík se skříženýma hnátama - chápete to?? To by asi moji babičku vezlu tohle vidět v mým kočáře!
Profilova fotka
Jako proc ne ven dupacky jako co je na tom,jezis holky nechte me :-D no kazdyho vec ikdyz nevim proc ne ven dupacky,to je jako nemoderni nebo co??to je divny teda nak to nechytam
Mě se líbí takovýhle typ oblečení... http://www.modrykonik.cz/album/album.... http://www.modrykonik.cz/album/album.... Ale jako něco je až moc moderní ale až moc značkový ale lepší než ta rezetka
Péti... nebudeme to řešit.... ;-)
Profilova fotka
Holky kde takovej dudlik sehnali to je mazec?? :-D
Péti, no tak podle mě to je strašný :-S
Profilova fotka
tak vy takhle smirujete jak oblekaji deti jo??no teda se jdu podivat jak jsme na tom my teda?? :-D
NO to je teda mazec!!! Chudák dítě, ještě, že tomu nerozumí! Se podívej na jejich album, když čekali oni mají takové i bodýčka pro něho s těma haxnama!!
Né to né, jenom, že jsme se o tom dneska bavily!!
No Máji tak tohle se mi taky líbí no!!
Profilova fotka
Joo?tak to jsem nekoukala :-)
No přesně... chudák dítě, vždyť vůbec neví o co jde a oni ho už takhle obíkají... a ty lahvičky a všechno s těma lebkama... no pro mě dost pod úrovní :-S
Článek se načítá
No tak je to síla jako no!! Tak tohle fakt ne teda pro mímo, ale každej jsme nějakej že??
Miru... jde vidět že si v tomhle rozumíme :-D A co takhle kočárek???
Profilova fotka
ja to nak neprojizdela,me tohle nebavi,ty alba si prohlizet nevim proc vy na to mate asi v praci cas :-D
No tak já koukám jen do těch "oblíbených"
Profilova fotka
aha,taky ty nemam zadny :-D jen koukam¨holkam s kterejma si pisu
Já to taky neprohlížím, mě když zaujme první fotka tak se podívám, ale jinak ne!! Máji co myslíš jako jakou značku??
No tak ty si mamča a to až jednou budu já tak na tohle taky mít čas nebudu :-D
Máji přes oběd to dáš spát a šup na net!!!
Miru... no třeba... já bych nešla do Taka, Inglesiny nebo něco takovýho....
No to budu ráda když si poklidím doma, nějak se upravím abych mohla vyjít ven :-D
No to budou obštrukce!! No tak sice nevím jak se to píše, ale budu se snažit!! Qunni, X-Lander, Mut-sy a takové podobné typečky!!
No tak to jsme na tom stejně... quiňáka buzzíky chci určo, potom se mi líbí i mutsy rider 3, x-lander né protože to má teď každý ale líbí se mi ještě Concord fushion ;-)
Profilova fotka
Proc bys nsla do Taka??? :-o Je to pod uroven nebo co?? :-D
Je to děsně těžký kočár... ;-) a hlavně nemá naráčecí nápravu
Profilova fotka
Jo myslis kocar ahaaa No holky vy nez si poridite mimi tak bude zase jina moda nesmite to tolika odkladat vid segra :-D
Tak já jsem ty kočáry ještě moc nezkumala, ale co mají takhle holky v albíčku tak čučím!!
noooo... kočár! jinak hadry z taka mám ;-)
NO si tak nějak! Jarouš mi říká, že než bude mimi tak budou vznášedla!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?