Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Jo takhle, ale to album Alex II. tak to už je docela hrozný no takhle malý dítě a špekatý!! To se chudák ani nemůže otočit!!
No to teda!!! Docela síla... Jinak holky, Martinka mi posílá zase nějaký fotky tak vám je pak přepošlu ju???
Profilova fotka
Jasně, sem s nima... ať se pokocháme :-)
Je jich jen pár... máte to v mailu
No jak jsem ti psala Máji, koukám, že si to na lodičce pěkně užívali!! Je to takový zase něco jinýho no!! Kocháme, kocháme!!
Nooo... to oni umí :-D :-D :-D
Mílo teď mi říkala Gabča jestli s nima nechci jet do Litvínova na ty sportovky justiční!! Vypadla jim prý jedna holka z éčka!! Asi pojedu bude sranda a všechno je gráááátis!! Prý tam jsou i rauty, to se nažeru zase! :-p
Mílo a máme tu konečně Karlštejn!!! Jupíííí! :-D
Ty vado proč já mám smůlu, ono je to zrovna ten den co máme sraz se základku, je totok možný???
Profilova fotka
Tak sraz posuň :-D MIru no proč, ne,zkusit to můžeš, ale pro mě tam nejsou žádný zajímavý sporty :-S
Já jsem to právě ani nevěděla, že se někam jede na ty sportovky! No uvidíme no! My jedeme na volejbal! T je dobrý, tam jde spíše o tu srandu!! No Mílo hele gaučink tam není!! :-D :-D :-D :-D :-D NO tak to asi těžko hele! Plánuje se to dlouho a včera se dokonce změnilo i místo, ale datum zůstal stejný. Psala jsem Mileně v kolik se tak vrátíme! Máme ho od 6 hodin tak tam přijdu na 8 hodinu!!
Profilova fotka
NO to sice ne, ale jsou tam takový divný sporty, jako volejbal, nohejbal, snad i tenis, plavání a to prostě pro mě není, no!
Článek se načítá
No tak já bych brala jenom ten volejbal na což se jede hele! A plavání?? Copak jsem Michael Phelps????
To vám jako pořádají den dospěláků??? =-) :-D
Máji tři dny!! Od čtvrtka do soboty! To pořádá justice pro nás jako takový sportovní hry prostě!! No a letos je to Litvínov tak asi pojedu!! Aspoň bude nějaká sranda! A všechno je zadáčo, takže proč né, že jo a ještě se uleju dva dny z práce!! :-D :-D :-D No resp. jenom pátek, ve čt se jede na večer!
Jéééé... Litvínov, tam zase budu pečená vařená... jezdíme tam na hokej tak už se nemůžu dočkat :-D Já bych do toho šal, musí to být švadna :-D
a je to už tento týden? nebo příští??? ty jo, my vlastně máme taky sraz... 12. 9. po kolika??? cca 3 měsíce :-D
Hm tam jezdí můj táta taky no dost často na hokej!! ;-) No my jsme měli loni v lednu a pak až teď v říjnu!! Ale loni v lednu to byl sraz poprvé od základky!! NO já asi pojedu!! Aspoň se někam podívám!! No jede se příští týden 11.září!! To Vy máte sraz tak často jo??
No tak tohle bude sraz s peďákem... náš úplně první :-D potom další bude asi až v dalším roce páč dost holek jde na vysokou, tam toho budou mít asi plný kecky, pak je nějak zkouškový tak počítám že až v březnu... já jsem byla pověřená funkcí organizátorka srazů takže to je na mě :-D :-D :-D a to je dobře protože si ho dicinky udělám tak aby to vyhovovalo hlavně mě :-D Jinak my jsme v Litvínově skoro každý zápas který nejde v telce, potom taky dost jezdíme do O2 arény... tam už to je krapet jiný :-D Hezky na Sáááávii :-D
Jo jo táta má taky hokeje v Litvínově dost oblíbený!! Jo tákk! No my jsme měli letos poprvé s učňákem a s nástavbou jsme neměli ještě ani jeden, ale všechno příjde!! Ten byl v květnu a zapařily jsme teda nehorázně s holkama na Půda baru v Lovosicích!
my jsme si řekly že tak jeden sraz za rok být musí... za začátku to není problém, žádné rodiny, žádná dítka.... :-D potom uvidíme :-D No já vůbec nevím kde ten sraz tady udělat, je to docela těžký tady něco vybrat protože tu nic není, večer se přesuneme někam do hospody ale ze začátku chceme pokecat, bude nás 25 a to je pecka... učitelka by chtěla aby to prostě byla jedna místnost kudy nikdo chodit nebude, nebude tam řvát muzika... no a kde to jako je????
Profilova fotka
Maji, zkus Mostku, Baštu, Kolibu, Hrádek....u Draka je taky salonek a tuším, že i u Bažanta něco mají
No já taky myslela Mostku nebo Kolibu jenže to je prý daleko :-S Hrádek je prý snobárna... tak mě ještě napadlo to udělat ve sklípku? :-N nebo jim to prostě zamluvím v Salva Guardě a bude!
To víš, že jo za pořádný peňonze ať se holky prohnout!! Tak jsou taxíky né?? A na sraz je třeba někdo přiveze né?? Zase kvůli místu by byla dobrá ta Koliba nebo i ta Bašta si myslím!!
No já to taky říkám... holky prostě řeknou ne tak ne!
Profilova fotka
Cuuus holky hele ja vas nestiham docitat,tak nejsem v obraze co resite snad az pujde chrnet tak doctu,dneska je parak tak pujdeme ven,a dneska mam strihani,a taky musim nakoupit,segra tak vlastne nemuzeme do Litaku my musime do Libo a jsme dohodly na grilovacku u kamose sakra noo,tak jindy mamca bude hlidat jeden den, :-)
Ahojky Péti... no vlastně jsme tu nic důležitýho nepsaly :-D
Profilova fotka
Hele mi to vždycky děláme na Mostce začátkem července a sedíme venku i kvůli dítkům, páč je tam super dětský koutek a zatím si tedy nikdo nestěžoval a na Kolibě jsme ho taky už měli a bylo to tam super.... hele kdo chce tak se dopraví a kdo ne, tak jeho smůla. No vidíš v Salvě ani nevím jak to vypadá. Jinak na Hrádku je to stejný jako všude jinde. Pokud jim jde o peníze, tak to rovnou můžete jít Na Statek hele. Ahojky Péťo, tady toho zas tak moc důležitého není. Jste mě včera navnadili tím řízkem a salátem, že jsem si pro něj byla v Robu :-D
jako já si myslím že to takový problém vyběhnout nahoru není ale když to jsou husy tak se to udělá v Salvě a hotovka :-D :-D :-D se s tím rozčilovat nebudu :-D Jdu dát oběd a pak asi žehlit :-S ]-(
Profilova fotka
Tak co je to tady resite,srazy jo??jako se zakladkou??no tak to my se nikdy neuvidime my jsme byla debilni trida,normalni dementi ,my sotva udelali rozlucak,natos zraz :-D :-D Ja bych raci s ucnakem juu po tom se mi styska moooc hlavne po holkach to byla parada.... Ja mam plnej kos pradla uplne vrchovatej??Majo?a ty nekde delas?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?