Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Kde se dá udělat obřad přímo v LTM nemyslím radnici :))
Profilova fotka
yhobka, ahojky mám.... ale zrovinka nevím kontakt, ikdyž na netu by jsi ho možná našla. Pokusím se ho najít a písnu ti do IP ;-) Nebo Miru nemáš kontakt na Vítka? Tak jsme zas o 400 Kč lehčí =-) Dokrotce se zdá být Nelča docela v pořádku jen prý má trošku sušší srst, tak se pořád škrábe, dostali jsme nějaký spešl šampon a protisvědivý práška a za 3 týdny kontrola :-. No ale Nelča si to tam docela užívá, páč jí tam hezky rozmazlujou, dneska si frajerka došla na recepci, reps. za recepci pro mlsky..... :-D Už je tam skoro jak doma
Profilova fotka
saroslava tak to je otázka :-D mno tak půlka určitě. Saruš, kde si jen vymyslíš, zdejší oddávající jsou docela ochotní. Záleží jen na tvé fantazii, hezké je to na střeleckém ostrově v tom altánku, popř. to jde i na mostné hoře, hezký by mohl být obřad i na parkánech. Záleží zda to chceš mít venku nebo někde vevnitř. A zda přímo v Ltm nebo někde poblíž.
miluse, díky moc...
Profilova fotka
yhobka a kde budete mít hostinu? Taky vše v Nelahozevsi? A že tam? Máte tam příbuzný? To jsem zvědavá viď :-D Jinak už jsem poslala mejlíka, tak snad mi brzo odpoví, neb je to manžel mé spolužačky a kolegyně z práce ;-)
Ahojky, jo jo můžu dodat kontakt na Magdu akorát na Vítka číslo nemám!!! Kdyby něco tak dejte vědět!! Hm tak to se vyplatí no ty návštěvy u dokrota to věřím, taky jsme si užili neboj!! Jenom placení!! A my jsme to měli ob den 300,-Kč za injekce, taky super no!!
Profilova fotka
No tak na Magdu mám taky.... ale už jsem jí písla mejla, tak uvidím kdy odepíše
Profilova fotka
Ahoj děvčata a Pepíno, tak jsem zpět v Praze, je tu blaze... Ale na dovče bylo teda líp! Jak vás bolely prdelky po naší vyjíždce, co? Mě teda pěkně! :-D Jo, dneska jsem byla na tý mojžíšový kompletní mobilce a bylo to žůžo :-p Mám nějakej spazmus na pravý straně, tak mi to masírovala a celkově mě napravovala. No, a od zítra vstávám o půl hoďky dřív a začínám se cvičením,tak mi držte palce ať to nevzdám! Mílo, držím Nelče drábky, ať je vše OK :-) Tak dobrou, kočky, papa :-x
Profilova fotka
Jéé ahojky Jani, jsme si zrovinka s Mirkou minulý týden říkaly jestli jsi ještě zde nebo už pobýváš v matičce měst, že bychom daly klíďo ještě nějakou vyjížďku. No o bolavé prdelce mi vyprávěj, jsem přišla domů a Vilda na mě "choď normálně" ftip jeden :-p ale copak to šlo po 50km na kole? Se mu to řekne, ale je fakt, že se mi jelo líp než když jsme to daly na jaře, to snad bylo ještě horší... to jsem v žalhostiích slezla s kola a šla dom pěšo =-) Jani, držím palečky, ať to cvičení vydržíš a má úspěch ;-) A čajíky ti dala taky?
Krásné ránko!! Ahojky Jani!!!! No to nám povídej, taky mě bolela prdka, ale docela dobrý, myslela jsem teda, že to bude horší a ráno ani nevylezu s pelechu, ale super!! No tak hlavně Jani, že se ta mobilka líbila a hlavně, aby splnila svůj účel!! Tak hezky cvič a nevzdávej to!!
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem ráno v práci zjistila, že mám jenom jeden kroužek v uchu od Jarouška! Tak doufám, že ho najdu v pelíšku, jinak jsem z toho hotová!!! Doufám, že tam někde bude! Ale při líčení jsem si teda vůbec nevšimla, že ho nemám, ale na to se nemůžu koukat!! Ach jo, doufám, že tam bude někde spinkat!! 8-(
Profilova fotka
Miru určo ji někde najdeš, si doma hezky spinká a odpočívá :-)
Článek se načítá
No s Maxíčkem v pelíšku!! No já mám spíše podezření, že bude asi na gaučíku :-D :-p :-D :-p !! Včerra byl Jarouš náruživej, všechno ze mě strhal a vzal i naušničku, ještě že mi tam nechal hlavu, ale tu prý k tomu nepotřebuje, aspoň do toho nekecám!! :-D :-p :-D :-p
Profilova fotka
Si mě rozesmála :-D :-D :-D ale jako kdybych ho slyšela hele
No asi tak nějak! Hlavu by ti naložil do lihu a se zbytkem by si už poradil! To je co???? Já kecám, on je ukecanej jak nevím co, pusu nezavře! Kdyby si ho slyšela u Kláry jsme občas ani neslyšeli jak hlušel pořád!! :-D
Profilova fotka
Ahooooooojte, to písnu i sem.. Ahooooojte holky..... spim... :-N Jinak jsem tady dneska naposledy..Jedu domů ve 12 hodin a už se tu ASI neobjevím... Dneska musím ještě vyprat, vyžehlit...auto umýt...ak uvidím jak se sem dostanu...... Jinak o víkendu testnu...Takže kdyby náááááhodou jako že jooooo, tak se nebojta nic, já to stejně nevydržím a budete první komu budu psát sms :-D
Profilova fotka
No nazdárek.... se máš.... já ci takýýýý domůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, ale né, já tu musím dřepět, páč kolegyně je těžce nemocná, ne jako že bych jí nevěřila, ale prostě .... no prostě.... museli byste ji znát no! Prostě má suprovou dovču celý léto, asi tak. Denis, tak si to na vodě užijte a kdyžtak písni, stejně bys to nevydržela :-D
Profilova fotka
To si piš Mílo, vždyt mě znáš.......... :-D :-D
Profilova fotka
To jo Mílo takovýhle lidi já znám taky, co jsou "nemocný"...
Mílo no vidíš to je fakt, ona je vlastně dá se říci před tvoji dovolenou a po tvé dovolené pořád doma! Hm tak to jsou pěkný prázdniny! Nemyslí si náhodou, že je jako ve škole! To je síla hele!! To bych taky brala a to má určo ještě vycházky, takže si trajdá kde chce!! :-D
Profilova fotka
Jako ono jí asi něco bude ne že ne, trpí na tlak a ke všemu má děsnou nadváhu, takže řešení je jednoduché, zhubnout a tlak se ustálí, ale zatím ji prý honí po všech čertech .......
NO tak třeba tím, že ji honí tak to má svůj účel a něco zhubne! Je to taková vepřová hlavička no, ale chutá jí určitě pořád stejně hele! Na to nemocná není, nechutenstvím určo netrpí!! :-p
Profilova fotka
Miru, ne, netrajdá, je jí prý tak špatně, že ani ven nevychází, jen ráno a večer jde na procházku s hafíkama, ale jak je dlouhá nikdo neví :-p
Hm tak to nevím teda no!! Ale je fakt, že když jsem třeba šla k ní nahoru tak byla vždycky rudá jako rak a okno dokářán a byla normálně bosá, že se chladí od země! Mílo já jsem v jednačce, už tu máme i net, ty vado to jsou dneska také mašiny, už můžu psát i odsud! Hele a je tu i Outlock!! Hi hih ih :-D
Profilova fotka
Fááákt, co se stalo? Ty jo vy se máte teda :-D
No hele Opičák nám všechno udělá co chceme a tak jsem si řekla tohle no a on to pak dával do všech Outlock a i Net! Dobrý né???
Profilova fotka
Hmm, a to na to ani nic neříkal jo? Jako k čemu to tam potřebuješ a tak? Jako mě tu taky udělal co chci, ale vzpovídal mě u toho, jako proč a tak? ale udělal to zas jo!
NO tak to víš, že taky a bla bla!! Jsem zapůsobila hele a bylo to!! No a dal sem právě i ten ISAS! No prostě to sem dal pro naše potřeby! Já, že si třeba jednačce potřebuju najít obchodní rejstřík a tak no znáš to hele! Hlavně, že to udělal a máme to! A nakonec jsem dal všechny tři věci! A je to paráda!! Hele to neřeším hlavně, že to tu je! Když se pak tady nudíš tak se to hodí hele! Momentálně máme závěrečné řeči ha ha ha ha h :-D :-p :-D :-p
Profilova fotka
abys ale pak z toho neměla průseřík hele, znáš to jak to tady chodí :-N
Prosím tě!! Kdo mi co může říct!! A víš co já jsem tady přeci hvězda né Mílo ( ha ha :-D ), tak co!! Jako myslíš, že to dělám v jednačce!! Hele Hutíkovi je to jedno hlavně, že si stíhám líčení a co tady dělám jinýho to je každýmu jedno! Takže v pohodě!!! To by nám to sem nedával hele!! To je jak holky na civilu, že se bojí koukat na něco 5 minut na netu, aby neměly průser a když jsem jim řekla, že jsem tam připojená celý den a mám to v liště tak koukaly!! 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?