Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
ty se tam jeste líčíš ? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-)
No to né to už chodím z domova!!!! To nééé, dělám tam jenom to co nikdo nevidí, takhle pod stolem znáš to, nebo něco na netu atd!!! No jo zdokonalujou nám to tady, tak proč toho nevyužít né??
Si delam srandu Miru:-) není líčení jako líčení :-) spíš tě chytám za slovo
Profilova fotka
Ahoj tak vas vsechny zdravim,byla jsem venku je tam pekny paracek teda to vam povim,ale to je dobre jen at se to este ukaze to slunicko x-) Za chvilku bude vikos tak vubec nevim co budeme delat,asi budeme doma. Pristi tyden mamka segra hlida budeme na chate cely vikend,snad nebude zima,jen nemam zadnej spacak,jen ten propalenej v kterym sem horela :-D ,ale ten mamka nemuze najit :-|
Profilova fotka
kde jset do pdele :-D
Profilova fotka
Tadyýýý čááu
Profilova fotka
Cuuus :-D
Profilova fotka
Já se s vámi rozloučím...Ještě vyčůrat, umýt po sobě nádobí a uklidit ten bordel tady na stole :-D a jedu doooooooo domůůůůů :-D
Profilova fotka
Tak mládeži ahoooooooooooooooj a mějte se krásně....
Profilova fotka
jak to?uz mas dovolenku?
Taky jsme do pdele!§ Máme pauzičku nééé?? Byla jsem dneska na solárku a je mi teplíčko, ale to mě neva to mám ráda!! A uhořelas?? No my žádný spacák nemáme!! Na Třébě snad nějaký je, takový červený, ale to nevím!! Jinak Pepčo samozřejmě tam líčím to určitě!!!!! Já ci domů. A to jsem si ještě dneska na doma koupiila horké Jablíčko!! Se zahřeju i zevnitř!!!
Profilova fotka
Jsem tu o5 z5 :-D jsem byla na gáblíku u Dráčka a jsem zas jak soudek a to jsem si dala jen těstovinky a funím, uffff.... téda Pepo takhle se navážet do Mirky jo :-D Hele už máš vůbes sbaleno a kdy vlastně vyrážíte? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo vy vlastne mate tu pauzu neuhorela,jsem to stihla uhasit :-D kdyz me palila hlava,tak jsem se vzbudila :-D Deniso caaau
Profilova fotka
Tak babicka nakonec prijede sem uz dneska uz je na nadrazi,a jede nahoru to jsou zmeny :-D
A zítra už jede na Moravu jo?? A u nás ani nebyla!! No tak pojedeme na to vinobraní! Mílo neboj já se nedám, mám totiž pěkně ostrý zuby!!!!! Neměla jsi ty černý kuličky na hlavě!! Jsem v jednačce hi hi hi!! Kdyby tak věděli co tu dělám!!
Profilova fotka
Jste babičku dlouho neviděly, viď Péťo. Jinak ahojky, jsem ještě ani nepozdravila nově příchozí :-p
No já jsem ji dlouho neviděla sakra!!! A už asi odjede na Moravu. Ona má lepší spok z ÚStí no, protože nemusí přestupovat takhle sviští rovnou!!! A ještě ke všemu poveze ty kufry z dovči!!
Profilova fotka
Miru, jaký kuličky? =-)
Profilova fotka
No prave Mirko takovy mail mi neposilej me se udelalo zle,co to je to snad neni ani mozny fuuuj :-o
Mílo myslela, že kdyby ségře čaply vlasty, tak by se jí z nich udělaly ty černé kuličky na hlavě, jako mají černošky! :-D No to by jsme tady měli dělat taky, oni by si šmejdi rozmysleli krást!! Ale jinak je to hnus teda no takhle za živa, pochopím ruce, že krade, ale i nohu, no to bude asi tím, že na místo činu došel né??? haih hihihihihihh :-D
Profilova fotka
No asi ,ale je to husty na tohle ja teda nemam fuuuuj,asi taky aby uz nikam nedosel krast,tohle bych delala za vrazdy kdyz nemame trest smrti za tyrani atd
Profilova fotka
Jo táááááááák.... njn si asi sedím na vedení.... Jdu se rochnit ve skříních.... ach ta pošta, ta pošta..... 8-(
My jsme se jí už příchodem Gabči zbavili naštěstí jupííííííííííííííí!! Holky tak já mám první dva dárky na Vánoce Tori samozřejmě a Lucce jsem vzala to samé v menším!! Za chvilku jsou zase tu sakra! To je hrozný pořád něco vymýšlet!!
Profilova fotka
Miru mi povídej, ale já se spíš momentálně děsím září..... 6-tery narozky a já mám vymyšlený jen jeden dárek, bráchovi ke 40. .... ty vole ono už mu fakt bude tolik, to je děsný číslo :-N No tak to já ji jaksi nemám komu předat.....co si navařím to si tu taky sním... :-x
No u nás se poštěstilo, že jsme se jí konečně zbavily!! Paráda, to taky jsme správně dělat neměly víš!! To už mu je 40 jo?? Ty vado no tak to by chtělo něco pořádnýho, když má kulatý!! Hm tak to máš teda co dělat, my máme v září akorát babičku a táta svátek!!! Horší je února! TO je tchán, Jarouš, Torinka, ségra! Ty se uměli narodit!!! Zrovna jsem minule přemýšlela, zda mám nějaký měsíc volný!!
Ségře už asi přijel Jarouš!!! Jéé paninko máš pro mě teda tu permičku?? A něco nového o Evě víš?
Profilova fotka
Permičku bys chtěla jo? Mno se podívám.............................................si přijď. O Evě ani jedné nic nevím :-(
Profilova fotka
Jara este neprijel :-( prijede pozdeji,oni ho nechali v praci to je sila a jeli bez nej si asi myslej,ze uz jel tak ho kamos priveze pozdeji ,tak ma aspon prescas :-D :-D povidala jsem si s babickou a ted jsem je vypravila a jsou venku,ja odjedu zachvilku s kamoskou do Tesca jde reklamovat motorky,siiilene me boli hlava se toho nezbavim satracena klimatizace to je naposledy co jsem ji pustila beeez. Vanoce :-o tak me ted odpadli dalsi dva lidi :-D takze aspon neco,letos to bude zase o neco chudsi,jelikoz Viktorka uz ma docela rozum tak dostane nejvic,ikdyz to nemuzu zase prehanet,pak to stejne lezi vsude a je to hracka dobra tak na rozmlaceni huby :-D
No, abych byla opálená pořád!! hi hih :-D Mě to tam baví, ale vždycky když tam vlezu tak se mi chce čúrat a nevím proč!! Až budu mít cestičku tak se stavím!!! No já klimošku taky nepoužívám, mě to tady vadí, já preferuji okna! ALe Jarouš ten mě tam taky vždycky mrazí!! NO právě ségra, to fakt nemá cenu, jí toho tolik kupovat! Já radši kupuju oblečení než hračky, no jo hadrářka, takže od nás dostane prostě hadry! No uvidíme možná taky nějakou hračku, ale myslím, že toho dostane dost od babiček a to jí stačí! Pak toho má mraky a neví s čím si má hrát dřív!! A babička jede domu zítra??
Profilova fotka
No nejspis jede zitra no. ja chci taky na solarko,jenze ja to mam daleko a nemam hlidani abych si odskakovala no No asi toho kupovat moc nebudu ted musime zaridit pokojicek,a hlavne vsem koupit bundy zimni a boty Jara uz ma,ale ja si asi taky naky koupim,a Viktorce ty taky stojej 600kc :-| bundu jsem vyhlidla taky za 600 :-| Jara bundu chce za 1400 ty voe me jebne a ja pujdu do lidovky a je to,tam neco sezenu loni jsem si koupila zimni bundu v rodince za kilo hele a jak mi sekne :-D nikam sem nejezdila a kolem baraku mi stacila :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?