Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
aha, no že já když byla u tatky, tak jsem zaslechla na chodbě mimčo a nějaká paní ho chlácholila a řikala jí Eliško a přišel mi to jako hlas Martiny právě Milu tebe už tady nedohoní asi nikdo :-D
Profilova fotka
Ahojky holky,venku je nadherne ja byla na prochajde cestou jsem si koupila konecne prehozy na sedacku,tyhle byla ostuda se divim ,ze mi to este nikdo nerek,ze jsou desny :-D umatlany no bez,tak mam radost jen si je musim presit ,ale pozdeji az pojedu k nasim.. Jeeee vy resite jmena to me baviiiii Tak u me vede Patricie jak rika segra,ale je fakt,ze je to blby no rikala bych ji Pato a kdyby mela Patrika tak je to blby no Laura je taky nadherny jmeno ,ale ted nevim moc na kluka jediny co se mi ted libi je Rychard to se libi nam oboum je to krasny teda pro me.. :-)
hele Patricie je OK. ale patrik, ne ty gadzo .......... proste patrik mi taky prijde jak cikorka :-D
Profilova fotka
No ja znam taky Patrika cigana ,ale zase na kazdy jmeno je neco no Me treba nutila tchyne Adelu ,ze ji chtela sarka )svagrova)me to prijde uplne desny jmeno a hlavne rozmazleny protoze jsem znala jednu adelu jako mala a byla desne slusna a takova ano maminko jo,takze kazdy jmeno si nak oduvodnis este ,ze Viktorku znam jenom asi jednu nebo dve ted uz vic :-D Patricii zadnou
Pepo víš kolik mám tady klientů Josefů a hlavně z Roudnice teda Kotlárů, Stojků, takže si myslím, že mezi cikorkama letí více Josef, Vojtěc atd. Takže Páťa je pro mě O.K. a hlavně to bude moje dítě takže ať se jmenuje jak se jmenuje bude můj - náš!! No ségra byly děsný, to jsem si radši sedla na zem vždycky ...........????? :-D :-p :-D No Adéla to je děs, ta bydlela pod náma, to ne teda!! Ségra není náhodou Richard s měkkým!!
Profilova fotka
Jo Natalka je taky hezky jmeno,ja kdyz jdu do poradny tak ho tam ma asi kazda holcicka,ma ho fakt kazdej to bych asi nedalaale je pekny,a Nikolku jsem taky chtela prvni ne jelikoz ten muj jednu nikolu mel tak to asi chapete ,ale ke konci tehu se mi libilo a to uz nechtel Jara,zvykl si ji rikat Viktorko a bylo vybrano,a,ze jich bylo na kluka jsme meli Tadease
Mílo 2010 březen - duben moje měsíce, buchta jak vyšitá hele!!!! Jinak je to tam samej pinďrou a jinak pak na konci roku a to už je pozdě!! No jasně hnedka toho pupajze pojmenovat a je to jasný!!!!! Jarouš chce Matěje, ale to už mě přešlo teda! Holkýý potkala jsem Pavlu s Ondráškem, byli na plavání tak prý se nám ozve a mohly by jsme hodit příští týden sedánek!!
Profilova fotka
A jaky jsem napsala?? :-D No tak,to vis co se libi Sarce se libi mame,ta nema vkus proste na nic jenom se opicit,zadny jmeno se jim nelibilo co jsme chtela a bylo mi to jedno,jejich dite to neni :-D ted se jim to narame libi protoze ji rikaj Torinko jako ja a to se jim libi
Profilova fotka
Jééé se máš, já nepotkala nikoho :-( Hele Miru jsem byla o pauzu na dlouhý ve sportu, mají tam slevy a už mám v tašce svetýrek ;-) a já blbá ho sháněla v Praze :-D Natálek je hodně jo? Já spíš slyším samou Nelu, Adélu, Anetku, Terezku a Viktorku =-) Hele u cikorek je to samej Gejza, Josef, Aladár a tak.... to si nevybereš.....
Profilova fotka
Ja znam hodne Natalek A vubec druhy nechci takze muzu tady vybirat jmena jak chci :-D Hele dneska mam to tricko segra za 29kc takze ho este treba letos unosim,nez budu mit ten buben jak rika Jara :-D :-D Ty vado ja si to vubec nedokazu prectavit mit este jedno ja mam s toho uz i sileny sny ,ze jsem tehotna a nestastna ja na druhy nejsem vubec pripravena,ale jelikoz Jarda mluvi neustale o druhem tak jsem s toho uz uplne hotova :-D Terezek je hodne ,ale ty znam a vetsinou uz starsi,Viktorku u nas tady zadnou doktorka rikala,ze ma jen dve takze tady to asi nefrcim,ale myslim,ze se to pekne rozjelo to jmeno no,ale aneta vede tech je hodne taky no,co vede u ciganu je hlavne Sabina to mA SNAD KAZDA CERNA :-D a pritom je to hezky jmeno
Profilova fotka
Tu som tu som.... Mě se chce děsně spááát Mílo.... jo hele dostaly jste ty moje povedený REM? :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak já jsem se zamilovala do jména na holku: Sára...
Miru: jooo to verim ze je jich tam treba vic, ale ja to mam proste jarda spojeny s nima no :-) hele ale musi se libit hlavne Vam.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak sedánek????????????? No klidně....
Profilova fotka
Denis, musím se juknout až doma, tady se mi to nezpustí. Denis tak si lehni na to kanape, nebo si dej kafe popř. energeťák, ten tě probere! :-p
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Mají nádhernou tu Sarah.....
Profilova fotka
energeták zatím mílo nemůžu.......Víš jak.........
Profilova fotka
Saru si pamatuju jsem chtela jako mala se mi to hrozne libilo ted uz taky moc ne jedna na koniku ma MIU to taky zni hezky
Profilova fotka
No to by jsi neměla ale ani to kafe a ani černý čaj..... =-)
Profilova fotka
no kdy náhodou...Ale to prý můžu........ Sice omezit, ale můžu....
Profilova fotka
no já doufám, že o víkendu se to rozlouskne.... Takže kromě věcí a pádel si přibalím i testy :-D :-D :-D :-D jak magor
Profilova fotka
Tak proč nepočkáš až po vodě, ty 2 dny navíc to už vydržíš ne?
Profilova fotka
Je ty jedes vlastne na vodu vid,snad nezmrnes ty taky nepatris k tem otuzilcum vid? takze bude testovacka u reky jo? :-D myslis jako ty ovulacni testy??
hele , hele hele a kdo tma bude se mnouchlastat co?
Profilova fotka
těhotenský..........
Profilova fotka
neboj Pepo..uvidíme co z tobude nebo nebude.. Ale spíš si myslím že nebude... :-|
Profilova fotka
Je ty si myslis,ze jsi jo??ale to bys teda na takovou nebezpecnou dovcu nemela jezdit ne??nekde spadnes blbe :-|
Profilova fotka
ten vtip je hustej :-D
Profilova fotka
Nevím peto..uvidím...Ale je ti mě nějak difně......furt spím..i v práci....... Ale uvidíme, spíše to vypadá na splašený hormoony :-) Tam žádný nebezpečí nehrozí......A pokud budu...čemuž stejně nevěřím holka, tak bych nesjížděla jezy prostě.
Profilova fotka
No to je jasny to je nebezpecny,ja myslela,ze jsi si tenkrat prave zase prasky nasadila vis,to bylo asi jen docasny nebo uz si to nak nepametam :-| nech¨se prekvapit uvidis :-) Ze by u splasenych hormonu spala i v praci?? :-D
Profilova fotka
nene, já nejdříve prášky chtěla, ale nakonec jsem ten recept vyhodila.... Uvidíme.....ale říkám, nevěřím tomu....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?