Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahojte Mílo nesmím na tebe zapomenout, myslím na tebe od rána, takže i jááá se přidám ke gratulantům a přeju ti všééééééchno nejlepčí k svátku :-o Hudlan... :-D Jinak jak se máte baby???? Mě se v týdnu ANI NECHTĚLO psát jaký bylo vedro, to bylo děsný. Já ted sedím na zahrádce , celkem to venku jde, není vedro a fouká krááásně studený větřík...
Profilova fotka
Holky ještě jednou díky.... původně jsme chtěli jít s manžou na večeři, ale ta se zatím odkládá, neb jsme se u tchýňulky tak přežrali, že na večeři nějak není chuť ani nálada. Jani, tak to věřím, že jsi zničená z kola a kolik jste na poprvé ujeli? Doufám, že jsi nedopadla tak jako já a hnedky na poprvé sis nedala 50 km =-) Jo a s tou projížďkou na kolech směr Ústí stále s Mirkou počítáme, až tu zase budeš ;-)
Mílo tak to koukejte s Vildou dohnat tu véču alespoň v týdnu! :-D Já jsem grogy, bolej mě nějak nožičky a už jsem celkem ráda, že dneska skončila budyňská pouť - alespoň se konečně v klidu vyspím, to byl rachot až do rána celý víkend! Janí, to je fajn, že jste si ty kola užili, docela vás obdivuju, páč já v tom vedru nejsem schopná teda ničeho :-p
Profilova fotka
Jéé Marti, nj vy jste vlastně měli pouť.... tak ten rachot ti fakt nezávidím, ale jinak bylo super ne? Jo a k tomu tvému přáníčku, hele já taky vždycky na stránkách albiho strávím věčnost než tam něco vyberu :-D
Profilova fotka
Mílo, neboj ujeli jsme asi jenom 20 kilásků. Počasí ani tak hrozný nebylo, ono bylo skoro pořád pod mrakem, tak jsme se brzo vrátili, páč jsme se báli, že zmokneme.. S tím kolem v Liťáčku taky počítám ;-) Co příští víkend? Ségra je teď nastěhovaná u babči, tak je pojedu na víkoš navštívit. Takže bysme mohly vyrazit! :-p
Profilova fotka
To bychom mohly, ale spíš v neděli, neb na sobotu je manža objednán na tu masáž ;-)
Profilova fotka
Dobrý ránko, Mílo, mě je to fuk, pravděpodobně budu v Liťáku celý víkend :-) Hlavně, aby bylo hezky...
Profilova fotka
JJ, to snad bude, musí být ;-) Jinak krásné předobědí všem :-p
Ajoooj, zase jsme byli na druhej stránce, teda to jsou všici na dofče či co ]-( :-D Jé, holky, vy se tu takhle pěkně domlouváte, sakra já chci taky bydlet v liťáku! no nic, my teda o víkoš zas sjedem do Libo na pouť - pro změnu, tak aspoň, že máme nějakej ten prográmek 8-) Jinak - teda v práci dneska pěknej vopruz, byl nějakej blbej tlak nebo co, že jsem do sebe nemohla dostat ani jogurt a teď doma se cpu všim možnym, to je hnus velebnosti todleto ]-(
Profilova fotka
jéé a jo ona je v Libo pouť, hmm tak to asi Mirka s námi nepojede =-) páč budou na pouti :-D Zas to tu nějak upadá, to je děs, todleto! ]-(
no Mílo vždycky ty poutě jsou u nás po sobě, první týden v srpnu v budyni a pak hned v libo a tam se mi to líbí teda víc, je tam všeho víc, atrakcí i stánků ;-) a samozřejmě i ldií ]-( ale vždycky to spojíme ještě s libochovickým zámkem, tak je možný, že fakt Mirka bude v libo, to se poptej radši. Za chvilku letím na služebku, ale moc se mi nechce, celý týden mám teď rozlítanej, chjo :-(
Profilova fotka
Marti, ahojky. No já se ptát ani snad nemusím, jezdí tam každý rok :-) Jéé tak služebku ti nezávidím, tak ať ti rychle uteče a přečkáš ji s pevnými nervíky a kam dneska razíte?
Článek se načítá
Tak jsem myslela, jak vás budu horko těžko dočítat a tady jsme Mílo asi jen my dvě :-D Byly jsme s kolegyní zase na kontrole v ústí a díkybohu - poprvé za celou dobu, co to dělám, bylo všechno v pořádku, takže i protokol o kontrole bude lehký sesmolit ;-) ale zase nefungovala klimačka ve služebáku, tak jsme upocený, tfujtajbl ]-(
Profilova fotka
Jůůů, ahojky, jen jsem nakoukla, jestli náhodou někdo se neobjevila a ono jo :-p Njn, všici buď makaj nebo se dovolenkujou a tady je mrtvo. A já za chvíli mizím dom, konečně, dneska mě to tu kupodivu zase hooodně bavilo :-(
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooojte.....
Profilova fotka
=-) :-. :-p :-D
Profilova fotka
Hele lidi 16 srpna jdeme zase na Oldies..... Je nás zatím 10, nebo 12.....Nechcete se přidat někdo?
Profilova fotka
Mno, my asi nee. Pro nás je to trošku z ručky :-N , ale už i tak je vás docela banda teda =-)
jak z rucky, sendete na vlak na cihelne a vystoupite v Rci. hned naproti je hala, a pak zpatky jedete prvnim ranim vlakem domu :-)
Profilova fotka
Za světla hezky :-)
Profilova fotka
To jo, páč já to všem vychválila :-) A ted chtějí jít taky
Krásný večír!! Míla tak Eukanuba snad objednaná, ale čoveče nějak se mi to nepotvrdilo jenom jsem to odkřákla tak snad jsem to udělal správně. Maxík se nám narodil únor 2008 panečku, mámě štěňáááátko!!!!! Mílo na pouť čoveče asi nejedeme, protože mamka se ségrou jsou přeci v Chorvatsku a táta na to moc není, ten kdyby tam nešel vždycky s mamkou tak tam ani nejde!! A Jarouš na to taky moc není, ten tam chodí až večer až není vedro, takže po těch stánkách chodíme jenom my s mamkou a ségrou, takže letos pouť asi padne no! A taky navíc nác čekají brambory na Třébě, ale to asi v sobotu, takže jestli pojede v neděli na kola tak to se přidávám!! Řeknu Jaroušovi, aby mi ho trošku pošteloval a dotáhl šroubky a tak!!
Holky a víte jak jsem přála já Míle k svátku?? Sice jsem psala SMS, ale než se mi odeslala to byla operace. Na chatě totiž není signál, tak jsem musela líta k rybníku, za stodolu, někdy když se poštěstí tak ho mám v kuchyni, ale to mááálo kdy!!! Ale nakonec se zadařilo. Nejlepší signál tam mám Vodafone no!! Jinak psala rodinka z Chorvatska. Mají se dobře, počásko super, Torince se moře moc líbí, pořád se prý čachtá jo a taky psali, že tam mám prý dvojnici, tak si mysleli, že jsem za nima přijela!!
Jo jinak Mílo to kolo v neděli platí jestli pojedete, když tak mi radši písnu SMS nevím jestli se sem dostanu!! Dneska si Jarouš stáhnul nějake film s Brusem tak čučí a pustil mě sem jinak to tady pořád obývá!!!!
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Ty jsou od nás z Libo! Marťo neznáš je?? Jarouš chodil s jeho bráchou do Roudnice do školy!!
Pekne rano. Hele holky mozna byste mi mohly pomoct. Docela inbtezivne shanim nekoho ke me do prace a neee a neee sehnat. nevite o nekom nespokojenem na stavjicim miste, bez prace - i kdyz to asi moc lidi neni, nebo tak neco. Do projekce, aby mi kreslil a delal ostatni veci co s tim souvisi. diky moc nebo treba nekdo z konika na matersky...............?????
Profilova fotka
Krásné ranko, tak já písnu Lit a nějak se na tu neděli domluvíme :-) Jéé Pepo, a cože by ta práce obnášela? Se vedle u sousedů zkusím poptat, ono je tam stejně nejvíc roudničanek ;-)
Nooooooo, nevim jak by se na to holky tvariy Milu. Musely by se naucit v novem programu pro rysovani. Proste rysovat, projektovat . obihat urady atd. takova tvurci urednicina. ale proste me popravde se.......... ty co tu ted mam protoze na ne neni spoleh a podrazi mi to nohy. pak jsem v praci od 6 do 7. a po vecerech doma :-(
Profilova fotka
Jo Miru, a odškrtla jsi tam, že chceš dostávat i jejich informační mejly, páč v tom je možná i ten háček.... pak by ti měl přijít potvrzovací email a tam máš pak kupon na stažení. ;-) Pepo, já to na koníka nadhodím a kdyžtak odkážu na tebe ;-)
Jo tys myslela vedle na konikovi, ja to pochopil v praci :-) Tak diky Milu, nebo prostei v Litaku. jako zacinam z toho byt malicko na hlavu. sice sem mel dovcu ale po dni prace uz ani nevim zenejaka byla

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?