Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem tu! Holky, s výletem počítám, je mi to v celku jedno kdy... Co třeba v neděli odpoledne? Mám celý příští týden dovču -budu pendlovat mezi Liťákem a Úštěkem :-) Pepo, vítej z dovči :-)
ahojky Lit, ze bysme vyrazili taky, ale chcem v nedeli malovat, tka nevim, nevim
Profilova fotka
Pepo, klidně se přidejte, ale my pojedeme z Ltm po cyklostezce směr ústí :-p
Profilova fotka
Pepo, no jasně, pojeďte taky, malování vám neujede! ;-) Hele, tak v kolik a kde se sejdeme (sjedeme)?
Profilova fotka
Mno já nevím, ale už sem ženu i Mirču, aby se event. vyjádřila..... Páč by asi bylo lepší, kdyby nejdříve tebe nabrala cestou a pak bysme se sešly u nás před baráčkem a vyrazily dolů k Labi ;-)
Profilova fotka
Mílo, tak super, ještě zítra budu na netu a pak už ne...
Achojky tak jsem tu!!! Jani tak kde tě mám nabrat a v kolik hodin!! Pojedu z Pokratic, takže mi je to jedno já Vás všechny naberu!!! Četla jsem odpolko tak nahoď čásek a jsem tam!!!!!
Profilova fotka
Mno já bych to viděla zas tak na tu 14 hodinou, to už mi i trošku slehne obýdek, tak by se dalo ;-)
No to mi kolikrát sice obědváme, ale to je v poho!! Takže hodinu by jsme měli ve 14:00 hodin tě mám nabrat tedy kde?????
Profilova fotka
Nazdárek Miru, babča bydlí Štursova 37, když pojedeš zeshora přes koleje, tak hnedka doprava a první bílej barák po pravý straně... Nebo můžu čekat u kolejí (stačí když mě prozvoníš až budeš vyjíždět). Pošlu ti do IP číslo, ju? Jo a ve 2 by to mělo být v pohodě, nebo klidně později, aby ses stihla naobědvat!
Mnooo nevim jestli pojedem uvidime. ale kdybyste jeli tak muzem jet do Roudnice :-) my prijedem k vam a pak zpet zase s vama :-)
Profilova fotka
Jo a asi vezmu s sebou i Nelču ;-)
Článek se načítá
Jako myslíš pokratický závory?? Jani já jsem Litoměřičák teprve 4 roky tak moc ty ulice neznámo no!! Tak mi napiš čísílko a já ti napíšu až vyjedu?? Tak na půl třetí teda, aby ti slehl ten velký oběd u babičky a hlavně, aby taky nebylo to největší vedro!!!! To mám sice ráda, ale na dece né se potit na kole!! Dneska to je škoda těch slunečních paprsků když jsm v práci sakra!!
Profilova fotka
http://www.mapy.cz/#x=132414720@y=137... Miru, tady :-)
Profilova fotka
Jé, musíš si to zkopírovat... Mílo, Nelča je vítaná x-)
Krásné ránko prdky!! Paninko tak chtěla jsem ti napsat tolik věcí a vím hovnajs jako jo!! No tak dneska to BÓdě asi moc nevyjde co?? To vím, že má nervíky z toho počasí, to je fakt smůla teda, včera tak nádherně a dneska hnus, to fakt nasere sakra!! To je fakt smůla, protože včera by to bylo teda super no až moc vedro, ale zase lepší než dneska teda!! Tak snad se trošku vylepší no!! Jo včera jsme s Jaroušem konečně objednali tu Eukanubu a potvrdila se mi konečně ta objednávka, prý si k tomu musel sednou odborník no!! Tak jsem sklopila očka no!! Ale hlavně, že se nám to poslalo!! Včera jsme právě s Jaroušem koukali na nějakou tu dovču a představ si Mílo, že se Jaroušovi líbil Tunis a Turecko!! Do Řecka prý teda letos nechce, že nebude někde hasit a třást se, protože kdyby se to s ním roztřáslo tak se to jeho tělíčko prý zastaví až doma, já jsem z něho nemohla včera. Vybírali jsme dovolenou a já jsem z něho musela jít 4x čúrat!! A když jsme koukali na Egypt tak že musíme hotel se 4 hvězdama, že tam budeme zabíjet metrový šváby, no fakt jsem měla dost hele!! Co Vám budu povídat!! No ale čoveče Invia co nabízí ten Tunis tak to vypadalo fakt moc hezky a hlavně ty hotely s těma bazénama to by mi stačilo čoveče!!! No tak jsem zvědavá co vybereme!! Jo a jinak já Maxíka nemůžu, to je pošuk, ten by lítal jako divej a kor kdyby tam byla Nelča!!
Ajo, dneska je ten svatebni den spousty lidi a pocasi nif moc teda.
No jo Pepčo hlavně, že mají osmičky no, ale prší jim na hlavy!! No jo co se dá dělat!! to je stejně jako na potvoru, včera krásně a od zítřka se to má zlepšovat!! Fakt jako naschvál!! Že by začínaly ty smolné osmičky působit?? Jasně Jani radši pro mě přijeď k závorám, tam trefím ha ha ha!! :-D Jo a včera jsem se ptala ústečáka a prý se dá jet jenom ke zdymadlům, dál je to rozkopaný, že dam dělají tu zeď proti povodním nebo co!!
Profilova fotka
Miru :-D no si to dokážu živě představit... jak si k PC sedá odborník :-D no ale hlavně, že je máte co? Takže pádíš dneska pro granule? Hmm, tak třeba se vám bude v Tunisku líbit, nás sice docela zklamalo, ale někdo je z něho nadšenej a je fakt, že do těhle zemích pod 4 hvězdy hotely nebrat, idkyž je cela lákavá. JJ, taky jsem na Bobika myslela, když mě v noci probudila ta bouřka a teďky ráno jak zase začalo pršet, ale třeba to budou mít jako vy a v 10 hodin bude náhle sluníčko, ikdyž oni ho potřebujou až na 14 hodinou, aby měli ten obřad venku, jinak bude vevnitř.... no co, ale hlavně, že se vezmou :-p Ale je mi jí tedy líto, páč sice jim zas prší štěstí, ale to mohlo pršet až třebas večer, že?
No asi tak nějak Mílo odborník je odborník. Takže si to jako mám vytisknout z meilu a vyzvednu je kde???? No jako ty hotely vypadaly teda Mílo fakt krásně no a vyšlo by nás to cca i s příspěvkem od práce v tom září na 15.000,-Kč za 11 nebo 12 dní teďka nevím no!! Což docela jde né??? No ale jako líbilo by se mi to no!! To Turecko taky vypadá krásně a to vychází tak na 30 tisíc!!! No uvidíme a to ještě Jarouš otravuje s televizí tak dneska asi pojedeme do Datartu do Teplic!! To tam chtěl jet jako včera v 7 hodin, ale včera mě masírovala na rehabilitaci jako jinak než jindy a to jsem byla teda hotovson!! Byla jsem ráda, že jsem doma a to jsem ještě musela vařit. Normálně se mi klepaly kolena z toho, co Vám budu povídat!! No uvidíme no!! No je to hrozný teda to počasí, ale včera jsem zrovna koukala a dneska hlásí teda zatažíno celý den a protrhávání až od zítřka no, tak snad se jim to trošku poštěstí a protrhá se to už dneska. Ale předpověď jim teda vyšla suprově no! V noci bouřky a dneska zatažíno!! A je to tady!!! Dneska budou Jarouš na stavbě dávat stropy tak aspoň nezmoknou!!
Profilova fotka
Miru, v tom mejlu to máš napsaný, jinak tam je odkaz odkud si stáhneš ten kupon a pak to vyzvedneš u Vomáčky a můžeš i tady dole nebo nahoře na veterině. Hele určo něco vyberete, už víte alespoň termín? To se pak hledá líp, no!
No asi druhá polovina září!! To víš Fanda z toho není moc nadšenej, hlavně Jarouš všechny vozí, protože nikdo jiný nemá řidičák takže bude taky problém v tomhle no!! Ale to se nedá nic dělat! Jenže s Jaroušem vybírat to je děs, to prostě vyberu sama a poletíme!! No tak doufám, že se nebudou zjišťovat to naše štěňátko!!
no šauuuu, při pátku :-D koukám, že Mirča řeší dofčů, tak to se máte, my už teda máme bohužel vybráno, a je fakt Míru, že do Tunisu, Egypta a do Turecka - hotel pod 4 hvězdy nebrat! a nejlepší je 5 hvězd, ale i tam se to občas zvrtne a je to na prd, což se nám díkybohu nestalo ;-) tak šťastnou ruku při vybírání x-) já se teda budu dovolenkovat příští a ještě ten další týden, páč mám dovolený nějak moc a nestačila bych si jí ani vybrat a ještě mi deset dní zbyde na Vánoce 8-) jo, jinak ty lidi z Libo, jak jsi sem dávala odkaz, tak je neznám teda, ale fotky měli fakt suproví :-N Teda, na to, že je 8.8.2008, tak tu ale neslyším vůbec žádný houkání, tak těch svateb asi nebude zase tolik, jako na Miluščiný datum, co =-)
Profilova fotka
Marti, oni letos oddávají Ploskovice, takže spíš asi všechno bude tam, já tam taky razím na 14 hodinu ;-) Hmm, tak to já si můžu vzít max. tak týden a pak mi zbyde akorát na vánoce, resp. mezi vánocemi a silvoušem. Jsem to nějak už přetáhla s tou dovčou =-) ani nevím kam se poděla. Miru, já si myslím, že ne. Vždyť těm prodejcům to může být jedno a stejně firmě jde spíš o reklamu...
Ahojky Marti!!! No jo řešíme řešíme no, tak uvidíme co vybereme!! No já chtěla ro Řecko no a Jarouš tam nechce, že je to tam teďka blbý no, tak asi vyhraje něco jiného!! A už se to docela blíží tak musíme něco vybrat už!! Jo jo na to jsme koukali, aby to mělo aspoň 4 hvězdy to zase jo no!! No já mám teda dovči ještě 21 dní a to na 11 dní pojedem a 10 mi taky zbyde, já pak nevím co s dovčou, na Vánoce 5 dní a 5 dní převedu do dalšího roku!!! Jako každý rok prostě no!! NO fotečky měli hezký, ale ta jejich fotografka mi vůbec nic neříká!! V pondělí nesu zrovna fotečky naše do práce ukázat nové vedoucí, ona se vzdávala 20.7.2007 den před námi!! No venku leze puchejř tak snad to těm osmičkám to počásko vyjde no!! No Marťo je ještě docela brzo já myslím, že to za chvilku začne tak nějak. Jo a viděli jste v novinách novou obřadku v Liťáku na městě?? Je teda nádherná taky stála 2,5 mega!!!
Mílo tak já slyšela jednu svatbičku hned co jsem napsala ten svůj příspěvek a tak možná jeli rovnou do Plosko.. O té obřadce jsem to taky slyšela, ale zatím jsem jí nikde ještě neviděla ale za 2 a půl melounu - to je docela síla teda! Mirčo hele, a co třeba nějakej řeckej ostrov? všude přeci nehoří, kréta je určo v poho, nebo třeba lefkada, tu si docela dost lidi chválej, ale je fakt, že ostrovy bývají dražší zase než pevnina :-S
Profilova fotka
Jéé, tak to jsem neviděla, je tedy fakt, že já noviny neviděla ani nepamatuju a čtu akrotát ten zpravodaj co přijde jednou za měsíc do schránky. No já mám dneska fakt už dost..... vejplaty jedny blbý. Jak nejsem zvyklá tak dneska snad ani nic neudělám, si vždycky sednu, že začnu jako něco dělat a v tom zas lidi 8-( vystřelit je někam na mars :-D Uff, ještě že bude za chvíli pauza a pak půjdu fuč....
No já jsem taky jednu před chvilkou slyšela, jééé já bych se vdávala, ale bohužel no!! Mám už smolíka!! Nebo zaše šatky na sebe!! Ale přemýšlela jsem, že zajdu do Anette, oni na pouti předvádí šatky jestli by mě nechtěli na předvádění, jéé to by se mi líbilo!! No Mílo právě že v tom zpravodaji to byo teďka v tom posledním co přišel snad v pondělí nebo úterý myslím!!! Tam je i vyfocená a nevím jestli ta fotka zkresluje, ale měla by být snad jako do modra sedačka, modrý strop a tak!! Jako vypadá fakt krásně no!! No něco Marťo vybereme!! Určo, ale Jarouš chce ještě telku, takže bude muset být nějaký kompromis víš!! zrovna jsme se bavily s kolegyní o robetkách hele, tak jsem jí nalákala a v pondělí si ho jde koupit, že nechce, aby jí ho koupil manžel, že by prý koupil malýho. Hele Mílo měla bys vidět Verču moji tak byla červená až na prdeli!! :-D
Profilova fotka
Tak to věřím, hele to ta vaše nová je taková jo? Hmm, tak to vyberte nějakého pořádného, ale koukala jsem, že budete muset asi až k severce co? Nebo radši přes net? Páč na tom námku už asi ten sexschop není. Mastím na poštu a ven.... snad to všechno stihnu oběhnout :-S
Mílo klíííd, nebo ti praskne žilka a budeš za sebou tahat nožičku :-D Míru robertka ju? já ani nevim, že je v liťáku nějakej sexshop, čéče :-D :-D mastim na obídek, páááá 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?