Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Peťo, IP :-)
Profilova fotka
To jo, Míla to udělala šikovně! ;-) Viď, Mílo? :-D
Profilova fotka
Jani, co já? =-) si asi sedím na vedení..... jo ty myslíš ty fotečky, jo aháááá :-D
Profilova fotka
No jasně, Mílo, fotečky mám na mysli! x-)
Profilova fotka
tak já ti je Jani pošlu, ale zase tolik jsme toho nefotili =-) :-)
Profilova fotka
Peťo, mě stačí jenom to městečko, hotel a případně pláž, třeba by mi to pomohlo v rozhodování kam jet, víš?
Profilova fotka
Cus tak vas zdravim,dneska na koupak nejedeme a ja se tak tesila ,mala ma poprve rymu,nechce chodit z vody a tak asi nastydla,tak se pujdeme jen projit nebo na pisek no. Petro kde si mela tu svadbu nikde sem se to nedocetla myslim hostinu?
Profilova fotka
no z hotelu máme jen bazén, a z městečka jen pláž a maják, tak nevím jestli ti pomůžu :-) Péťo měli jsme to v Brníkově, to ti asi nic neřekne
Profilova fotka
Proc myslis??ja pochazim z Libo takze viiim ;-)
Profilova fotka
Hele babuše, nebyl jste náhodou někdo v Plzni v tom dinoparku? My tam totiž asi v sobotu pojedeme, tak jestli to vůbec stojí za to =-)
Profilova fotka
Ja ne ,ale pry je to pekny,tak nevim myslim,ze moje svagrova s klukama tam byla oni jezdi vsude na tyhle veci
Profilova fotka
no protože většina lidí co se ptala nevěděla kde to je, tak proto jsem myslela, že to nebudeš znát :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No vidis a znam :-) Ne tak to je jasny,kdyz bydlim v Usti kdo by to mohl vedet,ze to budu znat,ale bydlela tam znama,mela tam baracek ;-)
Profilova fotka
Krásné dopoledne divoženky ;-)
Profilova fotka
Ahoj hokyyyyyyy :-) tak jak je??este jeden den a budete mit vikos tak to vydrzte chudinky maly :-D Nam prijede babicka,takze jedu pro ni na nadrazi a malou bude hlidat kamoska,tak jsem na to zvedava protoze ve meste to je neco desnyho kor v tuhle hodinu vsechno rozkopany no hruza,uz aby to bylo ,ale to si este pockame :-|
Profilova fotka
Nazdárek, njn, víkend před námi, ale ty jsi na tom líp, ty máš před sebou dovču :-D jako nééé že bych ti nezáviděla, ale víš jak |-|
Profilova fotka
hele ty mas vybrano :-D no este dva dny nemuzu to uz vydrzet,bojim se cesty hrozne hlane kuli Viktorce,snad to zvladne a bude chrnet :-|
Profilova fotka
Vybráno, vybráno, ale klíďo bych si dala ještě tak měsíční dovču. Dneska je to tedy hnus v práci, je mi vedro a z něho nějak divně, nejradši bych šla dom a natáhla se na gauč. 8-( Neboj ona to zvládne a určo celou cestu prohrní. V kolik vyrážíte? Jedete na noc?
Profilova fotka
Jedeme v 8 vecer prave,tak snad to prospinka Nebooj mas to za par,za chvilku jsi domaaaaa,to utece :-) Ja vim to kazdej,kor kdyz je takhle tak je to v praci desny,to znam,vubec to vzdycky nezavidim Jarovi kdyz jezdi takhle a prijede az v pul 11,takze to je celej den pryc
tééééda, co to, jsem nás našla zapadlé až na druhé straně, tak nás alespoň hodím vpřed, když je tu tak mrtvo :-( u nás máme o víkoš pouť a straší mi tu porád synoveček, takže na net se tu dostat je celkem umění, pořád něco stahuje, doufám jen, že nepřekročil limit .... ]-( Peťul dofču teda nepokrytě závidím, ale dneska byl teda pažák i tady a to dost hustej - mi bylo šoufl už od rána! jo - hele, Mílo, Mirčo, nevíte něco o tom opravování Tyršáku? četla jsem to v Mladý frontě, ale furt teda jako nejni jasný, kdy že to bude, jestli to nakonec nestihnou nějak o víkend.. teda to se mám fakt jinak na co těšit! :-S
Profilova fotka
Vedro bylo desny,ze mi vedro nevadi,ale od rana mne bolela hlava,takze my byli cely den doma,a pak jeli nakoupit v aute klimosku takze to mala zvladla v pohode,dneska jsem se fakt citila uplne blbe,asi neco ve vzduchu nebo co? :-D :-D to bylo vedro pred bouri :-)
Profilova fotka
Ahojky tak se tady mejte paaaa :-)
Profilova fotka
Jééé Péťo, tak razíte? Tak hlavně pohodovou cestičku, ať vám rychle uteče a máte tam krásné počasí a užijte si to tam ;-)
Peťo pááá a přeju bezpečnou cestu a užijte si to tam 8-)
Profilova fotka
Dekuji Milo zitra vse neeeej k savtku :-)
Mííílooo k dnešnímu svátečku Ti přeju všechno nejlepčíííí, hodně štěstíčka, zdravíčka a aby se Ti splnilo co nejdříve to, co si nejvíc přeješ :-N Marťa
Profilova fotka
Ahoj Miluško, vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku.
Profilova fotka
Jéé, holky moc díky :-D
Milo, přejeme ti s Ondráškem všechno nejlepší k dnešnímu svátku... pěkně si to užij, hodně zdraví a štěstí a ať se ti slní nějaké tajné přáníčko :-)
Profilova fotka
Ahojky, Miluško, já se taky přidávám s přáníčkem všeho nej :-) Právě jsme se vrátili z výletu na kole, byla jsem letos poprvé, a jsem úplně zničená, ale to příjemnej pocit :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?