Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ale něco ti pošlu a hned mi příjde automatická odpověd........nelze přijmout....
Profilova fotka
To je naky divny hele neco ti schvalne poslu ja jo,ikdyz ja mam zakazano,byt na mailech i na netu nemame totiz este antivir dneska ho teprve prinese tak snad tam nikde nic nebude jinak me zabije :-D
Profilova fotka
tak něco pošli a uvidíme
Profilova fotka
Uz jsem poslala prislo ti to,?
Profilova fotka
kuknu
Profilova fotka
jo přišlo
Profilova fotka
Tak já dám odpověd...........a schváálně!!
Profilova fotka
odeslááno
Profilova fotka
No prislo mam to jdu juknout
Profilova fotka
Vaše zpráva pro ze dne 08.07.2008 nemohla být doručena. Zpráva je přiložena. Důvod / Reason: --------------- Permanentní chyba na straně uživatele.
Profilova fotka
No mate to hezky x-)
Profilova fotka
přišlo jooo???
Článek se načítá
Profilova fotka
ted Jarda řeší..........................vrátit nevrátit, vyměnit nebo co s tím...
Profilova fotka
Prislo no?? Proc se vam to nezda jo??
Profilova fotka
hele kdyz jsi takhle vybirala naky doplnky nebo nabytek nenarazila jsi nahodou na skleneny policky do obyvaku ja je vsude schanim a zatim nic,jednou jsem je videla byli v ruznych tvarech a nemuzu je uz nekde sehnat :-| tak jestli jsi na ne nekde nenarazila treba
Profilova fotka
koukni na www.torimex.cz jinak nevím o ničem holka...... obývák jsme ještě neřešili a dlouho řešit nebudeme :-S
Profilova fotka
Aha ja myslela,ze uz jo tak diky za odkazek,ja jsem byla na hodne mistech a fakt jsem je nikde nevidela nebo jsem slepa vsude maji proste jen dreveny,a me by se libila jedna ta sklenena nooooo sakra :-|
Profilova fotka
a co ta slavná Ikéééa?
Profilova fotka
v tom torimexu tam toho mají hafo a dá se to objednat i přes net.............a v pohodě...
Profilova fotka
ja to musim prostudovat ted jsem koukala na ikeu,ale jen na detsky tak mrknu este na tohle ale taky jsem je tam nevidela :-|
Profilova fotka
Ty pokojicky tam jsou nadherny ty vado
Profilova fotka
Kde jsi jako????
Profilova fotka
tadýýýýýýýýýýýýýýýýý
Profilova fotka
oni mají krááááásný nábytek hele...
Profilova fotka
nestíhám....Mám rozdělanýho skypa, icq a mejly :-D
Profilova fotka
Aha no ja uz bych taky rada skype a icq ty vado mam to naky podelany od ty doby co se to rozflakalo,musim capnout nakyho odbornika at mi to udela jelikoz pri stazeni,se mi seka pc jako blazen
Profilova fotka
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááá tak to zatím vypadá že žaluzky by si odvezly a dají nám ty na okna..Ty menší.. Tak snad to výjde..Budu vědět za hodinu
Profilova fotka
Jo ty myslis jak mate v obyvaku pres cely az na zem ,no to by bylo asi lepsi no jako to mas v kuchyni jestli se nepletu at jdou videt ty okna
Profilova fotka
jojo, ty myslím.....V tom studiu to prostě vypadalo krásně nádherně.....A doma jinak no..
no šau, jsem už skoro hoďku dom,ale jsem grrooooogy, už se mi k tomu přidaly i noooožičky, mě bolej děsně! Denis, tak to je čupr, že vám ty žaluzky vyměněj, nemusíte nic řešit a hupky dupky je hotovo... :-D Jo - čéra jsem si tu fotku mázla, nějak mi nepřišla aktuál, tak až se dohrabu k nějaké ucházející, tak tam fláknu jinčí, lepčí, no dyk to znáte- změna je život, jen mi nedošlo, že vám to hned přijde difný :-D Jo, jináč Denis - mušim vokoumat ty stránky od Jany, no to bude věcička, jdu na to =-) už jsi na to pfišla co a jak?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?