Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahooooj holky tak vas po dlouhe dobe moooc zdraviiim :-D :-)
No ajoooj, koukám, že tady to teda žije :-S Ilon k Bc gratuluju, určitě sis užila pořádné oslavy ;-) , to še muší :-D :-D Jdu žehlit, když už není žádný vedro, tady to dokonce vypadá na dobrej slejváček :-p
Profilova fotka
Naždááárek, no jo Marti, minulý rok to tady taky přes léto upadalo |-| A lepčí už to asi ani nebude :-N :-D
Profilova fotka
Jinak čáááááááááááááááááu Petoooooo!!!! Už Vám jde koonečně PC
Profilova fotka
Cusik Holky Jo Denis uz konecne jo,ikdyz neco malo este nemam jako je skype icq a tak jelikoz,kdyz to nainstaluju tak se mi seka celej PC tak nevim co stim,mam na to pak nervy takze to mam zatim odinstalovany. A co je noveho????
Profilova fotka
Jinak to že prší, mě vůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nepřekvapuje, vzhledem k tomu že nám stojí přístřešek bez střechy...Takže počítám že bude pršet tak měsíc v kuse.. x-)
Profilova fotka
U nás nového nic..................... Akorát dneska nám koooonečně!!! po 2 měsících příjdou dělat žaluzky, tož jsu na to zvědavá =-)
Profilova fotka
jaky si si objdnala,my sme si nechali udelat stribrny
Profilova fotka
My budeme mít - teda snad.............Bambusový....normoš takový ty zlatavý nebo jaký to jsou.....
Profilova fotka
http://www.barthprodukt.cz/default.as... Myslím že tady tato barva..No nechám se překvapit.....Bude překvápko až přijedu domů... A co vy? co Terka???? Máš nějaké nové fota???
Profilova fotka
Jeee tak ty budou dobry... Fotecky mam novy,ale este je nemam stahly,ted v posledni dobe neni vubec naky cas mala je strasne ziva a nikdy me tu nenecha sedet ani chvilku,ted drepakuje v detskym kocarku tak je hodna a cuci na telku,cekame navstevu miminko dvoumesicni tak se tesim az si ji pochovam,az fotecky stahnu hodim odkazek,a ty mas naky fotky jestli jo posli mi na mail at se mrknu ;-)
Profilova fotka
No já jsem ti posílala 2x, ale vrátilo se mi to....že jsi měla plnou schránku, nebo něco takovéého.. Ale stejně budu fotit žaluzky, tak ti to pošlu potom najednou...
Článek se načítá
Profilova fotka
Plnou jo??no ja to vymazala vsechno ale kdyz jsem koukla na maily tak mi normalne chodili ja se podivam jestli to neprislo,este jsem neskoukla vsechny treba to tam je
Profilova fotka
Ne tak nemam
Profilova fotka
no já to poslala ...a hned se mi to vrátilo zpátky.....že jsi to nemohla přijmout... Proto jsem to psala Míle a ta mi psala, že máš rozbitý PCčko právě
Profilova fotka
Nazdár holky, tak jak jste si užili víkend? Já nic moc, mám v krku zánět, tak jsem musela čumákovat doma abych mohla jít dneska do práce :-S
Profilova fotka
Nazdáááárek, no tak to musíš mít radost ne, že jsi se léčila, aby jsi mohla do práce :-D 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
mě fáákt sere ten déšt....................... přemýšlím od rána, jak to zakrýt ...no budeme muset dneska nastoupik našim a natáhnout plachtu 8-(
Profilova fotka
no to jo n :-S hlavně potřebuju být do soboty fit, protože odlétáme na dovču do Španěl
Ajoooooj, jsem strávila den dovči, tak nějak učebně... ale aspoň jsem nemusela ráno přizdít budík ke zdi, když jsem se probrala v devět do toho deštíku.. ]-( Jůůůů Peťul to se vám to krátí , španělsko bych brala taky, jen si to pěkně užijte 8-) a ty se do té doby vykurýruj, pěkně čajíky a šupky do postele! Hele Denís, mrkla jsem na ty žaluzky a mě ti to čoveče takhle ani jako bambusový nepřijde, vypadají ale supér, abych pravdu řekla, moc se v těhle věcičkách nevyznám. Kam je fláknete? x-)
Profilova fotka
Nazdááááááááááááááááááááááááááár, jako co to jéééé, kde máš foto Martas? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) Jinak jujo jsou to bambusový, akorát že takto to asi nefypadá na fotce..No máme je v kuchyni, obýváku a ložnici...jo a v jednom pokoji.... Mám foták s sebou, tak počlu nějaký fotáááa a uvidíš.
Ahoj, to koukam ze Vam to tam zase musime jet nekdy zkontrolovat. jo a co foto Marto, sem se divil uz fcera. Hele Denis, nedali byste nekdy bowling?
Profilova fotka
Někdy jo, ale KDY??? :-D :-D :-D čas, ten je ted u nás celkem problééém......Když máme někam jít...Když někdo příjde na grilovačku večer, dobrý, ale domluvit se někam...někdy... :-D :-D Jo jinak Petro - pitska.....................ZASE jsem posílala fotky a od tebe mi přišlo že je nemůžeš přijmout... =-)
tak to nechame nejak akcne neeeE? anebo prijdem na grilovacku.
Profilova fotka
A nebo..třeba...
Profilova fotka
Ahoj,jak se mate?? Tady je to naky mrtvolny co???vsechny uzivaji leta,dovci a tak co???no ja uz sem taky natesena jako blazen,uz aby jsme vyrazeli nemuzu se dockat,jen doufam,ze tam bude dobry pocasko. Co Mila kdy ta se vraci??a jak tam maji psala vam urcite
Profilova fotka
Halééé četla jsi to? že se k tobě nemůžu domejlovat...
Profilova fotka
No Míla mi psala,že se mají krásně...a mají tam teplouško... A přijet by měli mám zato v pátek, sobota...Tak nějak...
Profilova fotka
Jo cetla,uz vcera ani ted jo??? pokus se mi neco poslat a mas spravnej ten mail to je divny maily mi normos chodi :-(
Profilova fotka
mám furt stejný ty voga...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?