Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
wauuuu, tady to zasejc žijéééééééééé :-p :-p :-p
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooj, jojo poslední dobou to tady žijéééé noo to máš pravdu... :-S :-S :-S No, vymění.......................Volal nám v 5 včera ten panáček.....a u šefa to neprošlo...Sice prý za nás orodoval........Prý to bylo na zakázku-chápu...Takže to nakonec neprošlo... No ale čééra jsme přemýšeli jak to udělat, aby nás to nestálo dalších 50 8-( a uděláme to tak, že do těch francouzských dveří co jsou v obýváku, dáme žaluzky stejný, jak jsou v kuchyni....V tom velkým okně necháme ty široký a ty co zbydou z toho okna.....Tak jsou 2 vedle sebe...Tak jednu dáme do kooopelny a druhou do toho posledního fixního okna...A je to.. Takže se peostě doobjednaí ty stejné žaluzky co jsou v kuchyni :-x
Profilova fotka
Ahojky,krasny rano jo vy ste meli kazdy jiny jo???ne tymyslis jako stejne velikost jako do oken chapu,no tak aspon ste to vymysleli takhle no,do oken to bude lepsi,ja za chvilku vyrazim na prochajdu,posledni dobou se nemuzu vzdycky nak rano probrat sem fakt jak mrzak,jde vam Skype????ja se nemuzu za boha prihlasit a uz jsem s toho na nervy takze jdu raci od toho nechapu to ikdyz zalozim novy ucet nelze to prihlasit tak mam akorat stek ]-(
Profilova fotka
čauky.... no žaluzky jsou stejný..z bambusu...stejná barva..Ale do obýváku jsme dávali místo 2,5 cm...5 cm široké... Takže ještě jednou objednáme ty 2,5 cm...Jinak to bohužel vymyslet nejde...Joooo když je někdo debil, tak je debil... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jinak mě to funguje v poho..i skype a icq.....
Profilova fotka
Hmmm me to porat nejde nevim sakra uz ... Aha tak takhle a proc tak blbe :-| nekdo byl chytrej :-D
Profilova fotka
Když mě se to líbilo no......... Jako ono na těch oknech to vypadá pěkně..Takže na fix je nechám.......Jenom to změníme u těch dveří..Je to tam nepraktické
Profilova fotka
Tyyyy vogo,tady vuuubec nikdo,to je divny :-|
Peťul, mě to nepřekvapujeeeee :-D
ale až dorazí Míla.... to bude fičák :-D :-D
Profilova fotka
No aspon že na koníkovi jedeme, aspon někde se něco děje :-D
jedete jo? tak já se teda už asi nakonec fakt přešoupnu, páč tady chcípl psotnik :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
nazdááár, teda to je dneska hnus to počasí :-S
Profilova fotka
čauky, to jo to je hnus venku co??? Ale na víkend hlásí pěkně tak uvidíme!
hele jako jak na konikovi jo a tady nee, co to ma jako znamenat. co jaa na konikovi??????staci ze uchylnim tady :-)
Profilova fotka
no tak o víkendu už budu pryč, ale hlásí pěkně jenom na zítra a pak zase kolem 23
nafdááár, venku je humáč přímo! Pepčo ---- teda tys mě zas rozesmál, hele tak pojď v klidu úchylnit tam, já tam taky smejčim.... páč když tu jsem, tak si tu vejřim sama pro sebe.. tak vejřim tam no :-D
a tak ja mam aspon klid na praci a dneska sem stejne mrtvej. sme do 2 rano zapijeli s tchanem a svagrem synovce.sice ne nic divokyho ale stejen to bylo dobry:-)
Profilova fotka
nazdáár
jedes na konovi? :-)
Profilova fotka
takže nakonec jste to zapili teda.. no to še muší, dyk jsem ti to poudala... Juj, já musím jí zarezervovat lístky do kina...už to rezervuji od pondělka :-D
na co jdete? no to vis ze zapili. tak sem kurva strejda neee? :-)
Profilova fotka
No venku je to teda mazec,bleeee a to mame byt cely den sami se stoho po....to bude zase nuda nejvetsi tohle to teda,¨sem mela ted obydek a ted bych si dala este neco sladkeho.akorat nemam co :-|
Profilova fotka
Na Bathory....čachtickou paní
Profilova fotka
Nissss :-|
Profilova fotka
nis vid, nikde nikdo...
Profilova fotka
No praaave to je des :-D pres to leto neni nikdo nikde ale fakt
Profilova fotka
přesně tak, ono to utichne všude přes to léto... S prckama jsou venku, tak ani na konovi nic moc
já tušééém, a zase jdu, teda, :-N prej na koňovi nic - dyk jste tam semlely pátý přes devátý, mušim to dočíst dom :-D
Profilova fotka
Jo venku v tomhle pocasi,u nas prsi cely den teda

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?