Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
jdu si ohřát gulášek....Mám hladíček :-)
Profilova fotka
neni to divny,je vikend,ne ;-) ani moc Deni neprselo,mala prehanka ;-) dodelavky budou,ale nevim kdy, podle mnozstvi lepidla a setreni dlazdic:-D no vidis,jak mas taky sikovnyho manzilka....my kecaly a chlapi makali,co ;-) Tak to ma byt :-D
Profilova fotka
krásné pondělí
Profilova fotka
Dobré ránko ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno všem, taky u vás prší? Na chvilku jsem nakoukla a opět mažu k učení. Fuj. Jinak o víkendu tu bylo vcelku veselo. jedna slečna tu zveřejnila své fotky ve spodním prádle a celkem detailní fotky a ještě k tomu zavedla diskuzi. Fakt prča.
Profilova fotka
JJ, taky tu prší a prší.... něco už jsem zahlédla, jen škoda, že jsem to album nevidělal, admini ho už smázli, jak jsem pochopila :-N
Profilova fotka
No, tak to fakt škoda, to vážně stálo za to, mě teda takhle vidět můj nastávající, tak mě přinejmenším zabije - myslím, takhle se vystavit na netu. A ještě s krásně viditelným obličejem. Tak jsme se to slečně snažily vysvětlit, ale bez úspěchu. Pořád nedokázala pochopit, proč by si jako někdo měl ty její fotky stahovat a proč by je měl chtít zneužít atd. Podle mě to byla provokace nebo byla fakt úplně b..á. Navíc to prádlo bylo fakt hnusný a nevkusný.
Profilova fotka
Teď jsem koukala na svatební album Markéty, je mezi novinkami. Má tam moc hezkou čelenku do vlasů. Taková by se mi líbila.
Profilova fotka
Ahojte, jojo tu holku jsem viděla a valila očka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Taky jsem je poslala holkám, ale jak je vidět, tak to asi neviděly
Profilova fotka
Ahoj Denis, ta byla dobrá co? Taky jsem nevěřila vlastním očím. A pěkné detaily. Album už je smazané. Myslím, že to byla fakt provokace nebo se jí snad někdo chtěl pomstít. To by přece nikdo normální neudělal.
Profilova fotka
Denis, jo to byla ona jo??? Ten odkaz, ale já tam zahlédla jen 3 fotky jak tam ukazuje podvazek =-) Ilon, ta Markéta je fakt čupr nevěsta a moc jí to slušelo a ta čelenka je fakt fešná x-)
Profilova fotka
No čuměla jsem, jak byla vyfocená detailně i zezadu...Kdyby bylo aspon na co koukat, neřeknu ani slovo....Ale tahle?! 8-( Fakt jsem seděla a říkala jsem ty vole! co to je?!!
Článek se načítá
Profilova fotka
hmmm tak já o ničem nevím =-) ta čelenka je moc pěkná, taky se mi líbí :-)
Profilova fotka
Miluško, jenže těch fotek tam bylo tam bylo původně snad 12, zepředu, zezadu, z boku. Detail kalhotek s punčochama zepředu, detail zezadu a hned několikrát. Fakt nevkusný. Jak reklama na nějaký night club.
Profilova fotka
přesně
Profilova fotka
a jak jste si užili srazík holky?
Profilova fotka
jo šoveše bylo to bobrý, až na Legendu, kde jsme po 5 minutách odešly, jak bylo mooooc ochitný krávy... mimískové byly taky hodní....Takže pěkný to bylo...Dokonce jsme si s holkama a s Janí udělaly kolečko PESKY po Rci...uff
Profilova fotka
no Lukáš právě dorazil domů až po půl druhý a museli jsme jít popřát přítelkyni jeho táty a od čtyř měl zase hokej, takže jsem to nestíhala :-|
Profilova fotka
tak půjdeš jindy, vždyt to nebyl poslední srazík :-D :-D A co rozlučka, jak proběhla?
Profilova fotka
no to doufám :-) ale jo rozlučka dobrý, nakonec jsme skončili pod lipou na oldies párty a musím teda říct, že fakt dobrý, tolik lidí jsem tam snad ještě nezažila =-) :-D
Profilova fotka
vid? To mi říkalo strašně moc lidí, že prý ta oldies párty je super......A říkali mi to i tací, od kterých jsem to nečekala.... Prý tam příjdeš ve 3 ráno a furt narváno a hrajou dobře...
Profilova fotka
no my kdyby jsme neměli rezervaci, tak už nás tam nepustí jak tam bylo narváno a je fakt, že když jsme v půl čtvrtý odcházeli, že tam bylo pořád hodně lidí, fakt jsem čučela =-) x-) a hráli opravdu bombově, byla jsem mile překvapená :-)
Profilova fotka
já se tam musím taky vypravit někdy....Musím to někdy vočíhnout :-p
Profilova fotka
to určitě vočíhni, myslím, že nebudeš litovat a užiješ si ;-) já si tam připadala jak Alenka v říši divů :-D dlouho jsem tam nebyla a od tý doby se to tam hodně změnilo
Profilova fotka
tojo, je fakt že už to nemá tu pověst co to mělo.. :-x
Profilova fotka
no právě, vím, že to bylo i jeden čas zavřený, protože tam nikdo nechodil a taky to střídá majitele jak na běžícím páse a když padl návrh jít pod Lipu tak jsem dlouho váhala, ale zlákalo mě to Oldies, protože v Hrdlech byla nějaká electronic párty
Profilova fotka
hale a nebo můžeme někdy vzít svoje drahý polovičky a vyrazit spolu :-D :-D
Profilova fotka
klidně, já už jsem to tady nabízela.....Takže není problém.... :-D
Profilova fotka
tak jo, tak až tam bude zase nějaká oldies tak vyrazíme, třeba se ještě někdo přidá ;-)
Profilova fotka
zase za měsíc, je to každý měsíc kolem toho 16 tého

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?