Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
jasan no. tak tam ma ale tak nejakou zodpovednost no. tak ono i to dost je nekdy relativni ..................
Profilova fotka
No mě by to stačilo :-N
Profilova fotka
tak já o švárovi raději ani mluvit nebudu :-D :-D :-D :-D
jj, ten tvuj je dobrej:-)
Profilova fotka
vid :-D
Profilova fotka
Jinak včera mě pán "od oken" ujistil, že jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá jsem ty okna nerozbila..Uffff Jedny ty balkonové dveře spravil, i to kování...Ale u těch druhých, nejvíce používaných během stavby, furt....Musel objednat znovu celý to křídlo pravý, páč NĚKDO z odborníků během stavby..Se mu to okno zablokovalo...A nenapadlo ho nic jiného než to silou "spravit" a takhle to NEKDO udělal párkrát, stalo se to , že to kování vevnitř se zlomilo, nějak se to tam celé pojebalo , tím pádem ty dveře už nefungují jak mají... Takže nám přivezou celé pravé dveře bohužel nové, páč normálně se to dělá tak, že vymontují, odvezou, ale vzhledem k tomu že tam bydlíme, tak to nejde Poudal, že když okna a dveře vydrží stavbu, vydrží pak už všechno.....A má pravdu Ještě že jsme měli vyndané kliky všude, jinak by jsme asi polovinu oken měli rozdrbaných
Profilova fotka
Denis, no tak vidíš, že chyba nebyla na tvé straně, co sis ulevila co? A co Jarda? Tomu asi taky sklaplo, že? :-N
Profilova fotka
Jojo, ale stejně když tam byl ten pátek, tak furt do mě štouchal, dělal si ze mě prdel a říkal mi, stejně jsi to rozbila ty ty :-D :-D :-D Akorát čekáme na jedno: zda to bude platit my, nebo to uznají jako reklamaci... :-N
Profilova fotka
co to píšu?????????????????? Když tam byl ten PÁN samozřejmě, ne pátek !!!
Profilova fotka
copak máš Denis v plánu v pátek, co? :-D
Profilova fotka
píšu objednávku na pátek :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
zase žer.........papáte? :-N
Článek se načítá
Ahojky holky, mam dalsi dotaz ohledne te kapely na svatbu...dostala jsem od jedne z vas cislo na vitu vavru...to je ten vavra, co hraval v 70.-80 letech - napr. citronova holka..apod???
Profilova fotka
Andrej, no to asi ne.... 8-) Denis jsem tu a po obýdku a ještě něsu kus domů, mi toho nandali nějak moc, uff :-N
Profilova fotka
ahoj andrej, kontakt mas ode me a opravdu to neni on:-D shoda jmen...nebo mozna nejaka prizen,ale rozhodne to neni ten znamej zpevak ;-)
tak to jooo. :-) Uz jsem volala Vitovi a no name a oba maji zatim volno, tak premyslime ktery si vybrat... to si pak asi napiseme co chceme zahrat a podle toho se budou ridit, ne?! nebo si tam budou vyhravat, co jim zlibi?
Profilova fotka
nam hrali podle svyho repertoaru a samozrejme,kdyz jsme neco chteli na prani,tak to taky zahrali.... je to na domluve
Profilova fotka
Jana už to vlastně řekla za mě. Vávrovi mají svůj repertoár, ale dá se s nimi dohodnout ;-) a hrajou fakt dobře, skvěle jsme si na ně zapařili
Profilova fotka
Ha, tak o stávce rozhodnuto, právě přišlo vyjádření od odborového svazu, že stávku nepodpoří, takže je vymalováno x-)
Profilova fotka
aha a jak to že nepodpoří?
Profilova fotka
Prostě nepodpoří, páč se jim takovéto vynucování nezdá správné a bla bla bla ale prý to nemáme brát tak,že za námi nestojí, jen s ministerstvem prostě chtějí jednat samy, ale to zas nechce s odborama..... no prostě je tu sranda no!
Profilova fotka
Já jsem fakt dobrá. Podařilo se mi zprovoznit PDáčko, co jsem dostala od bráchy k narozkám, ty jsem měla v říjnu jen tak mimochodem a jedu přes wifinu našich. Takže zavirovanej počítač mě nedostane.
Profilova fotka
Žije běloch kousek od černocha a furt se mu honí hlavou, jak to, že černoch má všechny děti černý, zatímco ty jeho jsou jenom bílý. Jde teda za sousedem a ptá se: "Poslouchej, černochu, ty máš všechny děti takový pěkně černý a já furt nic, já je mám všechny takový vybledlý, jak to pořád děláš? "Černoch se usměje, nakloní se k bělochovi a říká: "Podívej,máš ho pětadvacet centimetrů dlouhýho? Běloch zavrtí hlavou: "No, to asi ne..."Černoch na to: "A máš ho tak šest centimetrů v průměru?" Běloch na to: "To bych taky neřek" Černoch se plácne do kolen a se smíchem zvolá: "No tak to je jasný, to ti tam jde světlo!"
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kuk a dobré ranko x-)
Profilova fotka
Kukukukukukukukk x-)
kukurukukuuuuuuuuuuuuuuuu
Profilova fotka
zdar...... jsem se právě dozvěděla, že kolegyně je nemocná a já ji musím zastupovat :-|
Profilova fotka
tak se aspon nebudeš udit co? :-N
Profilova fotka
Mno,pokud bude chodit hodně lidí tak ani ne no! :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?