Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Dík za tip. Myslím, že nakonec vyrazíme do Stodůlek, tam totiž nechodí nikdo. Tak to snad přežije. Má Blažek nějaké stránky?
Profilova fotka
zkus normálně blažek nebo si ho zadej do vyhledávače, ale určo mít budou ;-)
Ilonne v letňanech je blažek i kino, my tam oblek kupovali taky a krásný košile má zase Sunset suits, i obleky, to je tam taky, tam si vyberete stoprocentně ;-) jinak - v těchle krámech nikdy plno není, to je zaručené. Jinak achojky berčusky :-D
Profilova fotka
Díky už jsem to našla, stáhla jsem nějaký katalog a koukala jsem, že je i na Stodůlkách. Ale ty Letňany jsou fakt dobrý tip. Jaké má tak ceny?
Profilova fotka
ahojky Marti ;-) Co vím, tak tady v Ltm je prodávají kolem 6 -8 tis. Kč, ale můžete třebas chytnout i nějakou slevu. Jinak loni jsme ho kupovali v C&A snad za 3 tis. Kč, ale kecala bych a byla u toho i vestička a kravata
Profilova fotka
Tak ta cena v CA je příjemná. My jsem oblek co má kupovali v OP Prostějov okolo 7.000,-Kč
MYslim si ze Blazek tam bude mit i ceny stranakach. zalezi take co si vyberes za radu a tak. Jinak bych pouzil chvaty a hmaty kdyz budek last odpor. to vas taky uci ne?
a ten co ma nejde pouzit?
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Taky má krásný šaty
Moc si ty ceny u Blažka nepamatuju, přeci jen už ten oblek (bez vestičky) má Peťa delší dobu, ale byla nějaká akce a snad kolem osmi tisíc stál, vždycky je lepší vychytat nějaké ty slevy, vím že i kabát tam kupoval ve slevě a žádná horentní suma to nebyla ;-) šauu Mílu, jsme se dloooho neviděly viď :-) - se sem nemám moc času dostat, doma už mi přes týden nefungíruje notebook, a jak je Peťa s jeho počítačem pryč, tak mám prostě smůlu a v práci to je na prd, furt se něco stěhuje....a to to mělo vypuknout jsem myslela až někdy v září po prázdninách
Profilova fotka
naždááár děvče
šauuuuu, sem teď koukala na ty šaty - ty jsou fakt krááásný :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jsou podobné jak měla Marťa x-)
Profilova fotka
Původně jsme mysleli, že ho použijeme, je s proužkem a měl ho na sobě zatím jednou, podruhé ho bude mít snad na mojí promoci. Jenže teď si říkáme jestli nekoupíme ještě jeden, že to se mu neztratí. Jo chvaty a hmaty nás učí - tedy v mém případě se spíš snaží. Dělám hospodářskou kriminalitu, takže mojí zbraní jsou spíš počítač a přehled v papírech.
Mílo trošku jo, a přesto jsou jiný, ale nádherný, jsem se u těch fotek tak zasnila- klidně bych se vdávala znova,ale už bez nervů :-D ]-( 8-)
Profilova fotka
Krásnéééééééééé šatičky.
jen tak mimochodem a uzije ten oblek? ja mam teda dva, ale nepouzivam skoro ani jeden, pak mam teda i dalsi 2 saka neformalni a ty nosim. ale pokud ho nebude pouzivat aspon 1x tydne tka mi prijde oblek na nic ne????? ja uz ho nenosim ani do ksoly, i kdyz sem to driv delal
Profilova fotka
marti, to jo, ale ta vyšívka je dost podobná, vlastně i Denisa měla taky podobný. Jo a nervy by si měla stejně, ikdyž teďky už by jsi věděla jak na to, ale i tak by tam nějaké byly :-N
Profilova fotka
no proto Mílo :-D
Pepčo obleky Peťa celkem užije, vždycky když jede na výstavy, tak má dva a snad všechny barvy košil, někdy i do práce, třeba i teď když má přijet ten jejich hlavní kápo ze Španělska, takže u nás se užijou, akorát mě to pak pěkně ...., páč ty košile musím prát a žehlit a to bych vraždila! ]-( No vlastně Denis měla taky tyhle, to je fakt, hele. Mílo možná nějaký nervičky by trochu byly, ale teď už jsme ostřílený holky, tak už by to nebylo tak stresový si myslím x-)
Profilova fotka
Ahojky, no to mi ani nemluv Marti, jsem se včera tak vytočila, že jsem měla sto chutí všechno zrušit
Profilova fotka
jo Petro už taky??? To nám se to teda nestalo :-D A copak se dělo, kdo tě vytočil?
Jajoooj Petruš, copa se děje? už to začíná? :-.
Matul: Blazek ma takove pekne kosile s napisem NON IRON, a ty sou pro tebe jako delany:-)
Profilova fotka
Lukáš mě vytočil, to je takovej flegmouš až je to neskutečný ]-( a ještě mi to tady nefunguje, bych do toho kopla
Profilova fotka
Péťo, tak to vítej v klubu, já to taky chtěla měsíc před svatbou rušit skoro ze stejného důvodu a to proto, že Vildovi bylo všechno jedno, ale pak to stálo za to, páč říkal, že se mu naše svatba líbíla a že jsem to hezky zařídila, ale ty nervy předtím =-)
Profilova fotka
Haha...Tak to vítej v klubu Petro :-D
to nezname :-)
jako fakt, me prislo ze sme to meli OK. ptz. sme se angazovali oba.
Profilova fotka
Nějak mi to nefungovalo, bych do toho kopla. Jinak si právě myslím, že ten druhý oblek nevyužije. Chdí v něm akorát na promoce, svatby atd. A těch zase tolik není.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?