Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Péťo, ty taky přijdeš v neděli na srazík koníkářek do Rce, ikdyž ještě na koníku nejsi ;-)
Profilova fotka
já nevim Milu, jo o žádném srazíku nevím =-) A od kolika to máte? no na koníku, nebudu asi ještě dlouho :-)
Profilova fotka
Jo ona ti to ta čurina neposlala jo???? =-) ]-( tak momento, za chvíli budeš mít IP, pokud mi to tu technika dovolí odeslat
Profilova fotka
to myslíš jako Denisu? =-) :-D ne nic mi nepřišlo, teda pokud mi to dneska neposílala na mejla, to zjistím totiž až doma 8-(
(R): curina. No potes. :-D :-p mas jeste nejaky zajimavy prezdivky pro zdejsi devcata a chlapce? :-N
Profilova fotka
aha tak asi nejsem zvaná Milu když mi to nepřišlo =-) No já budu po té rozlučce, tak nevím jak budu schopná :-D
Profilova fotka
proč mi nadáváš božka????????????????????? Pokud vím tak Peta psala minulý týden že něco o víkendu má... Tak si to příště napiš sama
Profilova fotka
Deniso :-p :-p :-p :-p :-p :-p a jinak označení čurina je tak nějak mezi náma běžné, tedy taky v rachotě ;-)
Profilova fotka
ale no tak holky nehádejte se :-) já jsem psala, že v sobotu nemůžu, o neděli jste se pokud vím nebavili =-)
Profilova fotka
a neba se...........
Profilova fotka
ty .............
Profilova fotka
týýýý.............
Článek se načítá
Profilova fotka
myslíš že do dvou vystřízlivíš? Pokud ano, tak doraž do Legendy.. Já to fakt brala tak, že máš rozlučku no
Profilova fotka
čurino
Profilova fotka
no to právě nevím, ale myslím že jo, já jak se znám, tak to na velkou ožíračku nevidím, takže pokud mi bude fajn, tak dorazím :-)
Profilova fotka
dobže, s tebou by nás bylo 7
Profilova fotka
a budu tam vůbec někoho znát =-)
(R): petulane: no problemo. Kdyztak si muzes povidat sama se sebou, jako Deniska obcas. :-D sebe bys mela znat :-p
Profilova fotka
jASNĚ, mě.......Mílu.....A janu............................. A přesně jak píše radka.....Prostě si sedneš a budeš si povídat se sebou
Profilova fotka
Hele nás 3 znáš a s oastatníma se seznámíš... Já taky holky znám jenom odle psaní, podle písmenek jináč jsme se ještě neviděli
Profilova fotka
když já se sebou nemluvim, sem se pohádala :-D tak to jde je to půl na půl :-)
Profilova fotka
do té doby se snad udobříš :-D jdu domů, tak čauky zítra
Profilova fotka
čeba jo :-D já za chvilku půjdu taky tak čus ;-)
Profilova fotka
Ahoj, tak mám státnice z práva za 1. Tak příští týden mě čeká aplikovaná psychologie a další týden sociální pedagogika s obhajobou Bc. práce.
Profilova fotka
Ilčo, tak to gratuluju ;-)
(R): vyborne. Sikulka :-)
Profilova fotka
Ahojte, jůů tak to gratulujů x-)
Profilova fotka
Krásné ranko 8-)
Profilova fotka
No nevím zda krásné, ale ahoooj ;-)
Ahoj, dyk je tam venku prijemne, tak je krasne ne. vite jakej je tam chladek?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?