Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
ahojky, Ilon, taky gratuluju k velkymu uspechu ;-) hele,vy jste vcera nemeli toho spicha jak bylo v planu????
Profilova fotka
Bych do toho kopla, tu píšu takový dlouhý příspěvek a on nikde ]-( Hele nevíte jak se vyhlašuje stávka? Páč tu do mě prudí, že chtějí toho 24.6. stávkovat taky, ale já prostě nevím jak nebo jak se spíš k ní připojit, všichni dělaj mrtvý brouky, když se po tom pídím a nikdo radši nic neví. Jen tady do mě pořád prudí, páč přišlo pár meljů s dopisama vládě a už se tu toho chytly. Tak jsem akorát našla, že se může dle zákoníků práce a nějakých těch předpisů stávkovat v případě nesouhlasu kolektivní smlouvy, což v tenhle případ asi není. A mám i pocit, že jaksi nedomysleli to, že pokud se budou stávkovat tak tu dobu nebudou mít zaplacenu, což se jim asi líbit nebude :-N
Profilova fotka
Ahoj, taky Ilče gratuluju, jsi šikulka ;-) Nevim jak u Vás Milu, ale tady je docela kosa =-)
Profilova fotka
Ahojky, a copak krásné ranko musí znamenat to že venku svítí sluníčko a je 20 st. =-) :-D Jani, bohužel na ničem jsme se nedohodly, takže pešek a musíme si vystačit s nedělí :-p
Profilova fotka
no me nedele staci,ale prekvapilo me to,ze jste uz na tu stredu byly dohodnuty a pak z toho seslo.... jinak o vyhlasovani stavky nic nevim takze neporadim.... ale ty bys mohla poradit me...;-) jsem zjistila ze mame matriku v Hostce a tak si pro rodny list pujdu tam,ale pak nevim,kam si jit pro porodny,kdyz uz nepatrim do Rce... nekdo rikal, ze ta socialka je nekde v budove soudu v Litaku nebo co....nevis?
Milu: Neeeee ze budes stavkovat. to teda jako ne :-D . ja ty lidi faaakt nechapu, kdyby radsi makali misto kecu. ale jinak to snad vyhlasujou odbory???? ja fakt nevim jak ot je nebo neni.
Jani: ja mam pocit ze s tou stredou nebylo vubec nic dohodleho to byl jen navrh do prostoru
Profilova fotka
Jani, tak jsem volala dolů do sklepa :-D ona totiž sociálka sídlí tady u nás v budově. Máš prý nejdříve požádat tam kde jsi žádala o příspěvky na malou Terezku (teďky doufám, že jsem jí nezblbla jméno), takže jestli jsi žádala v Rce, tak pak můžeš o porodný požádat i tam, páč on teďky tenhle sociální odbor spadá pod Úřad práce, takže vlastně tam kde je pracák tak tam můžeš požádat i o dávky. ;-)
Profilova fotka
Ahoj všichni, díky za gratulace. Zatím je to jen 1/3 státnice. Teď ještě zmáknout psychologii, soc. pedagogiku a obhájit bakalářku. Takže se zase mažu učit.
Profilova fotka
jj, je to Terezka:-) ale ja mezitim zmenila trvaly bydliste, to jim jako neva?
Profilova fotka
My byly dohodnutý na něčem????????????????????,
Profilova fotka
Jani, prozatím musíš požádat tam kde jsi žádala o dětský přídavky na Terezku a pak event. můžeš požádat o přeřazení toho spisu, např. do Štětí či ponechat v Roudnici.
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak ne.... proste jste tu neco placali o strede, ze pujdete do pizzerky... tak uz mlcim...
Profilova fotka
tak ju, diky Milu... mejte se
ale to bylo jen takovy placani prave. na nicem sme dohodnuty nebyli, ani nahodou. ani urcite :-D
Profilova fotka
Já mám zato, že to byl jenom návrh, že ve středu...
Profilova fotka
dneska to ňááák neutiká
Profilova fotka
mě se ani nezdá Denis, dyť už bude 10 hodin, jsem tu strávila hodinu a půl bádáním kvůli té stávce.... ale už mě to neba, ať si to zjistěj, když chtějí stávkovat :-N
to mas dobrou praci teda:-)
jen bych ¨rad slysel prti cemu ze to ty lidi chtej stavkovat???? proti tomu ze se resi to aby meli i v duchodu penize nebo proti cemu jako?
Profilova fotka
no proti čemu asi, náš drahý ministr jaksi posiluje pouze řady soudců, ale administrativu ne a kdo jako pro ty soudce bude dělat je mu už asi jedno. Lidi tu odcházej jak na běžícím páse, páč se to nedá... práce hodně, nervy z toho v kýbly a peněz nif mof. Když tu nastoupí zapisovatelka tak má základní mzdu, hezký co? A to si lidi myslej jak se na soudě máme :-|
TAK TO JO TO BERU. ale sere me - bez pardonu - jak lidi jak pominuty chtej stavkovat proti reformam apod. ja nevim co si predstavujou. joooo todle chapu pokud je vas malo atd. tak jo. ale stavky typu my chcem bez prace kolace a vsechno vsem me stvou
Profilova fotka
Pepo, taky to občas nechápu.... jako třeba u těch učitelů, když to slyším jakou mají hrubou mzdu, tak se jim fakt divím, že chtějí ještě víc, páč kolikrát ani u nás tolik nemáme. Ale u nich je zas fakt, že s těmi "některými spratky" to asi fakt jinak nejde a jsou zralý na Chocholouška. Ty ČD taky nechápu, kdyby alespoň zkvalitnili své služby, tak nic proti, ale tam je to už 20 let stejný! 8-(
mmm, tak ucitele maj nastupni plat cca. 13 000 hrubyho a maj vysokoskolsky vzdelani coz je pomerne paradox.
Profilova fotka
jooo do toho Vám nevstupuju, tomu nerozumím :-N
ty nejsi odborarka? :-) heleee ale mohli byste si tma zalozit odbory co? :-)
Profilova fotka
ne-e..nikdy jsem ani neměla s kým :-D :-D
Profilova fotka
Pepo a co v téhle republice není paradox. Já jsem se zas divila, ikdyž na jednu stranu jsem to ocenila, že povýšili mýho šváru na mistra a to má jen základní vzdělání, páč jaksi propadl u závěreček a na reparát se vykašlal. A kolik má plati radši ani říkat nebudu :-N
jako hodne nebo malo. ale tak pokud je mistr, tak se zivi remeslem. ale ti ucitele maj velkou zodpovednost a maly vyhled na zlepseni
Profilova fotka
mno dost no, páč má pod sebou celou partu, dělá u Chládek&Tintěra :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?