Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
kde jste vsichni,zase dleate,ze tu nejste :-|
Profilova fotka
Péťo, tak třebas příští rok no!
Profilova fotka
Treba :-D
Profilova fotka
Milo urcite mas enkde nakej odkaz,na zaclony posli mi ho ja koukam a zatim nic moc,segra mi nakej posilala ale uz ho zase nemam,potrebuju nakou do loznice,tak potrebuju inspiraci,nechci uplne zaclonu ani zaves neco mezi tim,takovy to no nevim jak to popsat :-D
Profilova fotka
Jujda, zkus dante zaclony nabo jen zaclony. My jsme si je s Mirkou tenkrát objednávali z toho Dante, ale odkaz teďky přesně nevím a net se mi tu seká, křáp jeden
Profilova fotka
Ja uz cucim,je jich tu hodne ale vsude ty desny jak jsou dokola,to se mi vubec nelibi,mrknu se dik,taky se mi ted libej ty voaly to je krasny to bych rada Viktorce do pokojicku,modry,bude mit modrej pokojik jako Nemo takze by se sem hodili jsou krasny a vyjdou taky asi na 700 :-p :-p
Profilova fotka
JJ, ty voály se mi taky líbí, ale k nám to moc nejde a hlavně jsme v přízemí 8-(
Profilova fotka
A to vadi jo??
Profilova fotka
Mno, nerada bych aby nás někdo očumoval, páč bych tam už nedala záclony a jen voály :-o
Profilova fotka
Jo taaak aha,to ja ji dam zaclonku,vcera mi segra rikala,ze maji u vas taky Nema dneska se mrknu tady zda ji maji ve meste,akorat se mi nechce courat s malou hodne po kramech kor kdyz jsem sama,a dala bych k tomu zaclonku,akorat mame maly okna,nez maji normalne panelaky,takze nevim jak by to vypadalo,ikdyz asi dobre ja mam vsude zavesi,jsem na ne ulitla me se to hrozne libi kor kdyz to mas nak hezky upraveny
trosku exhibicionismu neee Milu :-D
Profilova fotka
no nic, mam posledni pulhodinu a jeste jsem nezacala pakovat ty svy veci za x-let nastradany, tak jdu na to... preju vsem pohodovy vikend plny slunicka, cuuuuus
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, měj se krásně a přijď se na nás brzy podívat, páč víš jak viď. ;-) Pepo, to víš že jo, těm černejm držtičkám tu divadlo dělat nebudu ]-(
Profilova fotka
Jeee on je vlastne patek ty vogi :-D ja mam vsechny dny stejny a do finale ma Jarda odpoledni ,takze celej den samaaaaa :-p pdeeeelee
tam mate cigory u vas?
Profilova fotka
No jistě! a hnedky 3 famílie v jednom baráku 8-(
Profilova fotka
Teda ne v našem baráku, ale naproti
Profilova fotka
A kde nejsou :-D
Profilova fotka
to je taky fakt ;-(
Profilova fotka
Jsoujak mravenci,dokonce maji i stejnou barvu :-D
Profilova fotka
Kde stee,?zase
v praci neee :-p teda vlastne doma a ostaqtni asi nemakaj uz.
Profilova fotka
jsem tady, co je???? =-) :-D
Profilova fotka
Ja taky co by
Profilova fotka
Názdárek, tak jsem vložila fotky z té dnešní zkoušky :-)
Profilova fotka
ááá jdu se juknout ;-)
Profilova fotka
Péťo, to vůbec nevypadá špatně a zkoušeli jste i něco jiného? Nebo jen tohle, páč si nějak nemůžu pomoct ale něco mi jakoby chybí, ale je to jen můj názor. Jaký pocity máš z té zkoušky ty? :-.
Profilova fotka
Ahoj Milu, ne zkoušeli jsme jen tohle, já jsem spokojená, takhle jsem si to představovala, akorát tu ofču budeme muset sestříhat, ale to jsme se dohodli že až mě bude česat na svatbu
Profilova fotka
Péťo, ono to pak zas bude vypadat jináč až bude ofiko učesaná nalíčená a v šatech, to bude z tebe čupr nevěsta ;-) už se těším na fotečky :-p
(R): Peto: ja myslim, ze je to pekny uces. Mozna by nevadilo ho jeste vice nacechrat, si myslim teda ja. Hlavne mas hezkou barvu, to je tvoje, nebo "cizi"? :-) Ta ofinka bude pekna, ta ti slusi.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?