Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahojky holky resite uces??? milo davam ti za pravdu Peto jako nic mas nadherny vlasy takovy bych cesala porat,a prave proto si zaslouziiiii si teda myslim naky lepsi uces mas krasny dlouhy vlasy a je skoda to neukazat ale vrsek je takovy nedodelanyno ja ti do toho nebudu kecat a hlavne,je to moje profese a ja si najdu vsude neco jako kdybych byla naka profesionalka :-D :-D Ne vidim v tom proste jinej ucesek :-D :-D jak rika Mila neco tam chybi myslim ,ze smrnc a a neco extra :-) No ja vim muj nazor nikoho nezajima :-D :-D nevim,ze se vnucuju :-D Ja jdu za chvilku stehovat zitra :-o :-o :-o bordeeeel
Peťul koukám na ty fotky a líbíš se mi v tom, jen mi to přijde za tou korunkou ty vlasy takový... já nevím, takový bobulkovatý, já nevím, jak to napsat jinak, prostě mě to zas přijde nahoře takový přeplácaný. Jinak vzadu je to moc hezký, ale samozřejmě i zepředu, jen to nahoře bych nějak načechrala, jak píše Radka. Ale vlasy máš nádherný, teda klobouk dolů, bude z tebe nádherná nevěsta - ať už učesaná takhle nebo jinak :-N
Profilova fotka
ahoj holky, děkuji za názory :-) ono to ve skutečnosti vypadalo jinak než na té fotce, na té fotce mi to hází ještě stín, takže to není ono a ten vršek mi taky na té fotce připadal divnej :-S Péto, já jsem vyučená kadeřnice, takže mě se taky jen tak někdo nezavděčí :-) Ráďo díky, ale ta barva je "cizí" :-)
Profilova fotka
Péťo já nechtěla něco extra, chtěla jsem něco jednodušího x-)
Péťo není zač, rády ti vždycky poradíme, doufám, že z toho nemáš hlavu jak pátrací balón, páč třeba já před svatbou jsem myslela, že mě z mojí původní kadeřnice trefí šlak na zkoušce, a do poslední chvíle jsem nevěděla, co na té hlavě nakonec budu mít... a když jsem holkám posílala fotky, tak mi někdo tenkrát řekl, že vypadám jak Kněžna Libuše, tak jsem šla smíchy do kolen :-D :-D Krásnej večír, hopkám do hajan a čeká na mne na nočním stolku zase sériovej vrah, tak to už mušim dočíst, jináč strachy neusnu ]-(
Profilova fotka
jůů, koukám živá koverzace.... =-)
(R): petulane: a co liceni? nechas se namalovat, nebo provedes sama? teda pokud jste to uz neresily (i - pro pepcu. ;-) ). Ja se tady zas az tak neorientuju. Ja si myslim, ze se to vyplati. Akorat me pani trochu pricmoudla a vypadala jsem jak kdybych se opalovala v neoprenu - hneda jen od krku nahoru. Ale to byla i moje chyba, ze jsem byl jen na 1 zkousce... To byla jedina vec, co me mrzela na mym svatebnim zevnejsku.
(R): myslim jako neresily /neresili ... jen aby vsici pochopily / i muj ftip :-p :-D
(R): ach ti lingvisti :-D
Ftipalku :-) myslim ze se to tu neresilo. ale je pravda zes byla malicko tmavsi ale pan naprstek to nastesti zvladnul,ale je taky pravda ze sem tma na tu zenskou chtel vlitnout, protoze ......................
(R): ani nepodekuje, ze ma I jen sam pro sebe -- takovou poctu mu prokazuju a on nic |-|
Profilova fotka
mě bude líčit jedna známá kosmetička a líči moc pěkně, bylo to výrazný ale zároveň jemný a decentní No Marti, já počítám, že to pak učeše stejně zase trošku jinak :-p No ale nakonec to dopadlo dobře ne, moc ti to slušelo :-)
Článek se načítá
Promin, nahodou sem si toho vsim ze je to I jen pro me. kolikrat sem tu holkam rikal ze by na me mely brat ohledy. tak diky, jdu ti podekovat:-)
Profilova fotka
ááá byla asi manželská erotika :-D Krásné ranko....
ale prd, prace byla prace.
Profilova fotka
naždááárek jdu na ty fotečky
Profilova fotka
Nazdárek, tak jsem zase tady. Povedlo se mi našim nějakým záhadným způsobem zavirovat počítač a to tak, že i po pokusu to přeinstalovat blikla černá obrazovka, takže jsem byla bez počítače. Už jsem zase v Praze, tak všechy zdravím. Péťo moc hezký účes a k tomu by závoj opravdu nejspíš nešel.
Profilova fotka
Ahojky, no ty jsi šikulka, ale už se povedl rozběhnout ne?
Profilova fotka
Bohužel ne. Pořád tam nabíhá Windows a tak divně to chrčí. Musí se na to podívat brácha až pojede k našim. Uf, ještě že se mi to nepovedlo u mýho počítače doma. Tak dneska nám začí¨nají státnice, první už je mají za sebou a další se potí. Já jdu na právo ve středu.
Profilova fotka
Tak petro... Zezadu krásný, barva krásná.....Ale zepředu.......jak je ta korunka, přesně jak píše marta....."Něco" mi tam chybí.........u té korunky je to takové divné nějaké sakra..... Jinak účes pěkný, všechno, vypadá to super...ale co mi nesedí u tý korunky???
Profilova fotka
Hele Péťo a co zkusit nechat tu korunku dát tak, aby byla jakoby v těch vlasech vsazená a po stranách byly nějaké pramínky. Neumím to pořádně popsat. Ale trošku jakoby ten vršek upravit jinak. Ale nejsem profík, takže fakt nevím.
Profilova fotka
Chudák Péťa hele, ta už nám příště žádné fotečky neukáže, když jí to tu tak zkritzujeme =-) :-( Ilon, téééda, tak to bude ve středu šrumec co? Držím palečky, ať si vytáhneš něco lehkého a zvládneš to levou zadní :-p
Profilova fotka
To bude mazec, dneska ještě musím zmáknout Římana. A pak všechno zopakovat, takže se moc dlouho nezdržím. Jo jinak už mi opravdu všechno splývá dohromady. Paráda. Máma mě uklidňuje, že stejně nikdo není zvědavý na nás, ale na to jídlo, co tam budou mít přípravený, tak doufám, že jo.
To je spis tezsi maturita nez statnice, aspon co muzu rict ja.
Profilova fotka
jestli to tak vážně je, tak to je super a díky za uklidnění. Akorát můj žaludek začíná tvrdit něco jiného. Ale tak snad, když jsem tam vydržela tři roky, tak se teď nenechám vyrazit.
Profilova fotka
No je fakt, že maturu bych znovu dělat nechtěla, ale výučák klidně :-D
Hlavne u statnic delas v podstate jen to cim se zabyvas detailne, narozdil od maturity a navic maturita je prvni tezka zkouska. Statnice jsou jedny z mnoha.
Profilova fotka
Dobrý náhled, to mě nenapadlo. Takhle to zní fakt líp.
Profilova fotka
Njn, ale říkej to tomu kdo má před tou zkouškou, že :-.
Profilova fotka
Nazdaaaar, sice mám dneska dovču, ale nedalo mi to a přišla jsem se na vás na chvilku podívat :-) Milu né v pohodě, já jsem za vaše názory ráda a beru je, pokusím se teda ten vršek nějak poupravit ;-) :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?