Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Dobré ránko, my tu máme taky nádherně, úplně škoda trčet v práci :-( :-) To víš Milu, nemůžeš ho pořád překvapovat jen ty ;-) :-D
Profilova fotka
:-D :-D denne??? tak to nevim... ted jeste mozna ju, aby mi treba neunikla nejaka ta novinka ;-) ale pak stejne mizis na dovcu, budou prazdniny,dovoleny a plno z vas frnkne do ksaaaaa :-)
Profilova fotka
Ahojky Peťul, njn....to je taky fakt. x-)
Profilova fotka
:-. kde fou? Denis, ne že se láduješ příkrmy :-N
Profilova fotka
Ahoooj, nééééééééééé příkrm mi teprve přijede :-D
Profilova fotka
Já jen.... znáš se 8-)
Profilova fotka
já vím x-) |-| :-N
Profilova fotka
Dneška bude krááááááááááááášně... A když kouknu na nebe...a odmyslím si ten hluk tady....Tak je nebíčko jako u mooože x-) x-) x-)
Profilova fotka
tak jsem neodolala a ve meste si koupila eiskaffee:-) uz jsem ho nemela aspon 1,5 roku:-) no a to jsem jeste na rozlucku kupovala chlebicky a zakusky,takze vrazedna kombinace :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jéé Jani, přihraj jeden. Hmm a ledovou kávičku můžu taky, když je dobře vychlazená, akorát, že to asi není moc zdravé co? No co, jednou za čas neuškodí
Profilova fotka
no jooo, a co je dneska zdravé Mílo?
Profilova fotka
Hlavně že nám chutná
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééé Jani zákusky a chlebíšky, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm já se s tebou přijedu rozloučit, tak mi něco schovej jo? :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
chlebicky zbydou urcite:-))) jsem nepocitala s tim, ze nam tu bude zrovna dneska chybet tolik lidi,takze dorazte, zroutice :-D normalne,zacinam z toho rozlouceni byt nejaka nervozni....jen doufam,ze nezacnu zase rvat ;-)
Profilova fotka
Jani ale začneš :-p to je povzbuzení co? :-.
Profilova fotka
nooo, to jo... ted jsem fakt vetsi cita,nez normal... rozhodi me sebemensi blbost... a kdyz vidim nekoho jinyho rvat,tak uz nabiram taky...
Profilova fotka
Tojo, to brečet budeš 100% až za tebou budou chodit... Kooor ve tvém stavu :-D :-D :-D :-D :-D Takže jo, budeš brečet :-D
Profilova fotka
heeeec, jsem to zvladla i bez breceni :-p me prepadli necekane o 2 hodiny driv,tak jsem o tom ani nestihla premyslet.... jsem ted jako v kvetinarstvi, dostala jsem 4 kraaaaasny kytky, pro Janulku pak super lehatko-houpacku, pekne veliky,takze se tam ten nas drobek asi ztrati :-) a pak jeste hraci kolotoc nad postylku.. .proste parada!!!
Profilova fotka
Jéé Jani, to je hezký.... asi jim tam budeš chybtě co?
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééé to je pěkný Jani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Včera jsme byly u našich a když už jsme se chystaly k odchodu, tak přišla mamina a že prý pro mě něco má, že si to koupila a je jí to malý ................................. a vytáhla bombarďáky :-D no já když je viděla tak jsem šla do kolen, koupila si je někde od čímánků a jsou z té hnusné umělotiny, :-N brrr, tak jsem jí řekla, že děkuji,a le ne, že nosím jen bavlnu a Vilda prej, že s tímhle mě doma nechce, že prý pokud nemám šňůrku v pdelce, tak mě domů nechce :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj, mile me prekvapili...ted jsem dostala jeste od jedny koleny lzicku s vidlickou na uceni a retizek na dudlik,tak jsme castecne uz vybaveny:-) jeee,tak to je tedy vesely s tema bombardakama:-D co vis, treba by se ti nekdy sikly ;-) jako odpuzovaci prostredek :-D :-D :-D
Profilova fotka
to je dobrý mílo :-D :-D
Profilova fotka
hele třeba do budoucna...Sis je mohla nechat :-D
Profilova fotka
Viď, se taky divím, že jsem je odmítla :-N
Profilova fotka
se ti divím holka... Nikdy nevíš :-D
Profilova fotka
ty jo tu mám zase fofry, ráno anglina, teď zase přijeli nějaký němci a práce jako na kostele :-S
Profilova fotka
áá, holky asi papajoo co?
Profilova fotka
hmmm asi asi
Profilova fotka
jj, jsem uz po obede.... polivku jsem vzdala-ryzovou fakt nemusim, a knedliky s nejakym gulasem jsem sotva do sebe narvala... to je tim dopolednim chlebickem a spickou:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?